Piszę to podsumowanie 2.08 i sprężam się bardzo, bo wiem, że wiele osób czeka na tapety. Tak że z założenia będzie dziś krótko, bo jestem jeszcze trochę zmęczona po powrocie z festiwalu, a mam jeszcze sporo rzeczy do ogarnięcia. Czyli tak jak to zawsze bywa po powrocie ;)

Na końcu wpisu jak zawsze znajdziecie tapety z kalendarzem na pulpit i telefon – są aż 3 wersje do wyboru. Dajcie znać, którą wybieracie dla siebie :)

Na Instagramie i Facebooku czeka też już kalendarz księżycowy na ten miesiąc – wersja do druku jest w Szkole Jogi w Domu.

Jak się czuję…

Czuję się jednocześnie wypoczęta i zmęczona. Przez tych 5 dni na festiwalu Pol’and’rock udało mi się odpocząć psychicznie, bo praktycznie cały czas byłam offline.

Ale fizycznie jestem po prostu umęczona. Wiadomo jak to na festiwalu – muzyka gra bez przerwy, a wstawaliśmy już przed 7 rano, żeby zdążyć się ogarnąć na poranną jogę.

I w tym miejscu dziękuję Wam szalenie za obecność! Festiwal był 50 (a nawet więcej) razy mniejszy, a Was na jodze było tyle samo… Magia!

To tylko pokazuje jak bardzo joga i medytacja jest nam teraz potrzebna i pomocna.

Pracuję nad…

Pracuję nad fajnym sierpniem i wrześniem dla Was. Będzie się działo dużo dobrego!

10 sierpnia 3. urodziny naszego @simplife.shop – oraz II drop kolekcji SYNERGIA. Tym razem będziemy mieć dla Was kolczyki i pierścionki. Jestem pewna, że je pokochacie.

SYNERGIA to kolekcja stworzona z myślą o łączeniu tego, co widać na pierwszy rzut oka z tym, co niewidoczne. To połączenie siły świadomości z intuicją. Amulety, naszyjniki, chokery oraz bransoletki to zamanifestowanie połączenia wewnętrznego głosu z możliwościami docierającymi z zewnątrz.

Natura idealnie pokazuje, że współoddziaływanie, czyli właśnie SYNERGIA daje efekt większy niż suma poszczególnych działań, czy połączonych elementów. Korzystając z tej wiedzy, z intuicji oraz miłości do tego, co kobiece stworzyłyśmy kolekcję, której poszczególne elementy wzmacniają siebie nawzajem i stają się magicznym dodatkiem do codzienności.

fot Dominika Mokras

W tej chwili SYNERGIA to:

  • 3 amulety
  • 3 naszyjniki
  • 3 chokery
  • 3 bransoletki
  • 3 barnsoletki na nogę

Chce zobaczyć kolekcję SYNERGIA >>>

fot Dominika Mokras

Wybierając kamienie widziałyśmy kobietę, która chce poczuć swoją siłę bez obawy, że zostanie opacznie zrozumiana. Kolekcja SYNERGIA została stworzona z miłości do różnorodności i ze zrozumienia, że łącząc, często przeciwstawne elementy można stworzyć przestrzeń, w której zadzieje się energetyczna magia. Kobieca energia, która często łączy z pozoru trudne do zsynchronizowania sprawy, to energia niezbędna do wyzwolenia pełnej mocy synergicznej kolekcji.

fot Dominika Mokras

Na przełomie sierpnia i września zaproszę Was na darmowy tydzień jogi w Szkole Jogi w Domu. I tym samym rozpoczniemy nowy cykl w Szkole – joga i astrologia, czyli joga w zgodzie z Księżycem. Pierwsze spotkanie na żywo w tym cyklu już 6. września.

We wrześniu będę też miała już dla Was karty z afirmacjami – Jestem Pełnią. Tutaj można zapisać się na listę zainteresowanych.

A tymczasem w Szkole Jogi w Domu czeka na Was Wakacyjny Restart.

Dołączyć możesz tutaj >>>

Wakacyjny Restart to taki powrót do domu czyli do swojego serca i ciała.

To taki jogowy wyjazd… bez ruszania się z domu. To zbiór delikatnych i bezpiecznych praktyk jogi, kojących medytacji, relaksującej jogi nidry i ajurwedyjskich zaleceń. Wszystko po to, by uspokoić umysł, ukoić ciało oraz wytworzyć nowe przestrzenie i przepływy we wszystkich tych miejscach, w których czujesz się zablokowana/y .

Podążanie za swoimi potrzebami i słuchanie własnego ciała to najpiękniejsze, co możemy teraz dla siebie zrobić.

Każdego dnia czekają na Ciebie aż 2 praktyki jogi – poranna i wieczorna. Rano na macie spędzisz ok. 20-25 minut (łącznie z końcową relaksacją). Wieczorem spędzisz ze swoim ciałem trochę więcej czasu – ok. 40-60 minut.

Dodatkowo każdego dnia czeka na Ciebie krótka medytacja – nieco ponad 10 minut. Możesz wyciszyć się z nią po porannej praktyce lub o dowolnej porze dnia.

Na deser – joga nidra, czyli wspaniała sztuka niedziałania i cudny relaks. Możesz wykorzystać przed snem, po powrocie z pracy lub… kiedy tylko poczujesz, że potrzebujesz.

Oczywiście nie musisz wykonywać wszystkich praktyk z planu. Możesz np. w jednym tygodniu wykorzystać wszystkie praktyki poranne, w drugim – te wieczorne.

Tworząc Wakacyjny Restart myślałam głównie o osobach, które mają teraz urlop i spędzają go w domu albo w jakimś zacisznym miejscu. Ale może być też tak, że uda Ci się wpleść pełen Restart w swój normalny plan dnia.

Dołączyć możesz tutaj >>>

Dołączyć możesz tutaj >>>

Tak że dużo dobrego będzie się działo, a dla nas to sporo pracy “w tle”, czyli tego, czego zwykle nie widzicie.

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za Waszą jogową obecność na Pol’and’rocku.

Szok i niedowierzanie! Naprawdę myślałam, że skoro festiwal jest w tym roku taki mały, to Was przyjdzie tylko garstka!

Dodam tylko, że i tak nie wszyscy są na zdjęciu.

Jeszcze raz przeogromnie Wam dziękuję!

I niech Was nie zmyli ta 11 – tak było tylko w pierwszy dzień. W pozostałe 3 widzieliśmy się już o 9.

Cieszę się również, że tak ciepło przyjęliście mój pierwszy podcast – jest spora szansa, że niedługo przygotuję kolejny odcinek.

Podcastu posłuchasz tutaj >>>

Słucham…

Simplife’owej playlisty możesz sobie posłuchać o tutaj >>>

Czytam…

Kończę Twoje nadprzyrodzone zdolności (Joe Dispenza), bo odłożyłam ją na kilka miesięcy. Pokazuje medytację od strony naukowej, dużo objaśnia, więc myślę, że naprawdę warto.

Druga to Psychologia Kundalini Jogi (C.G. Jung) – polecałam Wam ją już na Instagramie. Moim zdaniem bardzo wartościowa pozycja, joga widziana wnikliwym, psychologicznym okiem. Jak widać – są to notatki z seminariów z ’32, więc to taki surowy, nieinstagramowy obraz, który ja sobie bardzo cenię.

Oglądam…

W tym miesiącu obejrzeliśmy najnowszy sezon Atypowego i… szczerze żałuję. Wolałabym zostać z poprzednim obrazem i opinią o tym serialu.

W tej serii nie dzieje się nic, nie ma emocji, nie ma wiedzy (bo poprzednie części moim zdaniem przybliżały kwestie osób ze spektrum), postaci stały się takie bez wyrazu.

Tak że poprzednie serie polecam, tę niekoniecznie ;)

Tapety z kalendarzem na sierpień do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

Jogowa

Wakacyjna

Zboża

Pobierz tapetę na sierpień >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na sierpień >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2021 >>>

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close