Warsztaty w Gdańsku – 24 lipca 2017.

Warsztaty jogi “Obudź w sobie dziecko”

Dziecko jest symbolem odrodzenia we wszystkich mitologiach i wielu religiach. Wraz z jego przybyciem znikają wszelkie przeciwności, często przynosi nowy porządek świata. Wielu filozofów, uczonych i artystów podkreśla, że wewnętrzne dziecko jest tym, co w nas najlepsze. I przede wszystkim najprawdziwsze. 

Coraz więcej osób zgadza się z tym, że przychodzimy na świat obdarzeni wielką energią, zdolnością twórczą, kreatywnością i wyobraźnią. Niestety, dorastając uczymy się przestrzegać ogromnej ilości zasad i norm społecznych oraz dopasowywać do panujących standardów. Jednocześnie tłumimy w sobie wrodzony zachwyt nad światem i poczucie magii życia. Wewnętrzne dziecko ukryte zostaje głęboko pod powierzchnią szarej i chropowatej skóry naszej osobowości.

Wewnętrzne dziecko drzemie w każdym z nas, jest źródłem naszej naturalnej ekspresji i intuicji. To ta poszukiwana zdolność do bycia tu i teraz, zamiast oglądania się na to, co było albo będzie.

I tego dziecka szukać będziemy w sobie podczas naszej sobotniej pracy z ciałem i umysłem. 

Kiedy:

24 lipca (poniedziałek)
godzina 18:00 – 19:30

Gdzie:

Pro-Active Fitness
ul. Marusarzówny 2/6
80-288 Gdańsk – Morena

Cena:

40 zł 

Jak się zapisać?

Zapisy na warsztaty najlepiej wykonywać mailowo, kontaktując się ze mną na – simplife.pl@gmail.com
Rezerwacja następuje po wpłacie pełnej kwoty.

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona.

Prowadząca:

Natalia Knopek – od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze, skupiająca się głównie na praktyce dynamicznej.

Jestem certyfikowanym nauczycielem, uczestniczyłam w kursach, warsztatach i szkoleniach, które prowadziły m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch.

Koncepcji Simplife Joga bazuje na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi. To budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Przez dwa lata prowadziłam swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

 

 

(Visited 258 times, 1 visits today)
Close