Przedłużony styczniowy weekend tuż po nowiu Księżyca – idealny czas na tworzenie intencji na nowy rok i mapy marzeń. 

“Detoks ciała i umysłu” to mój autorski 5-dniowy program oczyszczający ciało i umysł. To okazja do wycofania się do wnętrza, złapania oddechu i stanięcia w pełni swojej MOCY. Wszystko to przy akompaniamencie zdrowej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Każdy dzień rozpoczniemy krótką medytacją i delikatną sesją jogi. Popołudniu spotkamy się na zajęciach warsztatowych, które pomogą Ci zagłębić się w Twoją praktykę jeszcze bardziej. Każdy dzień zakończymy jogą nidrą, relaksacją lub spotkaniem w kręgu z ceremonialnym kakao.

A pomiędzy czas dla Ciebie – na książkę, ciekawe rozmowy czy po prostu polegiwanie.

Wszystko to okraszone długimi spacerami, z dala od betonu miast, kontemplowaniem zachodów słońca i rozmowami z kubkiem gorącej herbaty lub ulubionych ziół 

Wszystko to zachęci Cię do wyciszenia, odpoczynku, regeneracji i zaopiekowania się sobą w atmosferze ogromu miłości.

Chcę poznać szczegóły wyjazdu >>>

Dla kogo jest taki wyjazd? 

Dla każdego, kto pragnie zrobić coś dla swojego ciała i umysłu.

W myśl zasady:

“Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jogą. Za każdym razem część grupy to osoby, które stają na macie po raz pierwszy.

Sesje dostosowane będą do energii grupy. Dzięki odpowiednim modyfikacjom, każda pozycja może być dopasowana do możliwości konkretnego uczestnika. Nawet zupełnie początkującego.

Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

Chcę poznać szczegóły wyjazdu >>>

No more articles
Close