Marzec był… miły. I był też niewątpliwie miesiącem rozkwitu. Nie wiem, na ile to siła sugestii (czy raczej dobrego nastawienia), na ile pracy, na ile po prostu stało się?

Od początku miesiąca zapowiadałam “marzec będzie miesiącem rozkwitu” myśląc o nowym cyklu w mojej Szkole Jogi w Domu i… faktycznie był nim.

Jak się czuję…

Czuję się naprawdę dobrze. I jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że cykliczność jest nieunikniona – po bardzo słabych miesiącach, jakimi był przełom roku, przyszedł czas na to, by moneta się odwróciła.

Jednak nie będę czarować i mówić że “jakoś się to zrobiło”, bo to nieprawda. Nic samo się nie zrobiło, włożyłam w to naprawdę dużo wewnętrznej pracy. A ta zawsze się opłaca! Wraca do nas z ogromną nadwyżką.

Podeszłam do sprawy kompleksowo – zadbałam o dietę, sen (od 3 tygodni nie nastawiam budzika), codzienną medytację i praktyki oddechowe.

Postawiłam samej sobie “wyzwanie” 40 dni CODZIENNEJ medytacji i oddechów. Specjalnie na potrzeby tego wpisu sprawdziłam ile minęło – dziś jest dokładnie 33. dzień. I tak – każdego dnia robię dokładnie TO SAMO, dokładnie ten sam zestaw praktyk.

Summa summarum zadziały się cuda. Dlatego właśnie w nowym cyklu CZAKRY w Szkole Jogi w Domu tak bardzo namawiam Was i motywuję, byście przed sobą również postawili takie wyzwanie.

Co robię…

Ten tydzień spędziłam na odpoczynku, gotowaniu, przesadzaniu kwiatów. Czyli takim domowym “grzebaniu”, przynoszącym ukojenie.

Marcowy rozkwit pełen był treści – tak jak obiecywałam na wszystkich kanałach płynęły inspiracje czakralne. Na Instagramie zaczęłam wprowadzać grafiki i myślę, że był to bardzo dobry kierunek. Ja mam dobrą zabawę tworząc je, a Wy – łatwy i czytelny dostęp do wiedzy.

Tutaj kilka przykładowych, po więcej zapraszam na Instagram:


Grafika poniżej zainspirowała mnie też do zrobienia dla Was czegoś super, ale… wszystko w swoim czasie.

Dziś (czwartek) jest pierwszym dniem w którym przyszłam do biura – chciałam odpisać na kilka maili, dodać kilka rzeczy do Szkoły, napisać ten wpis i przygotować do niego tapety.

Tydzień zaczęłam od poprowadzenia webinaru, rozpoczynającego oficjalnie cykl CZAKRY, który trwał… ponad 2 godziny! Ale nic nie poradzę na to, że cudownie prowadzi się wykład w TAKIM towarzystwie.

Robiliśmy też wspólnie piękny, magiczny rytuał oczyszczający. Dziękuję Wam szalenie za udział i zaangażowanie. Wszystko jest zapisane na platformie – możesz obejrzeć w dowolnym momencie.

Mam w sobie fajny spokój, poczucie dobrze wykonanej misji i dużo dobrych wizji na przyszłość.

Pracuję nad…

Dziś odwiedziła nas Ewelina, która szyje dla nas poduszki na oczy i… przywiozła nową porcję poduszek. Dlatego z radością daję znać, że wyczekiwane przez Was zestawy #selfcare Home Spa – Kobieca MOC właśnie wróciły do sklepu.

Poprzednio wykupiliście całość w nieco ponad 48h! Teraz jesteśmy uzbrojeni zdecydowanie lepiej, więc nie powinno być problemu z dostępnością ;)

Niesamowity, magiczny i bardzo limitowany zestaw #selfcare Home Spa. Wspiera kobiecą MOC, przynosi spokój i ukojenie. 

Podaruj sobie chwile wytchnienia, doprawione szczyptą magii.

Zestaw jest bardzo wielowymiarowy, jest w nim coś i dla ciała i dla ducha… Jest nawet pełen wiedzy webinar o pielęgnowaniu kobiecej MOCY, joga nidra i niespodzianka.

Chcę zobaczyć zestaw #selfcare Home Spa – Kobieca MOC.

Oprócz tego szykuję kilka postów (IG i FB) dotyczących oczyszczania – będę miała dla Was również potrzebne utensylia :)

Kwiecień widzę sobie pod znakiem spokoju i pracy wewnętrznej – nie tylko tej w sobie, ale również w otoczeniu.

Wiele miejsc potrzebuje odświeżenia i posprzątania – blog, sklep, Szkoła Jogi… i tym zamierzam się w ciszy i spokoju zająć.

Będę też z przeogromną przyjemnością dalej tworzyła dla Was treści o czakrach – przechodzimy już do II czakry – sakralnej.

I z przyjemnością jeszcze ogromniejszą spotkam się z Wami w tym miesiący 4 razy na żywo:

  • medytacja na nów Księżyca
  • webinar II czakra
  • medytacja na pełnię Ksieżyca
  • webinar III czakra

Wszystkie terminy zaznaczyłam w kalendarzu poniżej. Tak, ten kalendarz od 2 miesięcy też daje mi masę frajdy :)

Jestem wdzięczna za…

Jestem szalenie wdzięczna za Wasze tak ogromne zainteresowanie cyklem CZAKRY. Pobiliście wszelkie dotychczasowe rekordy! :)

Wdzięczna jestem również za to, jak się angażujecie – mamy na fejsbuku taką tajną, szkolną grupę na której działacie bardzo prężnie. Dziękuję Wam za to. Myślę, że nic tak nie motywuje do pracy nad sobą jak przebywanie w grupie osób, działających podobnie.

Do cyklu możesz dołączyć kiedy tylko poczujesz, że jest to coś dla Ciebie.

Częścią wyzwania jest również ebook Czakry czyli źródła naszej mocy. Można go było przez kilka dni pobrać zupełnie za darmo i skorzystało z tego… ponad 4.000 osób!

Niech wiedza Wam służy inspiruje.

Aktualnie ebook jest częścią wyzwania CZAKRY w Szkole Jogi w Domu >>>

Równolegle z cyklem CZAKRY w sklepie stworzyliśmy zupełnie nową kolekcję – CZAKRY – bransoletki MOCY. Dobraliśmy kamienie w taki sposób, by każda z nich wzmacniała jedno z centrów energetycznych.

Zapraszam do sklepu choćby dla samych opisów – starałam się w nich przekazać jak najwięcej wiedzy.

Słucham…

Simplife’owej playlisty możesz sobie posłuchać o tutaj >>>

Można jej sobie słuchać bez problemu za darmo, nawet jak nie macie Spotify, tak że się nie martwcie.

Czytam…

Aktualnie czytam mało. Może być tak, że czuję się przeładowana informacjami.

Może być też tak, że po raz kolejny mam większą ochotę szukać mądrości gdzieś wewnątrz, uczyć się na nowo tego, co zostało zapomniane. Co pewien czas właśnie tak mam i zdążyłam się już do tego przyzwyczaić.

Oglądam…

Z oglądaniem podobnie, są takie okresy, że po prostu nie mam ochoty niczego widzieć.

Skończyliśmy jedynie western z poprzedniego podsumowania – taki sobie, więc ostatecznie nie polecam.

Wczoraj obejrzeliśmy za to całkiem lekki film – Na noże – z Danielem Craigiem aka Jamesem Bondem. Polecam na odmóżdżający wieczór :)

Zwiedzam…

Marzec spędziliśmy w domu i przy domu. Stąd być może wzmożona pielęgnacja domowej dżungli, która rozrasta się do jakichś niebotycznych rozmiarów.

To tylko bardzo niewielka jej cześć (i bardzo robocze zdjęcie) – ale spójrzcie choćby na tego pięknego aloeska (albo jakąś jego pochodną).

Tapety z kalendarzem na marzec do pobrania

Do wyboru są dwie wersje – jedna jogowa w pastelach. Druga to urzekający moment, w którym słońce i księżyc spotykają się na niebie. Czyli taki wschód-zachód jednocześnie.

Pobierz tapetę na kwiecień >>>

Wersja na telefon oczywiście też jest.

Gotowy do druku kalendarz

Dopełnieniem tapet jest kalendarz do druku – zawsze z tym samym motto na dany miesiąc co tapeta.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kalendarz-2021-do-pobrania-1024x768.png

Pobierz kalendarz na 2021 >>>

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kalendarz-z-cytatami-2021-1024x717.jpg

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close