Podsumowanie kwietnia wpada z ponad tygodniowym opóźnieniem. Wszystko przez to, że jeszcze do wczoraj prowadziłam pierwszy moduł trzeciej edycji Kursu Nauczycielskiego Jogi i… najzwyczajniej w świecie nie przygotowałam tapet przed wyjazdem. A gdy jestem już na warsztatach to zawsze jestem tam całą sobą na 100% i nie zaglądam do komputera.

Nadrabiam więc najszybciej jak mogę. Ale też od razu uprzedzam, że zupełnie skrótowo, bo w planach na ten wieczór mam relaks totalny.

Jak się czuję…

Czuję się wspaniale! Kurs pozwolił mi naładować baterie, ugruntować się spędzić przemiło czas. Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że moja praca… tak naprawdę pozwala mi wypoczywać. Za mną dziesięć dni prowadzenia codziennych medytacji, praktyk jogi, oddechu, nidry mantr. Kocham ten czas! I już wyczekuję lipca, kiedy to mamy zjazd na drugi moduł.

Tym razem mieliśmy wspaniałą pomoc dydaktyczną czyi moje 108 Karty do Jogi i to był strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o naukę pozycji i sekwencjonowania.

Mogę być w tym nieobiektywna, ale naprawdę polecam je bardzo do uporządkowania i rozwinięcia własnej praktyki.

A że teraz są w obniżonej cenie, to tym bardziej polecam :)

A tymczasem zaprosić Was mogę na “zwykłe” warsztaty jogi. Nie mniej piękne. W tym roku już tylko 2 terminy: czerwiec (długi weekend) i wrzesień. Oba środa-niedziela.

Co robię…

Wracam do codzienności. Pomału też zasiadam do finalizowania kolejnej części ebooka zodiakalnego – tym razem SEZON BLIŹNIĄT. Premiera jak co miesiąc 17.05.

I przy okazji ogromnie dziękuję za Wasz ciepły odbiór SEZONU BYKA.

Pracuję nad…

W tym miesiącu raczej stawiam na wypoczynek – przede mną jedynie finalizacja wspomnianego ebooka. A tutaj mały podgląd okładki, mnie się podoba niesamowicie!

I tu chciałabym dodać 2 kwestie:

Po pierwsze: ebook nie jest przeznaczony TYLKO dla osób spod danego znaku zodiaku. Ebook jest dla wszystkich, którzy chcą świadomie wykorzystać moc tego sezonu. W tym czasie słońce znajduje się w danym znaku co oznacza, że wpływ tej konstelacji jest szczególnie silny. Dlatego ebook zawiera porady i wskazówki, które pomogą Ci wykorzystać energię tego czasu na swoją korzyść, niezależnie od Twojego znaku zodiaku.

Po drugie: zawarte w ebookach ćwiczenia mają charakter ponadczasowy, czyli nie trzeba koniecznie wykonać ich np. w konkretnym nowiu. Tak samo jak z medytacjami czy afirmacjami, które tam znajdziecie – to narzędzia, które wspierać Was mogą na co dzień, niezależnie od czasu czy pory roku. Każdy z ebooków ma swój motyw przewodni, dyktowany przez zodiak, dlatego jeśli ten temat Cię woła, to sięgaj po nie w dowolnym czasie.

Tapety z kalendarzem na kwiecień do pobrania

I tu do wyboru są aż 3 wersje:

  • liść
  • kwiaty
  • góry

Pobierz tapetę na maj >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na maj >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2023 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close