Jak co miesiąc przychodzę do Was z podsumowaniem i tapetami na pulpit i telefon.

Sierpień był niezaprzeczalnie przełomowy – nasza rodzinka się powiększyła i tym samym rozpoczęliśmy zupełnie inny etap w życiu.

6. sierpnia o 11:33 urodziła się nasza córeczka i cały świat obraca się teraz wokół nieco innej osi ;)

Wykradam sobie tę chwilkę, gdy Maluszka śpi tuż obok, by przygotować dla Was ten wpis i przede wszystkim podesłać tapety – bo wiem, że są wśród Was osoby, które wierne są im już od kilku lat.

Jak się czuję…

Czuję się dobrze. Aktualnie jestem już 3 tygodnie po porodzie. Sam z resztą poród nie był absolutnie tak straszny jak go malują. Wszystko poszło bezproblemowo, szybko i stosunkowo bezboleśnie.

Na pewno jest to ogromna zasługa położnej, która odbierała poród. A także mojego męża, który dzielnie mnie wspierał podczas całej akcji. Z punktu widzenia jogi i fizyczności dodam, że najważniejszą kwestią w całym tym procesie był świadomy oddech i rozluźnienie. A reszta przychodzi sama, natura wie najlepiej, jak sobie z tym poradzić ;)

Być może przy jakiejś okazji poruszę jeszcze kwestie porodu i tego, jak się przygotować (choć mogę bazować tylko na moim pojedynczym doświadczeniu), bo pojawia się sporo pytań od Was,

Na pewno jednak polecam jogę do przygotowania ciała i umysłu. U mnie kluczową rolę odegrała przede wszystkim praktyka jogi nidry, działa cuda, wierzcie mi!

A moduł z kursem jogi w ciąży jak i nagrania jogi nidry znajdziecie w mojej Szkole Jogi w Domu. Wszystko dostępne jest w ramach jednego abonamentu :)

Do Szkoły Jogi w Domu >>>

Co robię…

Aktualnie zajmuję się po prostu byciem mamą noworodka. Czas tak szybko płynie! Tyle już zmieniło się od momentu, w którym wyszłyśmy ze szpitala!

I nie chcę tego czasu przegapić, bo nie da się go powtórzyć.

Dlatego też onlajnowo i pracowo jest mnie mało, ale cieszy mnie to.

Niezmiennie jednak zapraszam Was do nas, do naszej przestrzeni warsztatowej pod Łodzią. Na ten rok WSZYSTKIE (!) terminy są już zajęte, ale śmiało możecie rezerwować sobie miejsca na kolejny rok.

Mamy już swoją stronę internetową a na niej kalendarz, w którym możecie podejrzeć, co się u nas dzieje, a także znaleźć wolny termin dla siebie.

Chcę zajrzeć do kalendarza >>>

Nasza sala warsztatowa pomieści ok. 24 osoby na warsztatach jogi, medytacji czy innych form rozwojowych.

Do tego mamy komfortowe miejsca noclegowe w klimatycznych 1 i 2-osobowych pokojach. Prawie każdy pokój posiada wyjście na taras lub balkon.

Do Waszej dyspozycji pozostają również przestrzenie wspólne, w których możecie wygodnie, w ciszy lub rozmowie, spędzić czas pomiędzy zajęciami.

Do dyspozycji jest również biblioteczka. Moim zdaniem całkiem dobrze wyposażona – celowo od dłuższego czasu nie sprzedawałam ani nie rozdawałam przeczytanych przeze mnie książek.

W biblioteczce jest też pierwszy (i jedyny) stacjonarny sklepik simplife.shop.

Jeśli więc brzmi to jak przestrzeń na Twoje warsztaty – zapraszamy do kontaktu.

Chcę poczytać więcej >>>

Pracuję nad…

Aktualny projekt to projekt Dzidziul, więc nie ma poza tym niczego wielkiego, nad czym bym pracowała.

W tyle głowy mam nagranie dodatkowych materiałów do Kursu Jogi w Ciąży – joga w połogu, dodatkowe medytacje i praktyki jogi nidry. A potem umożliwienie Wam zakupienia takiego Kursu oddzielnie, a nie w ramach abonamentu do Szkoły Jogi. Ale to w swoim czasie :)

Zestaw MAGIA OCZYSZCZANIA

Na ten moment polecić Wam mogę nowość z simplife.shop – zestaw MAGIA OCZYSZCZANIA.

Zebraliśmy bestselery simplife.shop, tworząc z nich niezbędnik każdego oczyszczania! Niezależnie od tego czy regularnie oczyszczasz swoją przestrzeń i biżuterię, czy dopiero swoją przygodę z oczyszczaniem kadzidłami, ten zestaw jest dla Ciebie!

W zestawie znajdziesz:

Częścią zestawu jest również ebook „Magia Oczyszczania”.

To zbiór najważniejszych informacji dotyczących oczyszczania i okadzania, biżuterii, kamieni i otoczenia. Z e-bookiem przeprowadzisz rytuał oczyszczania od początku do końca. Dowiesz się czym jest rytuał okadzania i kiedy najlepiej go wykonać? Jak używać Palo Santo i Białej Szałwii. Przejdziesz przez rytuał okadzania krok po kroku. Dowiesz się jak oczyszczać kamienie naturalne? Poznasz również rytuał oczyszczania kryształów czterema żywiołami.

Chcę zobaczyć zestaw >>>

Niezmiennie polecam również:

Ebook CZAKRY

Pamiętajcie, by ebooka traktować raczej jako inspirację do pracy niż jedynie źródło suchej wiedzy. Polecam Ci pracować z każdą czakrą przez minimum 2 tygodnie korzystając z Kart Pracy i zawartych w nim ćwiczeń.

Do ebooka CZAKRY >>>

Joga w ciąży

Czyli nowy cykl w Szkole Jogi w Domu dedykowany przyszłym mamom – jest dostępny w ramach normalnego abonamentu :)

Chcę dołączyć do Szkoły >>>

Jestem wdzięczna za…

Jestem wdzięczna za czas ciąży, spokojny poród i ten cudowny czas teraz :)

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Czytam całkiem sporo, bo Malutka nie należy do dzieci, które sypiają w dzień ;) dlatego często z nią leżę, kładę sobie na brzuchu itd. A sama sięgam po książkę. A w sumie to po czytnik, bo na ten moment to wygodniejsze. Wykupiłam sobie abonament na ebooki i wybieram to, co mi wpadnie w oko.

Na bieżąco mogę polecić:

Tam gdzie śpiewają raki – piękna opowieść o dziewczynce porzuconej przez rodzinę i dorastającej na bagnach. Cudowne opisy przyrody I miłości do niej 🌿

Współlokatorzy – bardzo lekka, czasem wręcz prymitywna, ale jeśli jest potrzeba przeczytania właśnie takiej, to powinna się nadać. O współlokatorach dzielących łóżko – jedno pracuje w dzień, drugie w nocy. Porozumiewają się za pomocą zostawianych sobie liścików.

Przeminęło z wiatrem – wiem, że klasyk, ale nie czytałam ani nie oglądałam, a naprawdę warto. Myślałam, że to po prostu jakieś ckliwe romansidło, tymczasem historia i przeobrażenia bohaterki to naprawdę ciekawy, wnikliwy i wielowątkowy proces. Do tego wszystko umiejscowione jest na tle Wojny Secesyjnej.

Oglądam…

W tym miesiącu nie obejrzeliśmy nic, co warte byłoby polecenia. Zdarzało nam się rozpocząć jakiś film/serial, ale przerywaliśmy, bo to jednak nie było to.

Zwiedzam…

W tym miesiącu tylko Kuziówek ;)

Zarówno praktycznie przed samym porodem…

… jak i krótko po – czyli pierwsze selfie w lustrze bez brzuszka.

Kareta jaśniepani również zajechała po d pałac, co oznacza, że udało nam się zaliczyć pierwszą podróż samochodem ;)

Tapety z kalendarzem na wrzesień do pobrania

I tu jak zawsze do wyboru są trzy wersje:

  • joga
  • jarzębina
  • zamek

Pobierz tapetę na wrzesień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na wrzesień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close