Jak co miesiąc przychodzę do Was z podsumowaniem i tapetami na pulpit i telefon. Dziś nieco spóźniona, bo mamy już 1.10, ale przy Malutkiej czasem (w sumie zawsze) ciężko jest wykraść trochę czasu.

Poza tym – nie chcę go wykradać. Sama się nie spodziewałam, że macierzyństwo da mi tyle radości i że będę się rękami i nogami bronić przed tym, by jakoś skracać nasze bycie razem.

Ale do brzegu. Przejdźmy do podsumowania.

Jak się czuję…

Czuję się bardzo dobrze. Tak jak pisałam wam poprzednio – poród przebiegł bezproblemowo, szybko i stosunkowo bezboleśnie. Myślę, że jak na ten moment wróciłam już zupełnie do siebie.

Choć w sumie to też nie jest dobre określenie, bo czuję się w pełni dobrze, owszem, ale w zupełnie innej postaci :)

Cieszę się z tego, że w tym miesiącu udało mi się poprowadzić webinar na żywo. Tęskniłam za tym, tęskniłam za Wami, więc cieszę się, że mogłam wrócić do tej formy.

Webinar jest oczywiście zapisany na platformie Szkoły Jogi w Domu.

Co robię…

Aktualnie w Szkole trwa Darmowy Tydzień Jogi, wprowadzający nas w mowy rok numerologiczny.

Było z tym trochę pracy, choćby z przygotowywaniem nagrań z tłumaczeniem pozycji, regularnym dodawaniem postów itd. Ale efekt jest moim zdaniem bardzo fajny, możecie podejrzeć sobie choćby tutaj.

Poza tym jeszcze do poniedziałku na hasło NOWYROK30 otrzymacie 30% zniżki na wszystkie abonamenty w Szkole. Dlatego jeśli myślicie nad dołączeniem, to teraz jest dobry moment.

Chcę poczytać więcej o Szkole >>>

Uruchomiłam również zapisy na III edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi, akredytowaną przez Yoga Alliance. Jeśli więc jest to temat, który Was “woła”, to serdecznie zapraszam.

Chcę poznać szczegóły kursu >>>

Chcę poznać szczegóły kursu >>>

Spotykamy się oczywiście u nas w pałacyku. I od razu dodam, że jeśli chcecie zorganizować u nas swoje warsztaty w przyszłym roku (bo w tym już od dawna nie ma miejsc), to polecam szybką rezerwację, gdyż (siłą rzeczy), będziemy podnosić ceny wynajmu.

Mamy już swoją stronę internetową a na niej kalendarz, w którym możecie podejrzeć, co się u nas dzieje, a także znaleźć wolny termin dla siebie.

Chcę zajrzeć do kalendarza >>>

Nasza sala warsztatowa pomieści ok. 24 osób na warsztatach jogi, medytacji czy innych form rozwojowych.

Do tego mamy komfortowe miejsca noclegowe w klimatycznych 1 i 2-osobowych pokojach. Prawie każdy pokój posiada wyjście na taras lub balkon.

Do Waszej dyspozycji pozostają również przestrzenie wspólne, w których możecie wygodnie, w ciszy lub rozmowie, spędzić czas pomiędzy zajęciami.

Jeśli więc brzmi to jak przestrzeń na Twoje warsztaty – zapraszamy do kontaktu.

Chcę poczytać więcej >>>

Pracuję nad…

Aktualny projekt to projekt Dzidziul, więc nie ma poza tym niczego wielkiego, nad czym bym pracowała.

Chociaż… ostatnio wpadłam na pewien świetny pomysł, skonsultuję go jeszcze z Wami i zobaczymy, co się da z tego ulepić.

Jestem wdzięczna za…

Jestem wdzięczna za czas ciąży, spokojny poród i ten cudowny czas teraz :)

Cieszę się również z powrotu do naszych nowiowych i pełniowych spotkań medytacyjnych. Widzimy się na żywo już 7.10!

Słucham…

W tym miesiącu mam do polecenia 2 muzyczne odkrycia.

Pierwsze to… kołysanki w wykonaniu Grzegorza Turnaua i Magdy Umer – Kołysanki utulanki. To taki zbiór utworów, które na pewno znacie z dzieciństwa, ale w bardzo przyjemnych aranżacjach. Sama bardzo lubię ich posłuchać.

Drugie to Czerwony Tulipan – zespół grający coś w rodzaju poezji śpiewanej. Bardzo polecam na jesień, naprawdę miłe dla ucha.

Czytam…

W tym miesiącu dokończyłam Przeminęło z wiatrem – wiem, że klasyk, ale nie czytałam ani nie oglądałam, a naprawdę warto. Myślałam, że to po prostu jakieś ckliwe romansidło, tymczasem historia i przeobrażenia bohaterki to naprawdę ciekawy, wnikliwy i wielowątkowy proces. Do tego wszystko umiejscowione jest na tle Wojny Secesyjnej.

Przeczytałam również Błękitny Zamek autorki serii o Ani z Zielonego wzgórza. Powieść o stawaniu się sobą i odkrywaniu wolności. Lekka i przyjemna lektura.

Niemniej jednak nie ukrywam, że po przeczytaniu czegoś takiego jak Przeminęło z wiatrem, ciężko było mi znaleźć godnego następcę, więc nie czytałam nic.

Do tego Montessori od narodzin. I tu mam bardzo mieszane uczucia, ale ostatecznie myślę, że warto przeczytać i wyciągnąć to, co uznamy za wartościowe.

Oglądam…

Obejrzeliśmy Truflarzy, BARDZO miły dla oka film. Ogromnie polecam.

Do karmienia włączam sobie też czasem Kochane kłopoty i tutaj to dopiero mam mózg rozwalony! Ten serial bardzo dosadnie pokazał mi, jak z biegiem czasu zmienia się nasza perspektywa. Gdy oglądałam go jakieś 15 lat temu, wydawał mi się wspaniały i szalenie podobała mi się ta przyjacielska relacja matka-córka. Dziś patrzę tak naprawdę na to samo i jedyne co przychodzi mi do głowy to… cóż za patologia i niedojrzałość emocjonalna!

Nie mówiąc już o tym, jak wygląda to z perspektywy matki. Bo z tej wszystko się zmienia. Serio, wraz z urodzeniem dziecka przychodzi ogromne zrozumienie do tego, przed czym w dzieciństwie uciekaliśmy, albo czego w zachowaniu rodziców nie mogliśmy zrozumieć ;)

UPDATE: Uleciało mi, że w tym miesiącu obejrzeliśmy Przeminęło z wiatrem. Dobre, warte obejrzenia, ale… gorsze niż książka ;)

Zwiedzam…

W tym miesiącu tylko Kuziówek ;)

Staramy się wpaść za każdym razem, by powitać nową grupę. A jeśli ja z Małą nie dajemy rady, to przyjeżdża choćby Bartek w roli przedstawiciela ;)

Tapety z kalendarzem na październik do pobrania

I tu jak zawsze do wyboru są trzy wersje:

  • joga
  • drzewa i góry
  • listki

Pobierz tapetę na październik >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na październik >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close