Joga na Woodstocku! 02.08-05.08.2017

Poranna praktyka jogi dynamicznej dla wszystkich Woodstockowiczów. Codziennie o 9:00 rano w namiocie warsztatowym Akademii Sztuk Przepięknych. Czekam na Was z niecierpliwością. 

Simplife Joga to balans pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi, a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi. Budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Na zajęciach łączymy ruch ze świadomym oddechem. Podczas kolejnych asan budujemy w sobie świadomość, że umysł i ciało wspólnie tworzą lekkość, spokój, radość i otwartość.

 

joga

 

Prowadząca:

Natalia Knopek – od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze, skupiająca się głównie na praktyce dynamicznej.

Jestem certyfikowanym nauczycielem, uczestniczyłam w kursach, warsztatach i szkoleniach, które prowadziły m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch.

Koncepcji Simplife Joga bazuje na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi. To budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Przez dwa lata prowadziłam swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

 

Zobacz oficjalną stronę wydarzenia >>> 

 

 

Close