Powiedzmy to sobie wprost – marzec PRZEMKNĄŁ. I to jakimś totalnym galopem. Chyba że to tylko u mnie tak było? Nie wiem, dużo (dobrego) się działo, więc to może być konsekwencją.

Ale po kolei…

Jak się czuję…

Odkąd widać, że jestem w ciąży otrzymuję rekordową ilość pytań, o to jak się czuję. Dlatego nawet gdybym sama siebie zapomniała o to zapytać (a robię to naprawdę często), to ktoś inny na pewno o to zadba.

Niemniej jednak czuję się naprawdę bardzo dobrze, nie narzekam absolutnie na nic

http://antolaphoto.com/cellcept/index.html

, wręcz przeciwnie.

Co robię…

Tu lepiej byłoby zapytać: a czego to ja teraz nie robię?

Dużo się dzieje

https://sai.org/ranolazine/index.html

, tak jak pisałam na początku. Po wielu miesiącach względnej stałości wróciliśmy do tego ekscytującego: zawsze coś.

A ja po prostu lubię, jak się dzieje, kocham działanie. Aktualnie siedzę już w Kuziówku, trochę ogarniam przestrzeń wokoło (bo już na koniec kwietnia pierwsze warsztaty u nas), a sporo też po prostu pracuję.

Pracuję nad…

Od czego by tu zacząć… Może po kolei:

Ebook CZAKRY

Skończyłam pisanie ebooka “CZAKRY – źródła Twojej mocy”. Tekst wrócił już nawet z korekty, dziewczyny w pracowni pięknie działają nad składem…

Będzie tak piękny, że sądzę, iż wiele osób będzie go sobie chciało wydrukować.

Końcowe rozdziały pisałam w pięknych, kuziówkowych okolicznościach, więc mam nadzieję, że ten nastrój udzieli się również podczas czytania.

Przedsprzedaż ebooka startuje 4.04 – na pewno na wszystkich możliwych kanałach będę dawała o tym znać.

W przedsprzedaży będzie można go kupić prawie połowę taniej! Przedsprzedażowa cena to 69 zł

http://allfreethings.com/cipro/index.html

, dlatego jeśli rozważasz zakup , to najlepiej będzie zrobić to właśnie między 4 a 10 kwietnia.

11 kwietnia ebook będzie miał swoją premierę – wtedy też otrzymasz swój egzemplarz. Od tego dnia na platformie Szkoły Jogi w Domu będę Was również wspierać w takiej podróży przez czakry – czyli 14 tygodniach usystematyzowanej pracy

Order Levitra Without Prescription Buy

, za pomocą jogi i medytacji, nad harmonizacją czakr. A ten ebook, wraz z kartami pracy, będzie doskonałym wsparciem.

Tydzień darmowej jogi

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy Szkoła Jogi w Domu (albo czy joga/medytacja) to w ogóle coś dla Ciebie – to mam super propozycję.

Możesz zapisać się na Darmowy Tydzień Jogi – Podróż przez CZAKRY.

Chcę się zapisać >>>

Jeśli zapiszesz się na listę, to codziennie (4-10 kwietnia) otrzymasz ode mnie maila z krótką inspiracją oraz linkiem do dzisiejszej praktyki

Zawartość takiego listu jest niespodzianką – czasem będzie to praktyka jogi, czasem medytacja, czasem joga nidra. Dzięki temu poznasz wiele stylów jogi i przekonasz się, czy to coś dla Ciebie. 

Chcę być z Wami >>>

A tak wygląda tygodniowy plan praktyki:

II termin Kursu Nauczycielskiego Jogi

I jeszcze kąsek na koniec – udało mi się zorganizować II termin Kursu Nauczycielskiego Jogi. Zostały ostatnie miejsca, więc jeśli myślisz o dołączeniu, to śmiało.

Kurs składa się z 3 modułów:

– 2 stacjonarne

– 1 teoretyczny online

  • 1 moduł – 16-22.05
  • 2 moduł – 6-12.06
  • 3 moduł – teoretyczny online – dostępny będzie przez 6 miesięcy, więc działasz sobie we własnym tempie; dostęp otrzymujesz po założeniu konta w Szkole.

Chcę poznać szczegóły Kursu >>>

Joga w ciąży

Poza tym projektuję sobie materiały do praktyk jogi i medytacji dla przyszłych mam, tak żeby były jak najbardziej przydatne i kompleksowe. Aktualnie będę je sukcesywnie w miarę sił i możliwości dodawała na platformę Szkoły. Ale po skompletowaniu całości będziecie mogli również wykupić te nagrania jako zupełnie osobny kurs, bo wiem, że przyszłe mamy mogą woleć formę, w której dostępne będą tylko materiały specjalnie dla nich, bez wszystkiego tego, co na platformie.

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za wszystko to, co się aktualnie dzieje. Kończymy już przygotowania Kuziówka pod pierwsze warsztaty.

Zaczynamy spotkaniem na I terminie Kursu Nauczycielskiego, potem II termin, a później… możecie wynajmować przestrzeń na swoje warsztaty. Pierwsi chętni już są!

Cieszę się też, że dużo tematów udaje mi się domknąć. Skończyłam ponad roczny kurs nauczycielski jogi kundalini, potem roczne studia z ajurwedy. Oba egzaminy zaliczone i od razu jakoś tak lżej na duszy i mniej rzeczy w tyle głowy.

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Mój nowy współlokator ;) sprawia, że zasypiam bardzo szybko i nie bardzo mam przestrzeń na czytanie. Czytam kilka pozycji ciążowych – jak skończę, to podrzucę Wam je w przyszłym miesiącu.

A aktualnie nie ukrywam, że zamiast czytania przed snem kładę się i słucham tego, co czyta mi mąż. Szalenie przyjemne. Ale też dużo z tej lektury nie wynoszę, bo… szybko zasypiam w trakcie ;)

Oglądam…

O ile mnie pamięć nie myli, to w tym miesiącu obejrzałam tylko jeden film. I był to Ja cię kocham a ty z nim. Bardzo lekka komedia na wieczór.

Zwiedzam…

Zwiedzam sobie Kuziówek wzdłuż i wszerz, korzystając z faktu, że pogoda jest (a przynajmniej była) sprzyjająca a wszystkie remonty są już ukończone.

Spędziliśmy tu przedłużony weekend (środa-niedziela) wraz z grupą zaprzyjaźnionych joginek i joginów. Dzień rozpoczynaliśmy od porannej jogi, śniadanka, kawki, następnie potężna dawka pracy.

Po tym remoncie naprawdę było co ogarniać – dziewczyny umyły wszystkie okna (a jest ich ponad 50!), łazienki, podłogi, kuchnie… chłopaki szaleli z przestawianiem mebli po pokojach i wynoszeniem cięższych rzeczy.

Wieczorem zmysły koiła relaksacyjna joga nidra.

Do tego to co działo się w kuchni, to była jakaś totalna poezja.

Tapety z kalendarzem na marzec do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

  • joga
  • kwiatki
  • niebo

Pobierz tapetę na kwiecień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na kwiecień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close