Nadeszła wiosna. Choć jak na ten monet jest w tym nadejściu bardzo nienachalna. Dziś kolejny raz złapała nas ulewa i wiatr pojawiający się znikąd. Ale powtarzam sobie, że taka wilgotna na wiosnę gleba, latem wyda plony o jakich marzymy. A przecież ja już nie mogę się doczekać maja i przesiadywania pod jabłonką w Kuziówku. Bo to będzie magia cykliczności – kolejny Kurs Nauczycielski jogi (na ten moment zostały 2 wolne miejsca), w tym samym miejscu, w tym samym terminie tyle że rok później.

Na ten moment jednak wróćmy do marca.

Jak się czuję…

Generalnie rzecz biorąc czuję się bardzo dobrze. Wdrożyłam sobie naprawdę piękną, codzienną rutynę, którą notabene przygotowuję się fizycznie i psychicznie do poprowadzenia trzeciej już edycji Kursu Nauczycielskiego Jogi. Dużo jogi, medytacji, oddechu, dbałość o to, co na talerzu i o odpowiednią ilość wody. Czyli mam teraz takie before party przed Kursem właściwym.

I w sumie jest to główna melodia ostatniego czasu, czyli bez szału, ale bardzo kojąco, przyjemnie i regenerująco.

Na ten moment mogę przyjąć jeszcze ostatnie 2 osoby na Kurs, więc jeśli czujesz, że to coś dla ciebie – zapraszam.

Co robię…

Oprócz tego, co powyżej, to w sumie nic wielkiego. Czas zdominowany jest właśnie przez te przygotowania – start Kursu już za miesiąc. Pierwsza zaś połowa miesiąca była skupieniem nad wydaniem pierwszego ebooka zodiakalnego – Sezon Barana.

A Wasze przyjęcie tego ebooka to jakiś kosmos totalny! Ale o tym w dalszej części.

Pracuję nad…

Poprzednio pisałam tutaj o nowym cyklu na platformie Szkoły Jogi w Domu – joga ekspresssso czyli krótkie praktyki do 15 minut. Myślę, że są fajnym uzupełnieniem wszystkiego tego, co już jest na platformie. Wprowadzam je stopniowo – po 2 nowe nagrania na tydzień, tak że 6 takich krótkich praktyk już na Was czeka.

A ja pracuję już nad… kolejnym ebookiem z serii zodiakalnej. Tym razem SEZON BYKA – premiera już w połowie kwietnia.

A tutaj mały podgląd okładki, nieskromnie powiem, że się zakochałam!

I tu chciałabym dodać 2 kwestie:

Po pierwsze: ebook nie jest przeznaczony TYLKO dla osób spod danego znaku zodiaku. Ebook jest dla wszystkich, którzy chcą świadomie wykorzystać moc tego sezonu. W tym czasie słońce znajduje się w Baranie czy Byku co oznacza, że wpływ tej konstelacji jest szczególnie silny. Dlatego ebook zawiera porady i wskazówki, które pomogą Ci wykorzystać energię tego czasu na swoją korzyść, niezależnie od Twojego znaku zodiaku.

Po drugie: zawarte w ebookach ćwiczenia mają charakter ponadczasowy, czyli nie trzeba koniecznie wykonać ich np. w konkretnym nowiu. Tak samo jak z medytacjami czy afirmacjami, które tam znajdziecie – to narzędzia, które wspierać Was mogą na co dzień, niezależnie od czasu czy pory roku. Każdy z ebooków ma swój motyw przewodni, dyktowany przez zodiak, dlatego jeśli ten temat Cię woła, to sięgaj po nie w dowolnym czasie. Ebook SEZON BARANA to cele i intencje, natomiast SEZON BYKA skupiony będzie na powrocie do ciała, uziemieniu i celebracji życia.

Jestem wdzięczna za…

Na pewno jestem ogromnie wdzięczna za to, że znalazłam się w TOP100 polskich blogów i to na 39 miejscu! Bardzo Wam dziękuję!

Nie mniej wdzięczna jestem za Wasz entuzjazm dotyczący premierowego wydania zodiakalnego ebooka. Wasze zainteresowanie SEZONEM BARANA przeszło moje najśmielsze oczekiwania!

Jestem również wdzięczna za kolejne piękne warsztaty z Wami! Tym razem KOBIECA MOC, które były cudownym i wzmacniającym czasem spędzonym w niesamowitym gronie. Jeszcze raz dziękuję dziewczyny, że byłyście!

A ja dodałam już terminy i możliwość rezerwacji miejsca na wszystkich warsztatach do końca roku. Przed nami w tym roku tylko 2 terminy:

Cieszę się również, że nadal nie mniej chętnie sięgacie po 108 Karty Do Jogi – to moje najnowsze “drukowane dzieło” które kosztowało nas ogrom pracy i jestem wdzięczna za to, że to widzicie i doceniacie.

108 – Karty do jogi to zestaw Kart, który będzie Cię wspierał w praktyce jogi.

Każda z kart to dokładny opis jednej z pozycji.

Karty powstały z intencją stworzenia dla Ciebie przestrzeni dla jogicznego rozwoju z poziomu serca. Czyli bez wyścigu, porównywania się czy ślepego dążenia do jakiegoś nierealnego celu.

Bardzo zależało mi, by na grafikach pokazać różnorodność. Podkreślić fakt, że joga jest dla każdego, nienależnie od wyglądu, predyspozycji, wagi czy płci. Nie zastanawiaj się nad tym, co mogłoby być wymówką. Po prostu rozwiń matę i zacznij praktykę.

Czytam…

“Człowiek i jego symbole” to książka którą wciąż czytam. Ostatnio mam mniej pojemności w głowie na czytanie, czasem tak po prostu jest.

Carl Gustav Jung, autor tej publikacji, zaprezentował w niej swoją teorię dotyczącą symboli i snów oraz ich wpływu na ludzką psychikę. I to jest jedna z książek podczas czytania której mam wrażenie, że… autor się ze mną zgadza ;) Lubię taką nic porozumienia i znajdowanie potwierdzenia swoich własnych przekonań w literaturze.

Jung tłumaczy, jak symbole wpływają na nasze zachowanie i jak możemy je interpretować, aby lepiej zrozumieć samych siebie.

“Człowiek i jego symbole” to pozycja dla osób zainteresowanych psychologią, a także dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć swoją psychikę i emocje. Książka jest napisana w przystępny sposób, takie był jej główne założenie, co czyni ją wartościową lekturą dla każdego.

Oglądam…

W tym miesiącu obejrzeliśmy jeden film, ale za to jaki!

Polski film Johnny – oparty na prawdziwej historii ks. Jana Kaczkowskiego. Główne wątki są tutaj dwa, bo oprócz księdza pojawia się również Patryk, który dostaje niesamowitą szansę od losu. Moim zdaniem warto obejrzeć, bo film daje do myślenia i każe się na chwilę zatrzymać.

Zwiedzam…

W tym miesiącu tylko Kuziówek ;)

Tapety z kalendarzem na kwiecień do pobrania

I tu do wyboru są aż 4 wersje:

  • kobieca
  • kalendarz księżycowy
  • pustynia
  • kwiaty

Pobierz tapetę na kwiecień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na kwiecień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2023 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close