Przejrzałam właśnie poprzednie podsumowanie (listopadowe) i nie wiedzieć czemu napisałam tam, że jest ostatnim w tym roku. A przecież ostatnim jest dopiero to tutaj.

Przypomniało mi się przez to, jak na studiach zapisywało się projekt i najpierw był “ostateczny” potem “ostateczny8893”, “ostateczny378jd3” i “teraztojuznaprawdeostatni”.

A zapisywało się tak po to, że gdyby coś jednak się “wysypało”, to zawsze była kopia sprzed kilku minut czy godzin. Szkoda, że w prawdziwym życiu nie ma takiej opcji, że jak coś się wykrzaczy, to jest jakaś kopia zapasowa.

Poza tym nigdy nie było pewności, że to już faktycznie finalna wersja i zawsze ulepszało się wszystko dosłownie do ostatniej chwili przed oddaniem. I ta opcja stety czy niestety w życiu akurat jest , bo często wpada się w sidła perfekcjonizmu i poprawia, poprawia, poprawia… brakuje jednak czasem prowadzącego, który powie “czas minął, oddaj to, co masz i ruszaj dalej.”

Jak się czuję…

Czuję się bardzo dobrze, cieszę się, że udało mi się złapać trochę słońca w czasie Świąt, bo mam wrażenie, że tegoż słońca nie widziałam już ze 3 miesiące. Pogoda nas świątecznie rozpieściła, to trzeba przyznać.

Nie mogę powiedzieć, że wypoczęłam przez Święta, bo to się chyba nigdy nie zdarza. U nas zdecydowanie zawsze jest przesiadywanie do późna, długie rozmowy i inne takie. Ale też nie miałam intencji jakiegoś wypoczywania, bo nie czuję się zmęczona.

Ciekawym gościem okazał się motyl, który nagle pojawił się znikąd. Karmiłam go palcem wodą z cukrem i to było naprawdę niezwykłe doświadczenie. Poza tym piękny symbol na Święta.

Poprzednio pisałam, że w grudzień wchodzę z wielkim spokojem i tak faktycznie było. Wszystko w simplife.shop i na jogawdomu.com zostało zaplanowane w taki sposób, że nie było absolutnie przedświątecznej gorączki. Wszystkie paczuszki docierały do Was o czasie, była tylko JEDNA pomyłka, niczego też nie zabrakło. Mam więc nadzieję, że i Wam ten spokój z paczuszek się udzielił ;)

Co robię…

Aktualnie układam sobie różne rzeczy w głowie. Korzystając z energii Koziorożca (więcej na ten temat opowiadam w najnowszym webinarze w Szkole Jogi w Domu) zastanawiam się, na które góry chcę się wspiąć, co faktycznie jest moją misją, co mnie wspiera, a co wysysa z energii.

Polecam takie zastanowienie się właśnie teraz, w energii Koziorożca. A szczególnie w czasie koziorożcowego nowiu – my jak zawsze spotkamy się na medytacji na żywo w niedzielę o 20:00.

Pracuję nad…

Przygotowuję sobie to i owo na styczeń, bo będziemy mieć dla Was, trzeci już, #styczenjogawdomu czyli tydzień darmowej jogi.

Tutaj możesz zapisać się na listę, by dołączyć >>>

Jeśli zapiszesz się na listę, to codziennie (10-16 stycznia) otrzymasz ode mnie maila z krótką inspiracją oraz linkiem do dzisiejszej praktyki

Zawartość takiego listu jest niespodzianką – czasem będzie to praktyka jogi, czasem medytacja, czasem joga nidra. Dzięki temu poznasz wiele stylów jogi i przekonasz się, czy to coś dla Ciebie. 

Każde nagranie dostępne będzie przez 24 godziny, co jest dodatkową motywacją do codziennej praktyki. 

Pierwszego maila wyślę do Ciebie w niedzielę wieczorem (9.01) tak żeby łatwiej było Ci czasowo wszystko zaplanować, jeśli myślisz o porannej praktyce :)

Chcę dołączyć!!!

Zapisując się na listę otrzymasz również gotowy do pobrania arkusz z JOGAnizera, który pomoże Ci zaplanować swoje cele i intencje w praktyce jogi.

A także uczynić z niej swoją codzienną rutynę. 

Dzięki temu odzyskasz kontrolę i przestaniesz mieć poczucie, że wokół panuje chaos.

Jestem wdzięczna za…

Na pewno jestem wdzięczna za ten spokój grudniowy. Za świąteczny śnieg. Za Wasze wszystkie świąteczne (i nie tylko) zakupy w simplife.shop. Za ogromne zainteresowanie Tygodniem darmowej jogi – po niecałych 24 godzinach mamy już na pokładzie prawie 2000 osób!

Słucham…

Do słuchania zostawiam Wam playlistę, którą Spotify ułożył na bazie najczęściej słuchanych przeze mnie w tym roku utworów. Mam nadzieję, że się spodoba :)

Czytam…

Jeśli chodzi o czytanie

, to w tym miesiącu absolutnie widać moje wyjątkowo szerokie spektrum zainteresowań.

Bo z jednej strony:

Anielska Medycyna – dr Doreen Virtue (autorka Kart Anielskich

, z których korzystamy na medytacjach). Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś więcej, ale były w niej momenty naprawdę warte uwagi.

Duchowy przekaz Plejadian – Pavlina Klemm – tu nie przeczytałam jeszcze całości.

A z drugiej:

Autobiografia Dagmary Kaźmierskiej. Można się śmiać, ale naprawdę ciekawe :)

Oglądam…

W tym miesiącu obejrzeliśmy naprawdę sporo. Tak dużo, że sama mam już dosyć filmów ;)

Byliśmy w kinie na House of Gucci, który mnie się bardzo podobał, ale też nie znam absolutnie historii tego domu mody, więc nie wiem, na ile jest to prawda. Niemniej jednak Lady Gaga i Jared Leto zagrali rewelacyjnie.

Dokończyliśmy oglądanie wszystkich części Harry’ego Pottera. I o ile jestem ogromną fanką książek to filmów jednak nie do końca.

Poza tym zobaczyliśmy chyba wszystkie możliwe filmy świąteczne: Love Actually, Świąteczny spadek, wszystkie części Planety Singli i już nawet nie pamiętam co jeszcze, bo oczywiście nie zapisałam.

Z takich poważniejszych to widzieliśmy Don’t look up, który uchodzi aktualnie za hit. Mnie jakoś nie porwał, bo… zupełnie nie zaskoczył.

Zwiedzam…

W grudniu oprócz wypadów nad jezioro czy do lasu nie odwiedziłam absolutnie nic. Ale za to w styczniu wybieramy się na kilka dni w góry :)

Tapety z kalendarzem na grudzień do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

  • kot
  • góry
  • i joga

Pobierz tapetę na styczeń >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na styczeń >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2022 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close