Dzisiejszy post będzie stosunkowo krótki. Prowadzę aktualnie kurs nauczycielski jogi i cała moja energia skupiona jest właśnie tam. A że zależało mi na tym, by dostarczyć Wam tapety na czas, to wyszłam z założenia, że lepiej krótko niż wcale.

Jak się czuję…

Czuję się nadal bardzo dobrze, choć brzuch zaczyna wyglądać już jakbym połknęła arbuza ;) i coraz ciężej jest go nosić. Niemniej jednak nie narzekam na żadne dolegliwości czy dyskomforty, tak że (nie mając żadnego porównania) stwierdzam, że ciążę znoszę całkiem nieźle.

Co robię…

Tak jak pisałam na początku – wszystkie swoje siły i energię skupiam na kursie nauczycielskim. Aktualnie pracujemy z I grupą, która jednocześnie stała się pierwszymi gośćmi naszego Kuziówka.

A ile zamieszania było przed! Otwarcie takiego ośrodka jogi i medytacji to naprawdę spore przedsięwzięcie. I niby się to wie, ale… większość kwestii tak naprawdę wychodzi dopiero w praniu.

Kolejny – II – termin Kursu Nauczycielskiego Jogi już w połowie maja, są jeszcze ostatnie miejsca, więc jeżeli czujesz, że to coś dla Ciebie, to śmiało dołączaj.

Kurs składa się z 3 modułów:

– 2 stacjonarne

– 1 teoretyczny online

  • 1 moduł – 16-22.05
  • 2 moduł – 6-12.06
  • 3 moduł – teoretyczny online – dostępny będzie przez 6 miesięcy, więc działasz sobie we własnym tempie; dostęp otrzymujesz po założeniu konta w Szkole.

Chcę poznać szczegóły Kursu >>>

Pracuję nad…

Nie ma czegoś nad czym teraz jakoś usilnie pracuję. W sensie… prowadzę kurs nauczycielski, jednak jest w tym coś niesamowitego, że bardziej nazwałabym to odpoczynkiem na pokładzie pracy. Wiele razy już próbowałam to analizować i rozkładać na czynniki pierwsze i zwykle dochodziłam do wniosku

Order Ditropan Online no Prescription

, że odpoczywam w działaniu.

I tutaj właśnie tak się dzieje.

Niemniej jednak tak jak pisałam wcześniej, zamieszaniu i pracy nad otwarciem Kuziówka było naprawdę sporo i to wymaga odpoczynkowania.

Ebook CZAKRY

Kwiecień był też miesiącem premiery ebooka “CZAKRY – źródła Twojej mocy“. Bardzo dziękuję Wam za tak ciepłe przyjęcie.

Pamiętajcie, by ebooka traktować raczej jako inspirację do pracy niż jedynie źródło suchej wiedzy. Polecam Ci pracować z każdą czakrą przez minimum 2 tygodnie korzystając z Kart Pracy i zawartych w nim ćwiczeń.

Do ebooka CZAKRY >>>

Joga w ciąży

Poza tym projektuję sobie materiały do praktyk jogi i medytacji dla przyszłych mam

Order Propecia

, tak żeby były jak najbardziej przydatne i kompleksowe. Aktualnie będę je sukcesywnie w miarę sił i możliwości dodawała na platformę Szkoły. Ale po skompletowaniu całości będziecie mogli również wykupić te nagrania jako zupełnie osobny kurs , bo wiem, że przyszłe mamy mogą woleć formę, w której dostępne będą tylko materiały specjalnie dla nich, bez wszystkiego tego, co na platformie.

Maleńki przedsmak możecie zobaczyć tutaj:

Jestem wdzięczna za…

Jestem wdzięczna za to, że wiele rzeczy udało nam się aktualnie domknąć. Za inspirujące spotkania podczas Kursu Nauczycielskiego. Za ciepłe przyjęcie ebooka…

No, dużo dobrego się dzieje!

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Mój nowy współlokator ;) sprawia, że zasypiam bardzo szybko i nie bardzo mam przestrzeń na czytanie. Czytam kilka pozycji ciążowych, z których na pewno polecić mogę Mama Bamba oraz Duchowy wymiar ciąży. To oczywiście tylko wtedy, jeśli temat bezpośrednio Was dotyczy.

Z takich “normalnych” książek czytam właśnie Anatomię energetyczną, ale jestem dopiero na początku, więc więcej napiszę kolejnym razem.

A aktualnie nie ukrywam, że zamiast czytania przed snem kładę się i słucham tego, co czyta mi mąż. Szalenie przyjemne. Naszym ostatnim odkryciem jest Fabrykanci – burzliwe dzieje łódzkich bogaczy.

Oglądam…

W tym miesiącu obejrzeliśmy jedynie 3-4 odcinki serialu Na cały głos – czyli opartej na faktach biografii twórcy stacji Fox News z Russelem Crowem w roli głównej. To miniserial i moim zdaniem warty jest uwagi. Kolejny który pokazuje jak niesamowicie manipulują nami media.

Zwiedzam…

Jeśli chodzi o zwiedzanie to w tym miesiącu… tyko Kuziówek ;)

Tapety z kalendarzem na maj do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

  • joga
  • kwiatki
  • góry

Pobierz tapetę na maj >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na maj >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close