Dzisiejszego posta piszę z naszego nowego miejsca na ziemi i jest to niewyobrażalnie miłe uczucie. Co to za nowe miejsce? Jeśli jeszcze nie widzieliście, to szczegóły w dalszej części wpisu.

Dlatego dzisiejszy post będzie raczej krótki, bo chcę korzystać z czasu tutaj ;)

Na końcu wpisu jak zawsze czekają na Was tapety n pulpit i telefon z kalendarzem na listopad – do wyboru są aż 3 różne wersje.

Jak się czuję…

Wiem, że w zeszłym miesiącu pisałam tutaj o ekscytacji i w tej kwestii w sumie niewiele się zmieniło.

Pisałam wtedy o Kartach Afirmacyjnych – Jestem Pełnią, bo jeszcze byliśmy przed premierą. Teraz premiera już za nami i to co zrobiliście to jakiś kosmos. Ilość Waszych zamówień totalnie przeszła nasze oczekiwania. A do tego wszystkie Wasze wiadomości i udostępnienia, na których pokazywaliście swoje karty. Magia.

Poniżej możecie poczytać więcej o tym, jak działają afirmacje (trzeba wciskać w strzałeczki, żeby pokazywały się kolejne grafiki):

Poniżej czeka również webinar, w którym opowiadam o tym, jak działają afirmacje i jak z nimi pracować:

Karty znajdziecie w @simplife.shop. A do wtorku na hasło DZIADY otrzymacie 13% zniżki na wszystko w sklepie.

Pierwsze zdjęcia Kart robiliśmy właśnie w naszym nowym magicznym miejscu. Na tle rudych schodów, które prowadzić nas będą do warsztatów jogi

, medytacji i czego dusza zapragnie.

Więcej na ten temat pisałam w tym poście poniżej. To pierwsze zdjęcie , które zrobiliśmy tutaj po odebraniu kluczy. I tak naprawdę dopiero ono uświadomiło mi, jak ogromna jest ta przestrzeń!

Sporo czasu zajęło nam również wybieranie nazwy. To był naprawdę skomplikowany proces, który opisałam w poście. Czasem prostota i oczywistość jest po prostu najlepsza:

Bardzo miło przywitali nas również sąsiedzi, więc nie mam wątpliwości co do tego, że to magiczne miejsce pełne MOCY.

Pewnego dnia wyszliśmy rano na herbatkę na ganek i Bartek zauważył, że coś WISI NA PŁOCIE – to była reklamówka, a w środku była torebka prezentowa. Pomyśleliśmy, że to może coś do byłych właścicieli, może ktoś zapomniał się pożegnać albo coś.

Otwieramy a tam… Taki miły list! (zamazałam imię i nazwisko) A pod listem zestaw filiżanek. Jako naczelna herbaciara tego kraju mówię Wam, że nic lepszego nie mogło mi tak z nieba spaść.

Nie wiem jeszcze jak będę wyglądały kwestie remontowe , więc nie będę rzucać żadnymi datami odnośnie potencjalnych terminów warsztatów tutaj, ale już teraz mogę zaprosić Was na Facebooka i Instagram, gdzie będę w miarę na bieżąco relacjonować postępy prac.

Co robię…

Przesiaduję, grabię liście, porządkuję, delektuję się życiem na wsi…

Ale to też nie tak, że codziennie. Większość czasu spędzamy jednak w Łodzi.

Przygotowałam tutaj również kolejny webinar na platformę Szkoły Jogi w Domu. Tym razem o nowiu Księżyca w Skorpionie i o jego energii. Takich webinarów pojawia się w Szkole ok. 4 miesięcznie, więc jest to spore wyzwanie, ale daje mi dużą frajdę. I jeszcze mocniej sprowadza mnie do magii cykliczności.

Do CYKLove śmiało możecie dołączyć w każdej chwili. Dołączając do CYKLove otrzymujesz dostęp do WSZYSTKICH materiałów, które pojawiły się na platformie przez ostatnie 1,5 roku.

Chcę poczytać o CYKLove >>>

Pracuję nad…

Listopad będzie piękny pod względem fajnej pracy. Szykujemy w @simplife.shop nową kolekcję… ZODIAKI. Tutaj możecie zobaczyć już mały przedsmak.

Wraz z ZODIAKAMI pojawią się również w sklepie zupełnie nowe opakowania na biżuterię. Ekologiczne z mosiężnym tłoczeniem. Mam nadzieję, że się Wam spodobają.

Przy okazji Zodiaków, robimy sobie w naszej nowej przestrzeni za tydzień mały Sabat Czarownic. Przyjeżdżają wszystkie dziewczyny, które pośrednio i bezpośrednio z nami pracują, spędzimy sobie super magiczny wieczór, a kolejnego dnia… robimy sesję zdjęciową dla Zodiaków!

Będzie przepięknie. A Wy przy okazji premiery będziecie mogli poznać wszystkie osoby, które z nami pracują :)

W kolejnym tygodniu będzie nie mniej ciekawie. Na (mocno) przedłużony weekend wpadają do nas bliskie osoby, które znamy z poprzednich warsztatów. Na ten czas Kuziówek zamieni się w prawdziwy ashram. Rano spotykać się będziemy na jodze i medytacji, a potem wspólnie pracować, sprzątać, malować… Gotować też wspólnie.

To będzie niesamowite doświadczenie i już nie mogę się doczekać obu tych spotkań!

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za Wasze wsparcie. Za wszystkie Wasze dobre słowa i trzymane kciuki. Za całą tę magię, która się dzieje i której czasem nie dowierzam.

Bo ja cały czas chciałabym zaśpiewać głosem Natalii z Mikromusic:

Nie prosiłam, a mam, wszystko mam
Nie oczekując niczego, dostałam
Na krzywy ryj załapać się mogłam tylko ja
Nie prosząc, dostałam i wszystko mam

Bardzo dobra piosenka z resztą, polecam, jeśli nie znacie:

Słucham…

Simplife’owej playlisty możesz sobie posłuchać o tutaj >>>

Czas w końcu zrobić nową ;)

Czytam…

Oglądam…

Pozwólcie, że zarówno czytam jak i oglądam nadrobię za miesiąc. Bo nie mam teraz przestrzeni w głowie na pisanie recenzji.

Zwiedzam…

W tym miesiącu po raz kolejny spędziłam tydzień na wyjeździe medytacji i milczenia. Nie ma drugiej takiej przestrzeni, która pozwalałaby mi tak wypocząć. Cały pobyt podsumowałam tutaj:

Być może również u nas uda mi się kiedyś zorganizować taki wyjazd, bo to jest naprawdę ZŁOTO.

Tapety z kalendarzem na listopad do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

Jogowa

Jesień

Dynia

Pobierz tapetę na listopad >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na listopad >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2021 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close