Jak co miesiąc przychodzę do Was z podsumowaniem i tapetami na pulpit i telefon.

Z tym że to podsumowanie będzie takie tylko symboliczne. Jestem już bardzo blisko porodu i zwyczajnie nie mam siły i ochoty na przesiadywanie przed kompem. Plus mam też takie poczucie (i to od dłuższego czasu), że nie mam teraz w sobie ani żadnej mądrości, ani kreatywności, ani po prostu przestrzeni na dzielenie się czymkolwiek.

Wchodzę sobie więc do środka, a Was zostawiam z garstką zdjęć i oczywiście tapetami – bo tego nie mogłoby zabraknąć :)

Jak się czuję…

Czuje się naprawdę bardzo dobrze

Order Actonel Online no Prescription

, ale tak jak pisałam powyżej – naprawdę nie mam przestrzeni w głowie na dzielenie się :)

Co robię…

Łapię sobie takie małe momenty – dzięki Wam udało mi się znaleźć idealne lustro do nas do mieszkania, bo chciałam takie jak mamy w Kuziówku – i tak sobie patrzę jak dzidziul rośnie. I czekam :)

Poza tym mam ewidentny syndrom wicia gniazda. Chodzę, patrzę, przestawiam, zmieniam. Robię miejsce w sypialni na łóżeczko dla malucha i takie tam.

Świece są przecudne! Ale nie pytajcie skąd – to prezent od dziewczyn z Kursu Nauczycielskiego Jogi, który prowadziłam w maju i czerwcu.

Co do Kuziówka z tego co wiem

, mamy jeszcze jakieś wolne terminy na ten rok. Dlatego jeśli myślicie nad zorganizowaniem swoich warsztatów u nas, to śmiało piszcie na kontakt@jogawdomu.com.

Tutaj jest prawie gotowa strona, na której znajdziecie wszystkie szczegóły. Tylko nie patrzcie w kalendarz, bo nie jest jeszcze uzupełniony ;)

Powiększyliśmy salę warsztatową, tak że na ten moment pomieści ze 30 osób z matami do jogi! Pierwsza “poremontowa” grupa przyjeżdża do nas już w piątek.

Do tego mamy komfortowe miejsca noclegowe w klimatycznych 1 i 2-osobowych pokojach. Prawie każdy pokój posiada wyjście na taras lub balkon.

Do Waszej dyspozycji pozostają również przestrzenie wspólne, w których możecie wygodnie, w ciszy lub rozmowie, spędzić czas pomiędzy zajęciami.

Do dyspozycji jest również biblioteczka. Moim zdaniem całkiem dobrze wyposażona – celowo od dłuższego czasu nie sprzedawałam ani nie rozdawałam przeczytanych przeze mnie książek.

W biblioteczce jest też pierwszy (i jedyny) stacjonarny sklepik simplife.shop.

Jeśli więc brzmi to jak przestrzeń na Twoje warsztaty – zapraszamy do kontaktu na kontakt@jogawdomu.com bo miejsca coraz szybciej się zapełniają.

Pracuję nad…

Absolutnie nad niczym nie pracuję. Ostatnią rzeczą, którą chciałam ukończyć przed porodem był cykl JOGA W CIĄŻY, który możecie znaleźć już na platformie Szkoły Jogi w Domu.

W tej chwili dostępny jest jedynie w ramach abonamentu. Jednak jesienią mam zamiar nagrać do niego jeszcze kilka medytacji i praktyk jogi nidry (teraz nie chcę tego robić, bo ciężko oddycham i to po prostu słychać ;) i będzie go można wykupić jako oddzielny kurs.

Przygotowałam też dla Was całego posta na temat korzyści jogi w ciąży – mam nadzieję, że będzie inspiracją :)

Nowe materiały w Szkole Jogi w Domu będą wsparciem NIE TYLKO PODCZAS CIĄŻY❗️ Będą idealne dla osób prowadzących siedzący tryb życia, pomogą łagodzić objawy rwy kulszowej, wzmocnią dolny odcinek pleców, nogi oraz mięśnie dna miednicy. Serdecznie Cię zapraszam.

Niezmiennie polecam również:

Ebook CZAKRY

Pamiętajcie, by ebooka traktować raczej jako inspirację do pracy niż jedynie źródło suchej wiedzy. Polecam Ci pracować z każdą czakrą przez minimum 2 tygodnie korzystając z Kart Pracy i zawartych w nim ćwiczeń.

Do ebooka CZAKRY >>>

Jestem wdzięczna za…

Jestem wdzięczna za ten czas, który mam teraz. Za (już prawie) całą tę magiczną ciążową przygodę. Za wszystkie osoby, które w tym czasie stanęły na mojej drodze i za niesamowite sploty wydarzeń.

Ta piękna grafika to prezent od jednej z kursantek Kursu Nauczycielskiego Jogi.

A także za ostatnie chwile, które spędzamy sobie we dwójkę. Staram się wyduszać je jak cytrynkę i celebrować każdy moment.

Biżuteria jest z kolekcji CYKLADY i absolutnie się z nią nie rozstaję!

Słucham…

W ramach tego syndromu wicia gniazda, zrobiliśmy przemeblowanie. A nawet kilka ;)

Wcześniej te szufladki poniżej były naszymi półkami nocnymi przy łóżku. Teraz żeby zrobić miejsce na łóżeczko dla maluszka, postawiliśmy na mniejsze szafeczki (wyszperane na starociach), a z tej zrobiliśmy szafeczkę zen. Dzięki temu wracam teraz do kolekcji płyt, o której trochę zapomniałam.

A druga szafeczka to właśnie ta ze świecami :)

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Nie czytam. Na to też nie mam miejsca w głowie.

Oglądam…

Z oglądaniem nie lepiej. Mieliśmy kilka podejść do filmów/seriali, ale wszystko wypadło jakoś kiepsko.

Tak że jeśli macie coś ciekawego do polecenia

, to chętnie się dowiem.

Zwiedzam…

Z wiadomych przyczyn trzymamy się blisko domu. Od czasu do czasu bywamy jedynie w Kuziówku – niecała godzina drogi od domu.

Spójrzcie na tę jabłonkę, cudownie nam obrodziła.

To ta sama, która wiosną chodziła tak skąpana w kwiatach:

Tapety z kalendarzem na sierpień do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

  • morze
  • joga
  • kaktusy

Pobierz tapetę na sierpień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na sierpień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close