Zapraszam Was dziś na podsumowanie najkrótszego miesiąca w roku. Poniżej polecenia kilku seriali wartych uwagi, dobra książka i oczywiście tapety z cytatem i kalendarzem na marzec.

Jak się czuję…

W kwestii aktualnych wydarzeń pytanie o to, jak się czuję, nie należy do najłatwiejszych. Staram się dbać o siebie i swoją kondycję psychiczną najlepiej jak tylko potrafię, korzystając ze wszystkich narzędzi, których w ostatnich latach dostarczyła mi regularna praktyka jogi.

Nie ukrywam, że jest to dla mnie szalenie ważne, głównie z uwagi na mojego nowego współlokatora ;)

Z tego miejsca chciałam Wam też po raz kolejny bardzo serdecznie podziękować, za wszystkie Wasze ciepłe słowa.

Ale też od razu uprzedzam – bez paniki, treści nie zmienią się na parentingowe, bo się na tym zupełnie nie znam. Wszystko pozostanie bez zmian.

Jedyne co to na pewno planuję przygotowanie serii praktyk jogi i medytacji na platformę Szkoły Jogi w Domu dedykowanych przyszłym mamom. Ale tu tez nie ma się co przerażać

Buy Lipitor online without prescription

, bo oczywiście z praktyk może korzystać absolutnie każdy, nie trzeba być brzuchatym :) A odrobina relaksu, oddechu i pracy z mięśniami dna miednicy jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Czuję też dużą wdzięczność i ulgę, bo wczoraj zdałam ostatni już egzamin Kursu Nauczycielskiego jogi kundalini, więc mam kolejną dawkę wiedzy do dzielenia się z Wami.

W marcu będę też miała egzamin na moich studiach z ajurwedy i jak na tę chwilę, z powodów choćby ciążowych, zawieszam na chwilę dokształcanie się ;)

Co robię…

W związku z Dniem Kobiet przygotowuję trochę nowych działań na platformę Szkoły Jogi w Domu – na pewno pojawi się też gościnnie Dominika i jej joga twarzy. I jestem absolutnie przekonana, że praktyki bardzo się Wam spodobają.

Z Dominiką spotkamy się też na lajwie na IG @jogawdomu 9. marca o 20:00 – możecie sobie już zanotować tę datę. Porozmawiamy sobie o jodze twarzy właśnie.

Na 10. marca postaram się przygotować webinar o kobiecości w jodze – porozmawiamy sobie trochę o cykliczności, trochę o miesiączce i o tym jak pracować z ewentualnymi bólami i napięciami.

Webinar będzie dostępny na platformie Szkoły Jogi w Domu a także dla osób, które zapiszą się na listę – myślę, że jutro/pojutrze uruchomię zapisy.

Pracuję nad…

Pracuję nad kilkoma rzeczami na raz i daje mi to sporą radość.

Z jednej strony są to materiały na Kurs Nauczycielski – który rusza już w kwietniu. I tutaj pojawia się ważna kwestia – wszystkie miejsca na ten kurs wyprzedały się w… dosłownie 3 minuty.

Wciąż dostaję od Was maile i wiadomości o tym, że prosicie o wpisanie na listę rezerwową albo jakieś miejsce spod lady ;) tego niestety zrobić nie mogę, ale…

Bardzo, bardzo staram się w magiczny sposób zorganizować II termin.

Ale jak na tę chwilę nie mam jeszcze żadnych konkretów, jakby co, to będę informowała na bieżąco. I pierwszeństwo na pewno będą miały osoby ze Szkoły Jogi oraz te, które były zapisane na listę newsleterową zainteresowanych poprzednim terminem.

Z drugiej strony projektuję sobie materiały do praktyk jogi i medytacji dla przyszłych mam, tak żeby były jak najbardziej przydatne i kompleksowe. Aktualnie, tak jak pisałam powyżej, będę je sukcesywnie w miarę sił i możliwości dodawała na platformę Szkoły. Ale po skompletowaniu całości będziecie mogli również wykupić te nagrania jako zupełnie osobny kurs, bo wiem, że przyszłe mamy mogą woleć formę, w której dostępne będą tylko materiały specjalnie dla nich, bez wszystkiego tego, co na platformie.

A z trzeciej strony ;) jestem w trakcie pisania dla Was 2 ebooków, których premierę planuję jakoś na kwiecień/maj/czerwiec:

 • Joga poza matą
 • i Czakry

I mam nadzieję, że będą dla Was przydatną pigułką wiedzy o tym, że joga to absolutnie nie tylko asany :)

Jestem wdzięczna za…

Jestem ogromnie wdzięczna za Wasze zainteresowanie Kursem Nauczycielskim. Serio, w najśmielszych snach nie przypuszczałam, że tak będzie. Zakładałam raczej, że do startu Kursu jeszcze sporo czasu, więc mam nadzieję, że JAKOŚ do tej pory grupa się zapełni.

Dlatego ogromnie dziękuję za zainteresowanie.

I tym bardziej czuję, że warto się postarać o ten kolejny termin.

Dziękujemy również za ciepłe przyjęcie nowej kolekcji (self)LOVE w simplife.shop.

Zauważyłam, że najbardziej przypadła Wam do gustu bransoletka, ktorą sama też wybrałam dla siebie – Bransoletka z kodem Morse’a #selflove z iolitem, chalcedonem i hematytem.

A z męskich TURKUSOWA – kyanit zielony, turkus afrykański, tygrysie oko, hematyt.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również Zestawy dla Dwojga.

Raz jeszcze mocno dziękujemy i oczywiście zapraszamy do sklepu :)

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Mój nowy współlokator ;) sprawia, że zasypiam bardzo szybko i nie bardzo mam przestrzeń na czytanie.

Ale w tym miesiącu dokończyłam Przyjemność – Lowena z zeszłego miesiąca. Przeczytałam również Wodę dla Słoni – bardzo przyjemna książka.

A aktualnie nie ukrywam, że zamiast czytania przed snem kładę się i słucham tego, co czyta mi mąż. Szalenie przyjemne. Ale też dużo z tej lektury nie wynoszę, bo… szybko zasypiam w trakcie ;)

Poza tym w kwestii aktualnych wydarzeń polecam Wam 2 książki, o których na pewno już tutaj pisałam. W obu przypadkach miałam poczucie dużego zgadzania się z twierdzeniami autorów:

 • Transerfing rzeczywistości – Zeland Vadim
 • oraz Diagnostyka karmiczna – Marjan Ogorevc

Być może będą na teraz dobrym wsparciem

Oglądam…

 • Kidding

Pisałam o nim w zeszłym miesiącu: Ten serial jest bardzo wielowymiarowy. Główną rolę gra tutaj Jim Carrey, którego uwielbia mój mąż i to w sumie podstawowy powód, dla którego zaczęliśmy oglądać.

Jim wciela się tutaj w rolę Jeffa, znanego jako Pan Pickles, czyli prowadzący bardzo znanego programu dla dzieci (znów!). Z zewnątrz oaza spokoju i wzór do naśladowania dla milionów. Ale wewnątrz… zaczyna się gotować, gdy jego własna rodzina przechodzi kryzys. Mnie w zabawny sposób pokazuje nową modę na “duchowość” i świadome/nieświadome tłumienie emocji i własnego człowieczeństwa. Takie zjawisko ma z resztą swoją fachową nazwę – Spiritual bypass i pisałam na ten temat oddzielny artykuł.

 • Sukcesja

Historia szalenie bogatej i wpływowej rodziny, władającej dużą częścią mediów w USA. Sami ze sobą nie żyją zbyt dobrze, więc całość jest niekończącym się pasmem intryg. Niemniej jednak dobrze pokazuje wpływ mediów na działania w świecie.

 • Pozłacany wiek

Obejrzeliśmy 1 odcinek i chyba nie zobaczymy więcej. Jakoś tak nie do końca mi podszedł, a miałam nadzieję na coś w stylu Downton Abbey, który uwielbiam.

Chyba że się mylę i powinnam dać mu się rozkręcić?

Zwiedzam…

W lutym spędziłam tydzień w Jeleniej Górze na kursie nauczycielskim jogi nidry. Wspaniały czas w którym stworzyłam sobie trochę przestrzeni w głowie, zgłębiłam wiedzę na temat nidry i jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że uwielbiam tę formę praktyki. Kilkadziesiąt nagrań jogi nidry czeka na Was na platformie Szkoły Jogi w Domu i z serca polecam. Na moim YouTube możecie sprawdzić

, czy Wam się spodoba:

Tapety z kalendarzem na marzec do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

 • joga
 • kwiatki
 • niebo

Pobierz tapetę na marzec >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na marzec >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

 • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
 • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
 • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close