Nie wiem jak u Was, ale u mnie sezon Panny wszedł w tym roku wyjątkowo mocno. Wzięłam się za porządki i szeroko pojętą organizację. Zdecydowanie mniej jest mnie więc w internetach, bo jednak doba moja nadal ma tylko 24 godziny, jednak wspięłam się na wyżyny swoich możliwości, by podsumowanie pojawiło się na czas.

Tapety na wrzesień na końcu. Do wyboru są aż 4 wzory :)

Jak się czuję…

Czuję się bardzo dobrze i tak jak pisałam na początku – mam w sobie ogromną potrzebę porządkowania. Może wszystko to spotęgowane jest faktem, że w sierpniu Mała skończyła rok, a to też dość znacząca zmiana. Jakby tak w mgnieniu oka zmieniła się z dzidziuli w człowieka samostanowiącego o sobie. Serio, niesamowite jest to, że ma już własne zdanie i z chęcią się nim dzieli. I tak na przykład ostatnio odnalazła pasję w… myciu zębów. I robi to jakieś sześć razy dziennie. Ja oczywiście razem z nią, bo aby to zrobić, trzeba wspiąć się na stołeczek. A poza tym nałożyć pastę, więc dodatkowa para rąk do pomocy się przyda.

Krótko mówiąc porządkuję. Fizycznie, psychicznie, mentalnie. W ciele również – postanowiłam jeść codziennie zupę. Za mną już aż 4 dni ;) Wróciłam też do do mojej codziennej praktyki oddechowej – i tutaj dni mam już 21. Swoją drogą polecam Wam aplikację “Nawyki”. Jest najprostsza na świecie, żadnych wodotrysków, a świetnie pomaga w trzymaniu się takiej zdrowej rutyny.

Poza tym byłam ostatnio na wizycie u lekarza ajurwedyjskiego, bo poprzednia wizyta była gdy byłam jeszcze w ciąży. I tych zaleceń też się trzymam.

Co robię…

W sumie to wplotłam wszystko już w akapit powyżej.

Pracuję nad…

Pracuję nad przygotowaniem do Tygodnia Darmowej Jogi i wspólnej celebracji Nowego Roku Numerologicznego. Który już lada moment, bo 15.09. Widzimy się wtedy na specjalnym webinarze na żywo, który dostępny będzie darmowo dla wszystkich właśnie w ramach tego tygodnia.

Tutaj możesz zapisać się na listę uczestników >>>

Nowy Rok Numerologiczny – Tydzień Darmowej Jogi i Transformacji

Dołącz do wyjątkowego tygodnia pełnego wiedzy, praktyki i głębokiej transformacji!

Oto co Cię czeka:

Webinar “Nowy Rok Numerologiczny” Rytuał, inspiracja i wiedza na temat tego, co przyniesie nam nadchodzący rok numerologiczny i jak otworzyć się na nadchodzące zmiany.

7 Dni Darmowej Jogi Każdego dnia otrzymasz dostęp do nowej, specjalnie przygotowanej lekcji jogi. Od relaksującej Jogi Nidry, przez energetyzujący Flow powitań słońca, aż po głęboką medytację oczyszczającą umysł.

Dostęp przez 24 godziny Aby uczynić ten tydzień naprawdę wyjątkowym, każda praktyka będzie dostępna tylko przez 24 godziny, inspirując Cię do codziennego zaangażowania i odkrywania nowych aspektów siebie.

Tutaj możesz zapisać się na listę uczestników >>>

Jestem wdzięczna za…

Ostatnio tak chodzi mi po głowie to, że najbardziej na świecie jestem wdzięczna za to, że moja praca daje mi wolność. W takim sensie, że mogę spędzać czas z Małą, nie muszę oddawać jej do żłobka, szukać opiekunki czy wysyłać do babci. Na ten moment jest to dla mnie ogromne błogosławieństwo. I za to właśnie chciałam Wam podziękować, bo to tak naprawdę Wy dajecie mi możliwość pracy z domu i pracy warsztatowej.

Wiadomo, że czasem jest ciężko. Bo praca z dzieckiem w domu to istne tsunami, ale nie zamieniłabym tego na nic innego!

Pisząc o warsztatach przypominam, że w tym roku już tylko wrzesień:

“Detoks ciała i umysłu” to mój autorski 5-dniowy program oczyszczający ciało i umysł. To okazja do wycofania się do wnętrza, złapania oddechu i stanięcia w pełni swojej MOCY. Wszystko to przy akompaniamencie zdrowej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Wybrany przez mnie termin nie jest przypadkowy.

Jest to bowiem nie tylko okazja do odnowienia się fizycznie i mentalnie, ale także magiczny moment, w którym łączą się siły natury i kosmosu, by nas wspierać:

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU NUMEROLOGICZNEGO:

To symboliczny czas rozpoczęcia nowego etapu, okazja do pozbycia się starych nawyków i ustanowienia nowych, bardziej zdrowych i świadomych. To również moment, w którym energie wszechświata są szczególnie sprzyjające zmianom i odnowie.

RÓWNONOC JESIENNA:

Jest to chwila, gdy dzień i noc są tej samej długości, symbolizując równowagę i harmonię. Natura jest wtedy doskonałej harmonii. Wykorzystaj ten czas na znalezienie równowagi w sobie.

Równonoc jesienna to także czas obfitości i dziękczynienia, doskonały moment na uwolnienie się od ograniczających schematów, oczyszczenia i znajdowania spokoju.

W tym wyjątkowym czasie, który jest tak bogaty w symbolikę i moc, zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę.

Szczegóły warsztatów >>>

Oraz Kurs Nauczycielski:

No i oczywiście zapraszam do nas do Kuziówka – to idealne miejsce na organizację warsztatów jogi, medytacji, kobiecych kręgów czy innych form rozwoju. Na bieżąco możecie zawsze sprawdzać w kalendarzu zarówno wolne terminy jak i warsztaty, do których można dołączyć.

Czytam…

W dalszym ciągu z jakiegoś niewyjaśnionego powodu (może to te wszystkie planety w retrogradacji?) sięgam po książki dawno już przeczytane.

Wyciągnęłam z półki Iyengara. Myślę, że naprawdę warto przeczytać, jeśli ktoś interesuje się jogą również poza matą.

Poza tym wciąż czytam Autobiografię Jogina, którą czytałam jakieś sto lat temu i teraz robię to drugi raz. Jeśli nie znacie, to polecam. Ja zamierzam włączyć ją do zalecanej literatury do moich kursów nauczycielskich.

Oglądam…

W tym miesiącu… nie obejrzałam NIC!

Zwiedzam…

Odwiedziliśmy Pol’and’rock czyli dawny Woodstock. Po rocznej przerwie wróciłam poprowadzić codzienną poranną jogę i było absolutnie magicznie!

Była nas na tym porannym jogowaniu cała masa! Tak że zupełnie nie mieściliśmy się pod namiotem.

A że Mała dzień później kończyła ROCZEK to w prezencie dostała piękne “sto lat” odśpiewane przez wszystkich użytkowników. Ja się spłakałam jak bóbr. Ale chyba taki już urok bycia mamą.

Mam nadzieję, że za rok znów się widzimy!

A w tym roku, tak jak pisałam – ostatnie warsztaty poprowadzę we wrześniu.

Szczegóły warsztatów >>>

A tuż po powrocie ruszyliśmy na Mazury, celebrować naszą ósmą rocznicę ślubu. Pisałam Wam już, że u nas wakacje wypełnione są świętowaniem po brzegi!

Spędziliśmy czas w miłym, małym domku. Na Instagramie wrzucałam Wam rolkę, w której pokazywałam wnętrze i podawałam dokładne namiary.

Tapety z kalendarzem na wrzesień do pobrania

I tu do wyboru są aż 4 wersje:

  • kalendarz księżycowy
  • jesień
  • ćma
  • minimalistyczna

Pobierz tapetę na wrzesień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na wrzesień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2023 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close