Detoks ciała i umysłu – 20-24 WRZEŚNIA – środa-niedziela

“Detoks ciała i umysłu” to mój autorski 5-dniowy program oczyszczający ciało i umysł. To okazja do wycofania się do wnętrza, złapania oddechu i stanięcia w pełni swojej MOCY. Wszystko to przy akompaniamencie zdrowej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Link do szczegółów >>>

Wybrany przez mnie termin nie jest przypadkowy.

Jest to bowiem nie tylko okazja do odnowienia się fizycznie i mentalnie, ale także magiczny moment, w którym łączą się siły natury i kosmosu, by nas wspierać:

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU NUMEROLOGICZNEGO:

To symboliczny czas rozpoczęcia nowego etapu, okazja do pozbycia się starych nawyków i ustanowienia nowych, bardziej zdrowych i świadomych. To również moment, w którym energie wszechświata są szczególnie sprzyjające zmianom i odnowie.

RÓWNONOC JESIENNA:

Jest to chwila, gdy dzień i noc są tej samej długości, symbolizując równowagę i harmonię. Natura jest wtedy doskonałej harmonii. Wykorzystaj ten czas na znalezienie równowagi w sobie.

Równonoc jesienna to także czas obfitości i dziękczynienia, doskonały moment na uwolnienie się od ograniczających schematów, oczyszczenia i znajdowania spokoju.

W tym wyjątkowym czasie, który jest tak bogaty w symbolikę i moc, zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę.

Praktyki jogi, medytacji i oddechu okraszone będą długimi spacerami, z dala od betonu miast, kontemplowaniem zachodów słońca i rozmowami z kubkiem gorącej herbaty lub ulubionych ziół 

Wszystko to zachęci Cię do wyciszenia, odpoczynku, regeneracji i zaopiekowania się sobą w atmosferze ogromu miłości.

Link do szczegółów >>>

Co Nas czeka?

  • Codzienne sesje jogi, medytacji i relaksacji prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę
  • Indywidualne podejście dostosowane do Twoich potrzeb
  • Wyjątkowe techniki oczyszczania ciała i umysłu
  • Wykorzystanie mocy równonocy jesiennej i nowego roku numerologicznego do głębokiej przemiany

Dla kogo jest taki wyjazd? 

Dla każdego, kto pragnie zrobić coś dla swojego ciała i umysłu.

W myśl zasady:

“Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jogą. Za każdym razem część grupy to osoby, które stają na macie po raz pierwszy.

Sesje dostosowane będą do energii grupy. Dzięki odpowiednim modyfikacjom, każda pozycja może być dopasowana do możliwości konkretnego uczestnika. Nawet zupełnie początkującego.

Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

Link do szczegółów >>>

No more articles
Close