Dzisiejszy post będzie raczej zwarty – łapię na niego chwilę podczas tygodnia, który z założenia miał być dla mnie totalnie odpoczynkowy. Ale wiadomo – z datami się nie dyskutuje, nowe tapety potrzebne są teraz a nie w połowie miesiąca ;)

Zanim jednak przejdę do konkretów, mam małe info:

z okazji Dnia Dziecka na hasło DZIENDZIECKA otrzymasz 15% zniżki na wszystko w simplife.shop. Kod ważny jest tylko do północy

Chcę zajrzeć do sklepu >>>

A poza tym to robimy porządki w pracowni, dlatego każdy format kalendarza księżycowego możesz mieć teraz za jedyne 10 zł.

Do kalendarzy >>>

Jak się czuję…

Czuję się dobrze, choć brzuszek zaczyna już być coraz bardziej widoczny i… ciężki. Zdarza mi się łapać na tym, że chcę cos zrobić, schylić się, wejść gdzieś i najzwyczajniej w świecie nie jestem w stanie. Albo przynajmniej wymaga to ode mnie jakiejś zaawansowanej ekwilibrystyki.

Powoli przechodzę też już w tryb rozmyślania (bo jeszcze nie kompletowania) o wyprawce, oglądania szkoły rodzenia (bo wybrałam wersję online) i takich tam. Mam wrażenie, że czas bycia w ciąży zleci dużo szybciej, niż mogłoby się wydawać. A przynajmniej jak do tej pory mija w zawrotnym tempie.

Co robię…

Aktualnie wszystkie swoje siły i energię skupiam na kursie nauczycielskim jogi. Przed nami ostatni już zjazd II grupy. Z grupą I zamknęłyśmy już część praktyczną, przed dziewczynami jeszcze część teoretyczna, egzamin i… zjazd absolwentów ;)

Te dwie grupy stały się jednocześnie stała się pierwszymi gośćmi naszego Kuziówka. I pamiętajcie, że całą przestrzeń Kuziówka możecie wynająć na swoje własne warsztaty – najlepiej pisać w tej sprawie na kontakt@jogawdomu.com.

Aktualnie możemy zaoferować Wam salę warsztatową, która mieści 12-14 osób na warsztatach jogi, medytacji czy innych form rozwojowych.

Do tego komfortowe miejsca noclegowe w klimatycznych 1 i 2-osobowych pokojach.

Prawie każdy pokój posiada wyjście na taras lub balkon.

Do tego przestrzenie wspólne

, w których możecie komfortowo, w ciszy lub rozmowie, spędzić czas pomiędzy zajęciami.

Do dyspozycji jest również biblioteczka. Moim zdaniem całkiem dobrze wyposażona – celowo od dłuższego czasu nie sprzedawałam ani nie rozdawałam przeczytanych przeze mnie książek.

W biblioteczce jest też pierwszy (i jedyny) stacjonarny sklepik simplife.shop.

Tu i ówdzie znajdziecie również Karty Afirmacyjne, anielskie, Palo Santo czy białą szałwię – wszystko do Waszej dyspozycji.

Kąciki na posiadówki i wypoczynek znajdziecie również w ogrodzie (na zdjęciu jeszcze w fazie budowy).

Do tego oczywiście przepyszne jedzonko – posiłki wegetariańskie i wegańskie. Oraz całodzienny dostęp do kuchni, lodówki, kawy, herbaty i ziół.

Jeśli więc brzmi to jak przestrzeń na Twoje warsztaty – zapraszamy do kontaktu na kontakt@jogawdomu.com bo miejsca coraz szybciej się zapełniają.

Pracuję nad…

Nie ma czegoś nad czym teraz jakoś usilnie pracuję. W sensie… prowadzę kurs nauczycielski, jednak jest w tym coś niesamowitego, że bardziej nazwałabym to odpoczynkiem na pokładzie pracy. Wiele razy już próbowałam to analizować i rozkładać na czynniki pierwsze i zwykle dochodziłam do wniosku, że odpoczywam w działaniu.

I tutaj właśnie tak się dzieje.

Poza tym wciąż się dokształcam – aktualnie sama jestem w trakcie kursu nauczycielskiego jogi w ciąży. Bo kiedy jak nie teraz będę mogła lepiej zrozumieć to i doświadczyć? :)

Z najnowszych rzeczy wciąż polecam:

Ebook CZAKRY

Pamiętajcie, by ebooka traktować raczej jako inspirację do pracy niż jedynie źródło suchej wiedzy. Polecam Ci pracować z każdą czakrą przez minimum 2 tygodnie korzystając z Kart Pracy i zawartych w nim ćwiczeń.

Do ebooka CZAKRY >>>

Joga w ciąży

Poza tym projektuję sobie materiały do praktyk jogi i medytacji dla przyszłych mam, tak żeby były jak najbardziej przydatne i kompleksowe. Aktualnie będę je sukcesywnie w miarę sił i możliwości dodawała na platformę Szkoły. Ale po skompletowaniu całości będziecie mogli również wykupić te nagrania jako zupełnie osobny kurs, bo wiem, że przyszłe mamy mogą woleć formę, w której dostępne będą tylko materiały specjalnie dla nich, bez wszystkiego tego, co na platformie.

Maleńki przedsmak możecie zobaczyć tutaj:

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za miły czas, który spędzam na Kursach Nauczycielskich. Spędzanie ciążowego czasu w kobiecym gronie i wypełnianie go jogą i medytacją to coś naprawdę niesamowitego.

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Mój nowy współlokator ;) sprawia, że zasypiam bardzo szybko i nie bardzo mam przestrzeń na czytanie. Czytam kilka pozycji ciążowych, z których na pewno polecić mogę Mama Bamba oraz Duchowy wymiar ciąży. To oczywiście tylko wtedy, jeśli temat bezpośrednio Was dotyczy.

Do tego zaczęłam właśnie Poród naturalny Iny May Gaskin, która również zapowiada się cudownie.

Z takich “normalnych” książek czytam właśnie Anatomię energetyczną, ale wciąż jestem dopiero na początku, więc więcej napiszę kolejnym razem.

Oglądam…

Nie ukrywam, że aktualnie nic nie oglądamy. Wzięliśmy na tapet jedynie nowy sezon Stranger Things (ma 7 odcinków), ale jak dla mnie bez szału.

Zwiedzam…

Jeśli chodzi o zwiedzanie to w tym miesiącu… tyko Kuziówek ;)

Tapety z kalendarzem na czerwiec do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

  • joga
  • maki
  • woda

Pobierz tapetę na czerwiec >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na czerwiec >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close