CYKLove to nowy Cykl w Szkole Jogi w Domu, który pozwoli Ci żyć w zgodzie z rytmem natury i płynąć z prądem życia. Dzięki niemu na bieżąco poznawać będziesz energię każdego miesiąca i dowiesz się, jak się w niej poruszać.

Być może już wiesz, że fazy Księżyca i układ planet mają bezpośredni wpływ na nasze życie, samopoczucie i wybory, jakich dokonujemy. W astrologii zapisana jest głęboka wiedza, której MOC dobrze jest świadomie wykorzystać w codziennym życiu.

Każdy miesiąc zodiakalny w CYKLove to pochylenie się nad zupełnie innym zagadnieniem dotyczącym ciała i umysłu. Dzięki takiemu podejściu pogłębisz kontakt ze swoim ciałem, podarujesz mu ciepło i miłość, których potrzebuje. Każdy zodiak to również zestaw webinarów pełnych wiedzy, które pomogą Ci wprowadzić piękno i harmonię do Twojego życia.

Medytacja i relaksacja, będące nieodłącznym elementem CYKLove, pomogą Ci się odprężyć, uwolnić napięcie i ukoić rozbiegane myśli.

Chcę poczytać więcej o CYKLove >>>

CYKLove – w rytmie natury

CYKLove to praktyka jogi i medytacji w zgodzie z rytmem natury.

W każdym zodiakalnym miesiącu otrzymasz ode mnie zestaw webinarów , które pomogą Ci zrozumieć energetykę danego okresu i procesy, przez które możemy przechodzić bardziej świadomie.

Pochylimy się w nich nad każdym nowiem i każdą pełnią Księżyca, by świadomie skorzystać z ich nietransformującej MOCy.

Każdy Zodiak to również moment pochylenia się nad konkretnym obszarem w ciele. 

Chcę poczytać więcej o CYKLove >>>

No more articles
Close