Reklama na blogu

Na Simplife.pl możliwa jest promocja Twoich produktów i usług pod warunkiem, że wpisują się one w tematykę bloga. Każdy z nich staje się częścią mojego wirtualnego wizerunku, dlatego nie ma tu miejsca na kryptoreklamę, publikację gotowych materiałów promocyjnych czy notatek prasowych. Pracuję tylko na własnych samodzielnie opracowanych tekstach. Piszę o tym,
co sama uważam za godne polecenia i z czego sama korzystam lub z chęcią bym to zrobiła.

Do każdego wpisu podchodzę jak do jedynego w swoim rodzaju projektu, myśląc holistycznie o wszystkim: od sesji zdjęciowej, przez interesujący i intrygujący tekst, aż po źródła inspiracji.

Do każdego elementu przykładam ogromną wagę, ponieważ jestem przekonana, że wysoka jakość wpisu przekłada się na wysoki poziom zainteresowania czytelników.

Jestem otwarta na wszystkie formy współpracy, które będą atrakcyjne dla mnie i dla czytelników.

Na wszystko wystawiam faktury VAT.

Co zyskasz współpracując ze mną?

Reklama na blogu jak żadna inna pozwoli nadać Twojej marce czy produktowi prawdziwe życie. Pozwala opowiedzieć o nim historię i pokazać go z każdej możliwej strony.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie – ponieważ zależy mi na jej powodzeniu tak samo jak Tobie :) Możesz mieć pewność, że Twoja reklama będzie unikalna i niestandardowa.

Twoja reklama dotrze do odpowiedniej grupy osób. Użytkownicy internetu ufają opiniom i rekomendacjom zamieszczonym na blogach zdecydowanie bardziej niż tradycyjnym reklamom w telewizji, radiu czy papierowych magazynach.

Zadbam również o pozytywne relacje i przejrzystą komunikację, tak by Twoja reklama na blogu była jak najbardziej opłacalna.

Jak to mówią – jeśli nie ma Cię w internecie, to znaczy, że nie istniejesz. I nie pozwól by ktokolwiek mówił Ci, że jest inaczej.

Masz pomysł na współpracę? Napisz lub zadzwoń do mnie!
Jeśli nie masz pomysłu to też skontaktuj się ze mną – razem coś na pewno wymyślimy!

Natalia Knopek

tel. 668 283 601

simplife.pl@gmail.com

Blog w liczbach

Social media

 

 Użytkownicy i odsłony bloga

Demografia

Facebook

reklama na facebooku

Instagram

 

Wokół bloga

Blog znalazł się w rankingu wpływowych blogerów u JasonHunt

 

Byłam jedną z prelegentek na Influencer LIVE Poznań. Opowiadałam o budowaniu sklepu na bazie społeczności blogowej na przykładzie naszego simplife.shop

 

simplife joga woodstock
Prowadziłam codzienną poranną praktykę jogi dla wszystkich gości festiwalu Woodstock

 

Byłam gościem Pytania na Śniadanie gdzie wraz z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem rozmawialiśmy o zastosowaniu olejku rycynowego w kosmetyce

 

 

Byłam gościem Pytania na Śniadanie – wraz z Anią Gzyrą opowiadałyśmy o sposobach na wcześniejsze wstawanie

 

Byłam jednym z 52 ambasadorów jogi z całego świata, którzy na zaproszenie Ministry of AYUSH uczestniczyli w konferencjach dotyczących współczesnych i klasycznych aspektów jogi, a także poznawali uroki indyjskiej Kerali.

 

Moje artykuły ukazują się w papierowej wersji Magazynu “Vege” oraz na Portalu Yogi

 

Regularnie piszę również dla magazynu Yoga & Ayurveda

 

Jako jedyna polska blogerka reprezentowałam nasz kraj w projekcie joga Zalando

 

Blog który koniecznie musisz poznać według natemat.pl

 

Kontakt

Natalia Knopek

tel. 668 283 601

simplife.pl@gmail.com

Na maile odpisuję maksymalnie w ciągu 48 godzin. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi – spróbuj proszę raz jeszcze, być może poczta płata figle.

Wybrane współprace

Stacjonarne
Wyjazdowe

 

Close