Jak co miesiąc o tej porze przychodzę do Was z tapetkami. I jak zawsze są aż 4 wzory, każda w wersji na pulpit i telefon. Znajdziesz je na końcu wpisu.

I chciałabym w tym miejscu napisać “przychodzę też z garścią polecajek i inspiracji” ale no… niekoniecznie.

Nie mogę się niestety pochwalić czytaniem książek czy oglądaniem wspaniałych filmów, bo zwyczajnie nie mam na to siły i czasu. Wolne chwile wolę sobie wykorzystywać na przygotowywanie materiałów dla Was – wróciłam choćby do regularnego dodawania nowych praktyk w Szkole Jogi w Domu i nowa lekcja pojawia się w każdy poniedziałek. Te wolne chwile wolę też przeznaczać na praktykę własną. I po prostu na sen i nic nierobienie.

Pamiętajcie, że jesienią i zimą czujemy się bardziej senni i to jest naturalne. Potrzebujemy teraz nawet 2,5 h więcej snu niż wiosną czy latem. Dlatego nie wyrzucajmy sobie, tylko po prostu śpijmy.

Jak się czuję…

Czuję się bardzo dobrze. Jednocześnie trochę w takim właśnie wycofaniu, które ja lubię nazywać jesiennym. Bo jesień właśnie po to jest, żeby się tak pokokonić, pobyć w sobie.

Nadal bardzo mocno odczuwam wejście w numerologiczną dziewiątkę, kontynuuję oczyszczanie na wielu płaszczyznach. Jeśli nie wiecie o co chodzi w tą numerologią, to webinar na ten temat czeka w Szkole oczywiście.

Swoją drogą w kwestii webinarów – będę niedługo wrzucała ankiety i pytania na IG i FB żeby wspólnie opracować zarówno tematy nowych webinarów, jak i częstotliwość spotkań oraz to, czy wolicie je w wersji na żywo czy nagrane wcześniej. Tak że już w tym miejscu bardzo dziękuję za Wasze zdanie.

Co robię…

Pierwsza połowa listopada będzie dla mnie dość mocno pracowita, organizacyjna i jogowa. W II połowie miesiąca prowadzę kolejny Kurs Nauczycielski Jogi. To już CZWARTA edycja!

Dlatego właśnie teraz mam trochę rzeczy do przygotowania, jak choćby kolejny ebook zodiakalny – tym razem będzie to Przewodnik na czas Strzelca. Tak żeby go skończyć, opracować i opublikować przed Kursem, gdzie zawsze jestem w 99% offline i… po prostu odpoczywam.

Tak, najlepiej odpoczywam podczas prowadzenia tego Kursu. Am I crazy? Ciężko stwierdzić ;)

W kwestii Kursu – zwolniło się 1 miejsce na ten rok. Z serca zapraszam.

Pracuję nad…

Tak jak napisałam wyżej – pracuję nad kolejnym ebookiem.

Przewodnik na Sezon Skorpiona oczywiście już na Was czeka.

Pamiętajcie, że te ebooki zodiakalne to NIE horoskopy, NIE opisy danego zodiaku tylko PRZEWODNIKI na dany czas dla każdego. I tak np. ten na sezon Skorpiona prowadzić nas będzie od 23 października do 22 listopada.

A od 22 listopada do 21 grudnia wspierać nas będzie już PRZEWODNIK na czas Strzelca.

Jestem wdzięczna za…

Jestem ogromnie wdzięczna za naprawdę dobre i stabilne samopoczucie. Za wiele dobra, które “zupełnie przypadkiem” mi się ostatnio “przytrafia”.

Jestem też wdzięczna za ciepłe przyjęcie nowej kolekcji biżuterii w simplife.shop – dodatkowo pamiętajcie, że z okazji Halloween jest -15% na wszystko, na nowości też.

Nowa kolekcja to “Ethernal”. Nazwa “Ethernal” jest połączeniem słów “eternal” (wieczny) i “ethereal” (eteryczny, niematerialny). Sugeruje ona, że biżuteria w kolekcji jest związana z wiecznymi, duchowymi aspektami i ma delikatny, niematerialny charakter. To nazwa, która odnosi się do trwałego i subtelnego piękna biżuterii, podkreślając jej duchową naturę oraz wieczną wartość.

Zostawiam Wam mały podgląd w galerii.

Szalenie jestem też wdzięczna za Kurs nauczycielski, na którym widzimy się już za niecałe 3 tygodnie.

Zrobiłam sobie też plan na Warsztaty w kolejnym roku – pierwsze już w pierwszy weekend stycznia. Już niedługo uruchomię możliwość zapisów.

No i oczywiście zapraszam do nas do Kuziówka – to idealne miejsce na organizację warsztatów jogi, medytacji, kobiecych kręgów czy innych form rozwoju. Na bieżąco możecie zawsze sprawdzać w kalendarzu zarówno wolne terminy jak i warsztaty, do których można dołączyć.

Ale to jeszcze nie koniec mocy atrakcji! Zapraszam Was też na wyjazd do Indii na wspólne jogowanie – już za rok, 1-11 grudnia ’24.

Jest już ogrom chętnych a jeszcze nie uruchomiłam zapisów…

Poniżej możesz zapisać się na listę osób zainteresowanych – otrzymasz maila, gdy tylko ruszą zapisy. Zapisując się na listę będziesz miał/a możliwość zapiania się w pierwszej kolejności!

Mała zapowiedź…

Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż do raju, jakim jest Varkala, położona w sercu malowniczej Kerali w południowych Indiach. Przed nami zupełnie nowy wymiar jogi w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Varkala to jednak nie tylko malownicza plaża i cudowne miejsce w ogóle, ale także świat jogi i ajurwedy. 

Na tym wyjeździe doświadczysz tradycyjnych technik jogi, medytacji i relaksacji w otoczeniu magicznej atmosfery tego miejsca. 

Oprócz ajurwedy i jogi chcielibyśmy dać Ci możliwość doświadczenia tego, co Kerala ma najlepszego do zaoferowania. Przed nami wycieczki, ajurwedyjskie zabiegi, zdrowe i smaczne lokalne potrawy oraz spotkanie z lokalnymi zwyczajami i kulturą.

Poniżej w galerii możesz sobie zobaczyć mały przedsmak…

Czytam…

Nic nowego, tak jak pisałam we wstępie.

Oglądam…

Skończyliśmy oglądać Belfra i jest to tak słabe, że nawet nie wiem, co napisać.

Ale widzę, że w zeszłym miesiącu polecałam Okruchy dnia i podtrzymuję, że było to naprawdę dobre.

Zwiedzam…

W tym miesiącu najpierw Kuziówek i warsztaty. A potem Lanckorona, bo tam odbywał się Kurs. Co to za dziwne i urocze miejsce zarazem! Idealne na taką 1-2 dniową wycieczkę i bardzo blisko Krakowa.

Tapety z kalendarzem na październik do pobrania

I tu do wyboru są aż 4 wersje:

  • kalendarz księżycowy
  • jesień
  • Rusałka
  • jezioro

Pobierz tapetę na listopad >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na listopad >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2023 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close