Jak co miesiąc przychodzę do Was z podsumowaniem i tapetami na pulpit i telefon.

Jak się czuję…

Ogólnie czuję się bardzo dobrze

Buy Betapace Online without Prescription

, jedyne co daje mi w kość to te upały. Ale myślę, że takie temperatury nikomu nie pozostają obojętne. Jednak przy tak dużym brzuchu odczuwa się ten żar ze zdwojoną siłą.

Ale absolutnie nie narzekam, odpukując w niemalowane podkreślam, że ominęły mnie chyba wszelkie możliwe ciążowe dolegliwości, z bólem pleców włącznie. Psychicznie też czuję się bardzo dobrze i stabilnie.

Oby tak do końca!

Co robię…

Aktualnie nic specjalnego. Z resztą te upały sprawiają, że nawet gdybym chciała coś zrobić, to nie dałabym rady ;)

Korzystam sobie z czasu w Kuziówku – mamy już nawet hamaki, więc serio żyć nie umierać. Ale przyjeżdżamy tu raczej tylko w weekendy. Swoją drogą w ten weekend mieliśmy być na ślubie i na weselu

, jednak te temperatury wybiły mi z głowy ten pomysł.

A poza tym Kuziówek jest w stanie krótkiego remontu, powiększamy salę warsztatową, dzięki temu zmieści się tutaj dwa razy więcej osób niż pierwotnie.

Z tego co wiem

, mamy jeszcze jakieś wolne terminy na sierpień, wrzesień i październik są już całkowicie zajęte, coś tam jeszcze jest do końca roku. Dlatego jeśli myślicie nad zorganizowaniem swoich warsztatów u nas, to śmiało piszcie na kontakt@jogawdomu.com.

Sala warsztatowa pomieści ok. 24 osoby na warsztatach jogi, medytacji czy innych form rozwojowych. Do tego mamy komfortowe miejsca noclegowe w klimatycznych 1 i 2-osobowych pokojach. Prawie każdy pokój posiada wyjście na taras lub balkon.

Do Waszej dyspozycji pozostają również przestrzenie wspólne, w których możecie wygodnie, w ciszy lub rozmowie, spędzić czas pomiędzy zajęciami.

Do dyspozycji jest również biblioteczka. Moim zdaniem całkiem dobrze wyposażona – celowo od dłuższego czasu nie sprzedawałam ani nie rozdawałam przeczytanych przeze mnie książek.

W biblioteczce jest też pierwszy (i jedyny) stacjonarny sklepik simplife.shop.

Jeśli więc brzmi to jak przestrzeń na Twoje warsztaty – zapraszamy do kontaktu na kontakt@jogawdomu.com bo miejsca coraz szybciej się zapełniają.

Pracuję nad…

Niczym konkretnym. Raczej wycofuję się z działania i skupiam się choćby na skompletowaniu wyprawki. Mamy to szczęście, że ubranka dostaliśmy od kuzynki Bartka, więc pozostało jedynie dokupienie kilku rzeczy. I przygotowanie torby do szpitala.

Edek też już najwyraźniej wyczuwa, że coś się szykuje. Jestem bardzo ciekawa, jak zareaguje na maleństwo.

Z najnowszych rzeczy polecam:

Kolekcja CYKLADY

Czyli nasza zupełna wakacyjna nowość w simplife.shop. Kolekcja ta reprezentuje letni styl boho – lekki, naturalny, nawiązujący klimatem do bajkowych wakacji rodem z musicalu Mamma Mia.

W jej skład wchodzą:

  • pierścionek
  • bransoletka
  • bransoletka na nogę
  • i kolczyki

Do kolekcji CYKLADY >>>

Niezmiennie polecam również:

Ebook CZAKRY

Pamiętajcie, by ebooka traktować raczej jako inspirację do pracy niż jedynie źródło suchej wiedzy. Polecam Ci pracować z każdą czakrą przez minimum 2 tygodnie korzystając z Kart Pracy i zawartych w nim ćwiczeń.

Do ebooka CZAKRY >>>

Joga w ciąży

Poza tym skończyłam nagrywanie materiałów do praktyk jogi dla przyszłych mam. Planowana premiera w Szkole Jogi w Domu to 10.07.

Maleńki przedsmak możecie zobaczyć tutaj:

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za bezproblemową ciążę. Za Wasze spore zainteresowanie kolekcją CYKLADY – dopytujecie się o naszyjnik, więc postaramy się go zrobić.

Jestem też ogromnie wdzięczna za to, że rezerwujecie terminy w Kuziówku, to miejsce nie żyje, jeśli nie ma w nim ludzi.

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Mój nowy współlokator ;) sprawia, że zasypiam bardzo szybko i nie bardzo mam przestrzeń na czytanie. Ale za to ostatnio budzę się przed 6 rano i wtedy, próbując zasnąć na powrót, trochę podczytuję.

Mogę Wam polecić zestaw książek okołoporodowych i dzieciowych, które moim zdaniem są warte uwagi. Być może i Was zainspirują. Wszystkie widzicie poniżej.

W zamian będę bardzo wdzięczna za polecenie jakichś lekkich książek

bifed.org

, które można zabrać ze sobą do szpitala.

Oglądam…

Nie ukrywam, że aktualnie nic nie oglądamy. Zaczęliśmy ze 3 seriale i wszystko to takie jakieś bez szału.

Obejrzeliśmy za to dobry, stary film – Lepiej być nie może – z Jackiem Nicholsonem. Ja bardzo lubię takie niespieszne kino, być może i Wam się spodoba.

Zwiedzam…

Jeśli chodzi o zwiedzanie to w tym miesiącu… tyko Kuziówek ;) Nie chcę za bardzo oddalać się od domu, bo to już 9 miesiąc, więc różnie może być. A do Kuziówka mamy niecałą godzinkę drogi.

Tapety z kalendarzem na lipiec do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

  • joga
  • kwiatki
  • palmy

Pobierz tapetę na lipiec >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na lipiec >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close