Choć pogoda zachowuje się jakby to był październik, to prawda jest taka, że mamy dopiero końcówkę sierpnia. Nie wiem jak Wy, ja mam wrażenie, że w tym roku wiosna i lato przyszły zbyt późno, a pożegnały się zbyt szybko.

To zdjęcie pochodzi z samego początku sierpnia i cieszę się, że wtedy udało nam się łapać, trochę na zapas, promienie słońca.

Jak się czuję…

Czuję się dobrze, cieszę się ogromnie, że już w środę jedziemy na jedyne w tym roku 5-dniowy wyjazd z jogą i medytacją. Bardzo lubię te wyjazdy, więc już nie mogę się doczekać.

Dlatego też dziś dopinam tyle ile tylko się da, żebym na wyjeździe mogła być praktycznie offline i skupić się w pełni na tym, co dzieje się tu i teraz.

A że wrzesień zapowiada się bardzo intensywnie, to mam jeszcze trochę do ogarnięcia.

Na zdjęciu pierścionki z naszej nowej kolekcji SYNERGIA – też złapane w ostatkach sierpniowego słońca.

Co robię…

Wrzesień będzie cudnie wypełniony aktywnościami – wczoraj pokazywałam Wam, jak u mnie wygląda planowanie w zgodzie z cyklicznością. Tutaj poniżej instrukcja na podstawie września właśnie, być może Was zainspiruje:

Gotowy plan na wrzesień wygląda tak:

Przed nami jak zawsze 2 medytacje na żywo na Facebooku i Instagramie.

Jako nowość – joga na żywo w zgodzie z zodiakiem – 23. września będzie praktyka dla znaku Wagi i praca z dolnymi plecami. Bo właśnie dolna część kręgosłupa jest przypisana dla tego znaku.

Pozostałe praktyki na każdy zodiakalny miesiąc będą czekały w Szkole Jogi w Domu w CYKLove. Czyli zupełnie nowym cyklu, w którym pracować będziemy z cyklicznością.

Jeśli zastanawiasz się, czy CYKLove jest dla Ciebie, polecam Ci zapisać się na darmowy webinar. Widzimy się już w ten wtorek o 20:00.

Na webinarze opowiem:

– o cykliczności Księżyca i natury,

– o tym jaki to ma na nas wpływ i jak korzystać z tej MOCY,

– o wędrowce Słońca przez Zodiaki i powiązaniami w ciele i umyśle

– o tym jak przygotować się do nowego roku numerologicznego

– o tworzeniu intencji na nowy rok numerologiczny

W mailu otrzymasz również gotowe do druku karty pracy, które pomogą Ci się lepiej przygotować na nadejście nowego roku numerologicznego.

Tutaj możesz zapisać się na listę >>>

Po zapisaniu się na listę otrzymasz:

 • dostęp do webinaru (spotkania na żywo) w którym opowiem o cykliczności Księżyca i natury, o tym jaki ma na nas wpływ i jak korzystać z tej MOCY
 • gotowe do druku karty pracy, które pomogą Ci się lepiej przygotować na nadejście nowego roku numerologicznego.
 • dostęp do wybranych praktyk ze Szkoły Jogi w Domu, które zobrazują Ci, co ciekawego znajdziesz na platformie 
 • inspirujące listy, które wylądują w Twojej skrzynce między 30 sierpnia a 7 września
 • możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami pełnymi MOCy i cudownej energii
 • zniżkę na dołączenie do pełni CYKLove

Cieszę się, że tak miło przyjęliście poprzedni webinar – mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Pracuję nad…

Pracuję nad przygotowywaniem materiałów do CYKLove. Każdy zodiakalny miesiąc to:

 • nagranie o aktualnym nowiu Księżyca, wraz z inspiracją do tworzenia intencji
 • nagranie o pełni Księżyca i jej mocy transformacyjnej
 • nagranie o energii każdego miesiąca zodiakalnego
 • nagranie o jodze i medytacji na ten czas
 • medytację wspierającą ten proces
 • filmy z praktyką jogi dopasowane do energetyki aktualnego czasu
 • możliwość stworzenia swojego personalnego planu praktyki – zgodnego z Twoim rytmem
 • 4 wegetariańskie i wegańskie jadłospisy tygodniowe z przepisami i listą zakupów – wspierające sezonowość i zdrowie płynące z natury

CYKLove zaczynamy pierwszym nowiem nowego roku numerologicznego – 7.09. Spotkamy się na webinarze dotyczącym tego nowiu i specjalnym rytuale otwierającym.

W Szkole Jogi będą na Was czekały praktyki na ten czas i mini zadania, które pomogą Wam bardziej świadomie wejść w ten nowy rok.

A już 22.09 rozpoczniemy pracę z zodiakiem Wagi – będzie to czas skupienia się na dolnym kręgosłupie, relaksacji i ugruntowaniu.

Zapisy na CYKLove uruchomimy podczas wtorkowego webinaru :)

We wrześniu będę też miała już dla Was karty z afirmacjami – Jestem Pełnią. Tutaj można zapisać się na listę zainteresowanych.

Jestem wdzięczna za…

Jestem bardzo wdzięczna za nadchodzący wyjazd, cieszę się, że będzie okazja do spotkania się na żywo. Z wieloma z Was “znam się” już ze Szkoły.

Jestem wdzięczna również za CYKLove, bo mam wrażenie, że przygotowywanie materiałów i prowadzenie Was w tym (rocznym!) procesie, będzie świetną zabawą :)

Słucham…

Simplife’owej playlisty możesz sobie posłuchać o tutaj >>>

Czytam…

Tę książkę już widzieliście, pisałam o niej w zeszłym miesiącu i wciąż kontynuuję czytanie.

Psychologia Kundalini Jogi (C.G. Jung) – moim zdaniem bardzo wartościowa pozycja, joga widziana wnikliwym, psychologicznym okiem. Jak widać – są to notatki z seminariów z ’32, więc to taki surowy, nieinstagramowy obraz

, który ja sobie bardzo cenię.

Przeczytałam też Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie – Bena Lyncha i moim zdaniem raczej bez rewelacji. Jedyne co mnie bardzo ucieszyło to fakt, że epigenetyka bardzo mocno pokrywa się z tym, czego uczy nas ajurweda. Tak że dla mnie to ogromny plus, że te dwa bieguny zaczynają się coraz częściej spotykać.

Dla przeciwwagi – bardzo polecam Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości. – Davida R. Hawkinsa. Inspirująca i kojąca. Pokazująca nieco szerszy obraz rzeczywistości.

Zaczęłam również Ciało pamięta. Psychofizjologia traumy i terapia osób po urazie psychicznym – Babette Rothschild. I w sumie tutaj znów to, co wyżej – cieszę się że elementy jogi, medytacji itd są wplatane do psychoterapii. I że coraz więcej mówi się o tym, że nie możemy oddzielać umysłu od ciała ani skupiać się na bardzo małych obszarach chorobowych – bo przyczyna zwykle jest dużo szersza.

Oglądam…

W tym miesiącu zaczęłam oglądać serial Lupin, ale jakoś mnie nie wciągnął – skończyłam na 3 odcinkach. W sumie jest ich 10 (2 serie po 5) – Bartek obejrzał całość i twierdzi, że takie 7/10, czyli spoko ale bez szału.

Za to druga rzecz, która widziałam była rewelacyjna! A było to Billy Crystal: 700 niedziel. Ciężko mi w sumie dokładnie nazwać, co to było. Na początku myślałam, że będzie to stand up, ostatecznie okazało się, że że jest to takie dwugodzinne, jednoosobowe show, w którym Billy opowiada całą historię swojego życia. Momentami jest śmiesznie, momentami wzruszająco – generalnie słuchając tej historii przechodzimy przez całe spektrum emocji.

Moim zdaniem naprawdę warto obejrzeć, nigdy w życiu nie słuchałam żadnej historii z takim zaciekawieniem.

Zwiedzam…

W sierpniu spędziliśmy tydzień na Warmii i Mazurach i niestety muszę stwierdzić, że po prostu nie mamy szczęścia do tego regionu. To nasze trzecie podejście i za każdym razem było zimno. Pierwsze 2 jeszcze można było zrozumieć, bo był to marzec i maj. Ale teraz był sierpień, a my codziennie musieliśmy rozpalać w kominku, bo było chłodno.

Zatrzymaliśmy się w 100-letniej warmińskiej chacie – mam trochę fajnych zdjęć, może w tym tygodniu wrzucę na IG tak dla jesiennego klimatu.

Tapety z kalendarzem na sierpień do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

Jogowa

Góry

Retro

Pobierz tapetę na wrzesień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na wrzesień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2021 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close