Warsztaty jogi

Nadchodzące warsztaty jogi:

 

 

(Visited 6 214 times, 16 visits today)

Natalia Knopek joga

O mnie

Mam na imię Natalia Knopek, od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Skupiam się na praktyce dynamicznej przy jednoczesnym nacisku na świadomość ciała i umysłu w jodze. Bardzo ważnym elementem jest również skuteczna relaksacja i rozluźnienie – tak bardzo potrzebne w obecnym świecie.

Znajdziesz mnie na moim kanale na YouTube, gdzie pojawiają się filmy instruktażowe do samodzielnej domowej praktyki. Zapraszam również do dołączenia do tajnej grupy na Facebooku.

 

Jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

 

Jestem jednym z nauczycieli Studia Portalu Yogi, na Portalu pojawiają się również moje jogiczne artykuły.

Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadziły m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch.

Przez dwa lata prowadziłam swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

joga drzewo

 

Koncepcja Simplife Joga

Simplife Joga bazuje na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi, a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.

W naszej praktyce koncentrujemy się na budowaniu połączenia pomiędzy świadomym ciałem a otwartym umysłem. W ruchu i oddechu odnajdujemy sens, pasję i energię.

Kreujemy zmiany w ciele i umyśle. Stawiamy przed sobą cele i dążymy do ich realizacji. Przekraczamy własne granice i zahamowania.

 

Opinie uczestników o warsztatach

(Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

joga warszawa
warsztaty jogi opinie
warsztaty jogi warszawa

 

Oferta

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem wyjazdu, eventu lub innego wydarzenia związanego z jogą napisz do mnie na:

[email protected]

Wspólnie na pewno wymyślimy coś ciekawego i nieszablonowego.

Istnieje możliwość zorganizowania zarówno warsztatów dla większej ilości uczestników czy firm jak i zupełnie prywatnej i indywidualnej praktyki.

Zajęcia mogą być prowadzone w języku polskim lub angielskim.

Przykładem zajęć dla większej ilości osób może być tegoroczny Woodstock ;)

Zobacz relację joga na Woodstocku >>>

natalia knopek joga joga w warszawie

 

 

 

(Visited 6 214 times, 16 visits today)
Close