Dzisiaj przychodzę z informacja krótką, ale bardzo fajną :)

Zgodnie z tym, co ustaliliśmy wspólnie na naszej tajnej grupie, w tym tygodniu będziemy spotykać się na codziennej, wieczornej jodze na żywo.

Jeśli czujesz, że ostatnio brak Ci chęci, Twoja rutyna zaczęła być nużąca, a jogowa motywacja powoli dogasa, zapewniam Cię, że w tym tygodniu rozpalisz jej płomień na nowo. 

Taka “żywa” forma lekcji to zupełnie inna jakość praktyki nadawana na wyższych falach.

Po tych pięciu wspólnych sesjach, w duchowej jedności, wszyscy RAZEM nabierzemy wiatru w żagle – efekt synergii gwarantowany, już ja o to zadbam ;)

A Ty, po prostu bądź.

I ćwicz ♥

“Sukcesu w jodze nie można osiągnąć przez czytanie ksiąg, noszenie jogińskiego stroju czy rozprawianie o ćwiczeniu. Sukces zapewnia tylko samo ćwiczenie. To jest niewątpliwa prawda.”

Hathajogapradipika

Zacznij bezpiecznie jogę w domu

Po każdych zajęciach będzie też czas na pytania i pogaduchy – dlatego jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z jogą, to moment jest idealny.

Odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości! :)

Jeśli chcesz wrócić na matę lub wypracować sobie taki rytuał codziennej, otulającej jogi to też.

Dołączyć można bez problemu w każdej chwili ❤️

Chcę dołączyć do zajęć na żywo >>>

Widzimy się codziennie o 20:00 – zakładka z lajwami będzie na pierwszym miejscu po zalogowaniu się w panelu. Wszystko będzie zapisane, więc jeśli nie uda Ci się dołączyć, to też nie koniec świata.

Ale wiadomo – lepiej być i w ten sposób budować sobie nawyk i wchodzić w to wszystko z intencją:

“jestem ważna, dbam o siebie, kocham siebie i mam czas na to, by o siebie zadbać”

Stawianie siebie na ostatnim miejscu i wieczne wymawianie się tym, że nie mam czasu… Do niczego dobrego niestety nie prowadzi. Z pustego to nawet Salomon nie naleje :/

Dlatego tak jak w samolocie – maskę tlenową zakładasz najpierw SOBIE dopiero POTEM dbasz o innych. Tak samo i tutaj – najpierw dbasz o siebie, czerpiesz ze źródła Matki Ziemi, rozpalasz swój ogień, pozwalasz sobie na przepływ i głęboki oddech (ale poleciałam żywiołami), dopiero potem jesteś dla innych .

Jesienią joguję w domu

Jesień to czas wycofywania się, ziemia też odpoczywa, by wiosną znów mogła ruszyć pełną parą. My też nie musimy być wiecznie na 100%. Jesień ma to do siebie, że delikatnie szepce do ucha, że czas posiedzieć przez chwilę, otulić się kocem, wypić dobrą herbatę i po prostu ukochać siebie. Celebrować to, co dzieje się TU i TERAZ. A nie wieczne wczoraj, dzisiaj i co by było gdyby.

Właśnie dlatego już od dzisiaj będziemy spotykać się codziennie o 20 na jogowych lajwach w mojej Szkole Jogi w Twoim Domu.

Będziemy szukać kontaktu z ciałem, uczyć się miłości do siebie i świadomie pozwalać sobie na odpoczynek i regenerację. Dołączyć możesz w każdej chwili.

Dołącz do spotkań na żywo >>>

Szczegóły spotkań na żywo

Jak długo?

Od poniedziałku do piątku

O której?

O 20:00

Ile czasu potrwają?

ok. 1 godzinę

Gdzie je znajdę?

W panelu kursu pod tym linkiem >>>

Czy spotkania będą zapisane?

TAK!

Spotkania będą zapisane i pozostaną na platformie na zawsze, aby każdy mógł korzystać z nich w dogodnym dla siebie momencie :)

Cotygodniowe jadłospisy z listą zakupów

Nie wiem, czy wiesz, ale na platformie czekają na Ciebie tygodniowe WEGE JADŁOSPISY, które stanowią wsparcie dla Twojego holistycznego rozwoju: Korzystaj z gotowych do pobrania, świetnych w swojej prostocie planów wraz z listą zakupów.

Jadłospisy komponowane są przez doświadczoną, jogującą dietetyczkę, która jak sama pisze – czas zamienić „muszę” i „powinnam” na „chcę” i „lubię”.

Pobierz jadłospis wraz z listą zakupów na ten tydzień >>>

Pamiętaj także o tajnej grupie na FB!

Jeśli jeszcze Ciebie tam z nami nie ma, dołącz do TAJNEJ grupy na Facebooku – tylko dla osób zapisanych do Platformy. To miejsce na wszystkie Twoje jogowe sprawy i rozwianie wszelkich wątpliwości – nie ma złych pytań!

A także na poszukiwanie inspiracji i… inspirowanie innych :)

UWAGA: Wysyłając prośbę o dołączenie do grupy, w formularzu KONIECZNIE wpisz adres e-mail, który został użyty podczas zakupu Twojej subskrypcji.

Dołącz do grupy >>>

To jak? Widzimy się w tym tygodniu codziennie na macie? :)

Do zobaczenia!

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close