O blogu

Mam na imię Natalia i witam Cię serdecznie na moim blogu :)

Simplife.pl jest miejscem w sieci, którego sama szukałam i potrzebowałam. Krótko mówiąc – piszę taki blog, jaki sama chciałabym czytać.

Tworzę miejsce skupiające wokół siebie entuzjastów zdrowego, prostego i szczęśliwego życia. Sama często pytam i wiele uczę się od swoich czytelników. Tworzymy społeczność, w której każdy nawzajem może się inspirować, radzić i wyrażać własne zdanie. Każdy jest tu tak samo ważny.

O blogu:

Jako entuzjastka minimalizmu, podejmowania świadomych decyzji i życiowej uważności na blogu skupiam się na rzeczach, które są dobrej jakości i jednocześnie piękne i funkcjonalne. Nie ma tutaj miejsca na jednorazowość, bylejakość i bezmyślność. Wysoka jakość, piękno i dobry smak to wartości wyznaczające kierunek, w którym tutaj podążamy.

Dbam o różnorodność, dlatego na Simplife przeplatają się  teksty o zdrowym i szczęśliwym życiu, naturalnej pielęgnacji, modzie, stylu i jodze. Poruszam również tematykę budowania szczęśliwych związków, pewności siebie i kobiecości. Nie brakuje również przepisów kulinarnych na pyszne i przede wszystkim proste potrawy.

Wątkiem wyróżniającym blog jest 52 kroków Maratonu Minimalisty stawiający przed czytelnikami wyzwanie na każdy kolejny tydzień. Wisienką na torcie jest tematyka związana z weselem i ślubem.

Do zagadnienia minimalizmu, slow life i uczenia się dostrzegania piękna małych rzeczy podchodzę bardzo całościowo. Na blogu szukamy go zarówno w garderobie czy urządzaniu domu jak i w relacjach międzyludzkich czy wystroju wesela. Uczymy się tutaj przedkładać jakość nad ilość.

Close