Tu zacznij

Natalia Knopek

 

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, zapraszam Cię do zapoznania się ze stroną o mnie :)

Znajdziesz mnie też na Facebooku i Instagramie, a także na moim kanale na YouTube, gdzie pojawiają się filmy instruktażowe do samodzielnej domowej praktyki jogi. Zapraszam również do dołączenia do tajnej grupy na Facebooku.

Jeżeli jesteś tu w poszukiwaniu informacji na temat jogi, to zapraszam do odwiedzenia zakładki ściśle z nią związanej – Simplife Joga

Simplife Joga to poszukiwanie równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi, a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.

W praktyce koncentrujemy się na budowaniu połączenia pomiędzy świadomym ciałem a otwartym umysłem. W ruchu i oddechu odnajdujemy sens, pasję i energię.

Kreujemy zmiany w ciele i umyśle. Stawiamy przed sobą cele i dążymy do ich realizacji. Przekraczamy własne granice i zahamowania.

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Co na blogu?

Blog istnieje już ponad trzy lata i wiele się na nim pojawiło. Raz opublikowany tekst ma to do siebie, że ginie gdzieś głęboko w blogowych czeluściach i ciężko jest do niego dotrzeć.

Poniżej zbiór najważniejszych tekstów, które zwięźle prezentują o czym jest blog. Podane na tacy, bez konieczności gubienia się w archiwum.

simplife joga woodstock

Praktykuj ze mną!

Maraton Minimalisty

52 kroki do lepszego życia. Wszystko objaśnione jest tutaj.

Kontynuacją Maratonu Minimalisty jest moja książka “Miej umiar” w której znajdziesz 52 nowe kroki.

Minimalizm

co zrobić w czerwcu

Psychologia, kobiecość i związki

Czyli o tym jak nie być głupią gęsią w kontaktach damsko-męskich, jak odnaleźć i pokochać najlepszą wersję siebie i jak stworzyć związek marzeń.

Capsule wardrobe, naturalna pielęgnacja i styl

Trochę o świadomej modzie i poszukiwaniu stylu, czyli budowanie spójnej garderoby, głównie na podstawie Capsule Wardrobe.

minimalistyczny makijaż ślubny

Minimalistyczny ślub

Czyli o tym jak nie dać się nabić w butelkę i nie narazić się na dodatkowe koszty, organizując wesele. Masa inspiracji odnośnie oparta na kwiatach sezonowych, naturalności i projektach DIY do wykonania samodzielnie.

 

 

 

Close