Chyba nikogo nie dziwi fakt, że w popkulturze spotykamy tyle piosenek na temat maja.

Mam nadzieję, że masz teraz w głowie: to był maj, pachniała Saska Kępa… albo: i wtedy przyszedł maj…

Bo maj po prostu ma coś w sobie. Coś nieuchwytnego, młodzieńczego, kwitnącego i gruntującego. Nic dziwnego, że króluje mu Byk z zamiłowaniem do rozpieszczania się.

Maj jest takim wytchnieniem po długiej zimie. W tym roku dodatkowo rozpieszczającym nas TAKĄ pogodą.

Jak się czuję…

Czuję się absolutnie prześwietnie!

Jednocześnie dużo wypoczywam i robię rzeczy z pasją. Dzięki czemu jedno i drugie dodaje mi mocy. Może to to słonce za oknem, może właśnie to wspaniałe poczucie harmonii w którym jestem… w sumie nie ważne co to, ważne, że działa!

Co robię…

Pierwsza część maja jak zawsze upłynęła mi na prowadzeniu Kursu Nauczycielskiego Jogi. O tym, że było wspaniale, to chyba nie muszę mówić. I w sumie nie ma sensu nic tutaj pisać, bo tego trzeba po prostu samodzielnie doświadczyć.

Z przyjemnością zapraszam Was więc na 6. edycję Kursu Nauczycielskiego, już w listopadzie. Albo może lepiej – dopiero w listopadzie, tymczasem… sporo miejsc jest JUŻ zajętych.

Kurs Nauczycielski kierowany jest do osób, które chcą zostać nauczycielami jogi, ale przede wszystkim – doznać głębokiej transformacji na wielu płaszczyznach.

Tutaj kilka migawek z majowej edycji:

Szczegóły Kursu Nauczycielskiego Jogi >>>

A krótko po powrocie rozpoczęłam prowadzenie Kursu Sztuka Relaksacji i tworzenia życia marzeń i… co to jest za kosmos! Spotykamy się co niedzielę na webinarze na żywo. A pomiędzy spotkaniami codzienna joga nidra – każdy we własnym zakresie (z nagrań) w domowym zaciszu. Czuję, że ten Kurs robi dużo dobra.

Jego wersja PRO czyli ta nauczycielska, kończy się certyfikatem do nauczania jogi nidry, więc… zapowiada się sporo wspaniałych nauczycieli. Być może uda Wam się dotrzeć do nich stacjonarnie, w Waszych Szkołach Jogi :)

Pracuję nad…

Aktualnie jestem sobie w rytmie cotygodniowych spotkań na żywo w ramach Kursu Sztuka Relaksacji. I przygotowywanie sobie tych webinarów sprawia mi niesamowitą przyjemność.

W międzyczasie dopinam materiały nauczycielskie do tego Kursu – które będę udostępniać, zgodnie z zapowiedzią, po zakończeniu 42 dni z codzienną jogą nidrą & spotkaniami na żywo – czyli 1 lipca.

Pomiędzy tym wszystkim knuję sobie SPORO w głowie. Będę miała dla Was w tym (i następnym) roku jeszcze kilka fajnych nowości.

Do tego robię też sporo dla siebie – zapisałam się choćby na wersję 1:1 fizjoterapii dla twarzy czy nie wiem jak to fachowo nazwać ;) w każdym razie robię dziwne miny i wywalam język. Szalenie ciekawe!

Zrobiłam sobie również fajną rutynę własnej praktyki, oprócz codziennej nidry (od 4 stycznia).

A, i analizę kolorystyczną sobie zrobiłam, taką profesjonalną. Okazuje się, że jestem wiosną z latem. I niestety nie mam w szafie praktycznie nic z kolorów, które są “moimi kolorami” ;)

I to jeszcze nie koniec! Poszłam wreszcie na sesję zdjęciową, żebym miała fajne materiały do postów i rolek dla Was, na stronę itd. Dostałam dziś zdjęcia do wyboru i jest bajka!

Tak mnie to życie pochłonęło, że przegapiłam CZWARTE URODZINY Szkoły Jogi w Domu! Tak że jak to się mówi: spóźnione ale szczere ;)

Z tej okazji mamy dla Was nowość – 5 dni dostępu do Szkoły za ZŁOTÓWKĘ!

Dołącz do Szkoły Jogi w Domu za ZŁOTÓWKĘ >>>

Co znajdziesz w Szkole Jogi w Domu?

Dołączając do naszej społeczności, natychmiast zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych dotychczas na platformie. Masz go tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja (możesz wyobrazić to sobie tak, jakby to był taki jogowy Netflix, gdzie możesz dowolnie wybierać, co zobaczysz :)).

Przed Tobą mnóstwo możliwości poznawania teorii, jak i wdrażania w życie praktyki. W Szkole Jogi w Domu dostępnych jest ponad 500 lekcji i wykładów z obszarów jogi, medytacji, jogi nidry i relaksacji, a dodatkowych materiałów i kolejnych porcji wiedzy wciąż przybywa! 

Newsletter z inspiracją i planem praktyki na kolejny tydzień wysyłam w każdą sobotę, regularnie spotykamy się na żywo podczas webinarów.

Dołączam za ZŁOTÓWKĘ >>>

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za Wasze zainteresowanie Kursem Sztuka Relaksacji i kreowania życia marzeń! Na pokładzie mamy aż 104 osoby!

Tak jak mówiłam i pisałam – jest to to jedyna edycja w tym roku. Zobaczymy, co przyniesie rok następny.

Also: jeśli myślisz o stacjonarnych warsztatach ze mną, to daję znać, że w tym roku prowadzę jedne jedyne warsztaty i to już w czerwcu. Kolejne okazje to Kursy nauczycielskie i piszę to całkiem serio – nic kolejnego nie planuję, bo nie ma już nawet wolnych terminów na ten rok w Kuziówku ;)

Szczegóły warsztatów w czerwcu >>>

Zapraszam Cię na warsztaty jogi, które kierowane są dla osób poszukujących w jodze czegoś więcej, niż tylko fizycznych ćwiczeń. 

Od kilku lat zajmuję się szkoleniem przyszłych nauczycieli jogi, co sprawia mi ogromną przyjemność. I jednocześnie jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że wciąż mało jest warsztatów dla osób, które chciałyby poznać głębię jogi i odkrywać to, co ta prastara sztuka oferuje nam poza ruchem i pozycjami. 

Czytam…

W tym miesiącu głównie literatura branżowa – w ramach prowadzenia kursu Jogi Nidry.

Ale oprócz tego przeczytałam Chłopki – nie jest to lektura łatwa, ale z pewnością potrzebna.

Oglądam…

Sądzę, że mogę Wam polecić serial Reniferek. Historia zakręcona jak słoik ogórków, nie mówię przez to wcale że śmieszna.

Obejrzeliśmy też 2 odcinki Thank You, Next – czyli nowego tureckiego serialu. I cóż mogę powiedzieć… Wy tego nie róbcie, bo szkoda każdej minuty ;)

Zwiedzam…

Indie & jesienną Łódź ;)

Tapety z kalendarzem na czerwiec do pobrania

I tu do wyboru są aż 4 wersje:

  • kosmos
  • kwiaty
  • kalendarz księżycowy
  • palmy

Pobierz tapetę na czerwiec >>>

Każda z nich jest też oczywiście również w wersji na pulpit.

Pobierz tapetę na czerwiec >>>

Kalendarze księżycowe

Jak co roku mam dla Was również papierowe wersje Kalendarzy Księżycowych. Grafiki wybrane przez Was w głosowaniu :)

Do Kalendarzy Księżycowych >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2024 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close