Lato w pełni – zarówno pod względem pogody jak i miesiąca po prostu.

Jest upał, i ponoć ma być jeszcze większy, ale ja absolutnie nie narzekam. Od tego jest lato, by sprawiało, że ciężko jest wysiedzieć w domu. Niech więc wyciąga nas na świeże powietrze jak najczęściej!

Poprzednie podsumowanie pisałam dużo wcześniej, ponieważ przełom maja i czerwca spędzałam a tygodniu medytacji i milczenia. Cieszę się, że się na niego zdecydowałam, potrzebowałam tego jak nigdy!

Jak się czuję…

Aktualnie skaczę z radości, bo dziś skończyłam nagrania wszystkich filmów z cyklu Czakry. To 14 tygodni wspólnej praktyki (a w summie to wyszło 15, licząc tydzień Urodzin Szkoły) – najdłuższy cykl w historii Szkoły, połączony z webinarami. Czuję, że zrobiłam naprawdę kawał dobrej roboty i jakoś tak serio dziś poczułam, że mam wakacje.

Wszystkie nagrania z cyklu Czakry są oczywiście dostępne na platformie Szkoły, dołączyć możesz w każdej chwili.

Do cyklu CZAKRY >>>

A poza tym to czuję się dobrze, cieszę się latem. Zacieram ręce na nadchodzący lipiec, który, jako miesiąc urodzin, zawsze robię sobie wolniejszy.

Jutro czeka nas gruntowne sprzątanie pracowni @simplife.shop co ogromnie mnie ekscytuje – zrobimy przy tym dokładną inwentaryzację, a ja czuję się zdecydowanie spokojniej, gdy wiem dokładnie co i jak. Tak w tajemnicy Wam powiem, że planujemy stworzyć kolekcję #zerowaste – bazującą na pojedynczych kamieniach i elementach, które wyłowimy podczas tych porządków.

Tak że bądźcie czujni, bo w lipcu pojawią się prawdziwe białe kruki w pojedynczych egzemplarzach.

Pracuję nad…

Szykujemy dla Was dużo pięknych rzeczy, jak choćby karty z afirmacjami. Zgodnie z Waszym głosowaniem – wybraliśmy wersję w niebieskościach. Do strony z tekstem z afirmacją się jeszcze nie przywiązujcie, bo to nie jest ostateczna wersja.

Karty są już prawie gotowe, problem pojawił się na etapie wyszukiwania drukarni, bo czas realizacji to… około pół roku. Tak że jeśli znacie jakąś fajną drukarnię, to bardzo chętnie przyjmę polecenia :)

Śmiało możecie się też zapisywać na listę osób zainteresowanych kartami >>>

Poza tym dziać się będzie całkiem sporo – jednak będę to mogła doprecyzować, jak już sama ułożę to sobie w głowie – po uprzątnięciu pracowni i zrobieniu konkretnych planów na kolejny kwartał.

Jestem wdzięczna za…

Jestem wdzięczna za ostatni czas i za to że udało mi się w dużym stopniu zwolnić.

Obiecałam sobie, że to lato wykorzystam na 100%, dlatego staram się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, spacerach, odwiedzinach ulubionych gastronomii, zajadaniu się lodami itd. I jak na tę chwilę wychodzi mi to całkiem dobrze :)

Na zdjęciu poduszka na oczy, którą możecie znaleźć w naszym nowym zestawie #selfcare Home Spa – Spokój i Ukojenie.

Zestaw #selfcare Home Spa – Spokój i Ukojenie wspierać Cię będzie w odpoczynku i odnajdowaniu naturalnego rytmu. Pozwala Ci być bliżej natury i siebie samej_go. Dzięki niemu poczujesz, że Matka Ziemia zawsze Cię wspiera. 

Zestaw jest bardzo wielowymiarowy, jest w nim coś i dla ciała i dla ducha… 

Chcę zobaczyć zestaw >>>

Jestem również szalenie wdzięczna za Wasz liczny udział w Rytuale Przesilenia Letniego – była piękna joga, oddech żywiołów i medytacja. Całość jest zapisana na platformie Szkoły Jogi w Domu. Do której dołączyć możesz tutaj >>>

Wczoraj na platformie Szkoły poprowadziłam również ostatni webinar z Cyklu Czakry. Dziękuję Wam za tak cudowną pracę i jej niesamowitą kontynuację. Aktualnie pracujemy z Czakrą Korony i śmiało można dołączyć do cyklu.

Wszystkie dotychczasowe materiały z cyklu CZAKRY zapisane są na platformie Szkoły. Każdy pracuje w swoim własnym tempie, a ja wspieram Was na grupie i opiekuję się Waszą praktyką.

Cykl czakry to 14 tygodni usystematyzowanej pracy, której celem jest wzmocnienie i zharmonizowanie naszej wewnętrznej MOCY.

Cykl Czakry zawiera:

  • 35 filmów z praktyką jogi 
  • 7 nagrań praktyki jogi nidry 
  • 7 medytacji wzmacniających poszczególne czakry
  • 8 spotkań na żywo w formie webinaru – będzie zapisane na platformie, więc można z niego korzystać również później
  • 14 specjalnych jadłospisów tygodniowych z przepisami i listą zakupów – wspierające daną czakrę
  • ebook Czakry, czyli źródła naszej mocy – ponad 100 stron wiedzy i inspiracji
  • regularne maile z planem praktyki, wiedzą i inspiracjami
  • masę jogicznej wiedzy 
  • moje osobiste wsparcie na grupie na Facebooku – to miejsce na wszystkie Twoje pytania

Oprócz praktyki na macie harmonizujemy swoje Centra MOCY również w codziennych działaniach. Niech Was to pięknie inspiruje do zmiany nawyków i wprowadzania świeżości.

Chcę zobaczyć Cykl Czakry >>>

Słucham…

Simplife’owej playlisty możesz sobie posłuchać o tutaj >>>

Można jej sobie słuchać bez problemu za darmo, nawet jak nie macie Spotify, tak że się nie martwcie.

Czytam…

W tym miesiącu przeczytałam 4 książki, część z nich śmiało mogę Wam polecić.

Za kogo ty się uważasz? – Alice Munro

Spokojna, choć niekoniecznie lekka książka, która jest w sumie zbiorem opowiadań, które łączy główna bohaterka – Rose.

Rose wychowywała się z macochą i ojcem, co w dużym stopniu wpłynęło na jej dalsze życie. Bohaterka usilnie poszukiwała swojego miejsca, ścieżki, ciągle jakby próbując komuś coś udowodnić.

Nie jest to lekka książka, bo ma w sobie nieco ciężki ładunek emocjonalny, ale mimo wszystko mogę polecić ja nawet na wakacje.

Sukces jest dla Ciebie – David R. Hawkins

To moja druga książka tego autora. Wcześniej czytałam Siła czy Moc, która moim zdaniem była o niebo lepsza. Z tego co zrozumiałam – nie została wydana przez samego autora, ale dopiero po jego śmierci.

Książka w dużej mierze kierowana jest do osób prowadzących swoje biznesy – znajdują się w niej inspiracje i podpowiedzi do tego, jak robić to z serca, pozostając sobą.

Chyba nie znalazłam w niej nic nowego, ale… zaczęłam sobie marzyć o tym, jak cudownie by było, gdyby wszystkie marki na świecie kierowały się takim myśleniem.

Depresja i ciało – Alexander Lowen

To moja pierwsza książka tego autora, a mam na półce bodajże trzy, tak że większość dopiero przede mną.

Treść jest mi bardzo bliska, mimo iż nie znałam wcześniej poglądów ani metod autora, czułam, że mamy w nich dużo wspólnego i że wiele elementów nieświadomie wykorzystywałam w praktykach jogi.

Moim zdaniem bardzo warta uwagi, zarówno dla terapeutów jak i po prostu dla osób, które czują się w jakiś sposób oderwane od ciała. Z dzisiejszych polecajek ta jest zdecydowanie najbardziej wartościowa.

Insight. Droga do mentalnej dojrzałości – Michał Pasterski

Książka jako koncept jest moim zdaniem dobra, ale jakoś nie trafia do mnie w tym momencie. Być może czas na jej czytanie był zdecydowanie wcześniej? Przyznaję, że nie przeczytałam całej, jednak jak na tę chwilę nie czuję potrzeby jej kontynuowania.

Książka jest takim trochę zlepkiem różnych metod terapeutycznych i coachingowych – więc tak jak pisałam powyżej – myślę, że wiele osób może śmiało z niej skorzystać i znaleźć dla siebie wartościowe treści.

Oglądam…

W tym miesiącu obejrzałam tylko jeden film. Być może to właśnie pogoda sprawiła, że nie miałam chęci spędzać czasu przed telewizorem.

Ale za to jest to film, który bardzo Wam polecam.

Bo Burnham: Inside

To musical komediowy, który, jak wynika z opisu, został napisany, nagrany, skomponowany i nawet odegrany przez tę samą osobę, czyli właśnie Bo Burnhama.

I to jest taki trochę szok dla umysłu, że film/musical o jakości netflixowej (bo właśnie tam możecie go obejrzeć) w całości może stworzyć jedna osoba!

Musical opowiada o rzeczywistości pandemicznego zamknięcia. Utwory serio wpadają w ucho i są naprawdę radiowej jakości – tak że nadal szok, że ktoś stworzył to wszystko sam!

Całość jest niby to komediowa, jednak tak naprawdę z gorzkim posmakiem.

Bardzo polecam!

Tapety z kalendarzem na lipiec do pobrania

Do wyboru są trzy wersje:

Jogowa

Kwiatowa

i morska

Pobierz tapetę na lipiec >>>

Każda z nich jest też oczywiście w wersji na telefon.

Pobierz tapetę na lipiec >>>

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Pobierz kalendarz na 2021 >>>

CYKLove – nowy cykl w Szkole Jogi

CYKLove – nowy cykl w Szkole Jogi łączący jogę, medytację i relaksację z astrologią.

Chcę poczytać więcej >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close