Grudzień był miesiącem niepewności. Był pełen zapachu lasu, ale nie płynącego z choinki, a… z cyklinowanej podłogi. I to też było wspaniałe! Choć i choinka się pojawiła, choć nieco później.

We wpisie znajdziecie kilka kadrów naszej codzienności, trochę moich przemyśleń, kilka słów o panach w tym jednym OGROMNYM i wspaniałym.

Do tego kilka bardzo dobrych filmów. A na końcu wpisu jak zawsze – tapeta do pobrania.

Zdjęcia z dzisiejszego wpisu pochodzą z mojego Instagrama, gdzie jak zawsze serdecznie zapraszam >>> 

Chciałabym…

Chciałabym, żeby remont w naszymi mieszkaniu wreszcie się skończył. Miałam cichutką nadzieję, że wyrobimy się przed końcem roku, ale niestety nic z tego. Trzymajcie kciuki, żeby udało się uporać z tym wszystkim do końca stycznia. Tak żebym w kolejnym podsumowaniu nie musiała już poruszać kwestii remontowych w podpunkcie “chciałabym”.

W tym roku pojawienie się choinki stanęło pod znakiem zapytania. Był już nawet taki moment, że chcieliśmy zastąpić ją tą maleńką gwiazdeczką, ale… jestem jak Kevin, dla mnie bez choinki nie ma Świąt ;)

A tutaj najważniejsza część mojej aktualnej codzienności – chciałabym zaprosić Was do mojego nowego miejsca w internecie czyli Joga w domu >>>

Strona jest już prawie gotowa, dlatego ruszamy z działaniem! Będzie kopalnią wiedzy i jogowych inspiracji. I chciałabym bardzo, byśmy tworzyli ją wszyscy razem.

Jeśli jesteś nauczycielem jogi lub po prostu osobą, która jest zafascynowana jogą i chcesz coś dla nas napisać – śmiało kontaktuj się ze mną mailowo – simplife.pl@gmail.com

Chcę, żeby było to nie tylko moje miejsce, ale takie wspólne, pełne różnych punktów widzenia, wiedzy i inspiracji.

Jestem wdzięczna za…

Grudzień pełen był wdzięczności. Jednym z powodów było wyzwanie #40dniwdzięczności, które z chęcią będę kontynuować.

Jestem szalenie wdzięczna za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. W grudniu mieliśmy w simplife.shop urwanie głowy, jeśli chodzi o ilość zamówień. Domyślam się więc, że wielu z Was znalazło coś od nas pod choinką.

Pochwalcie się koniecznie!

Druga sprawa to Wasze zainteresowanie JOGAnizerem – dosłownie rozbiliście bank!

Pamiętajcie, że JOGAnizer to NIE kalendarz, więc można zacząć z nim pracę w dowolnym momencie.

Zobacz JOGAnizer >>>

 

JOGAnizer to taka prawa ręka każdej joginki, został napisany, zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Cały papier do jego wykonania pochodzi z recyklingu.

 

JOGAnizer stworzony został z myślą o wszystkich joginkach, niezależnie od tego ile czasu przyjaźnisz się z jogą, jakie masz cele i marzenia.

JOGAnizer to narzędzie, które daje Ci osobistą przestrzeń do notowania wszystkiego, co pragniesz osiągnąć zarówno na macie jak i poza nią.

 

JOGAnizer to prawa ręka joginki, która chętnie odciąży zabieganą głowę oraz przechowa wszystko to, o czym tak łatwo zapominasz.

Zaplanuj swoje cele, intencje, rutynowe czynności oraz chwile relaksu i przelej je na papier, aby mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze.

Dzięki temu odzyskasz kontrolę i przestaniesz mieć poczucie, że wokół panuje chaos.

Zobacz JOGAnizer >>>

 

Grudzień to dla mnie zawsze czas podsumowań. Na takie całoroczne na pewno zaproszę Was w styczniu. Ale już teraz robiłam sobie przegląd wszystkich warsztatów w 2019 roku. Bardzo miło było mi Was wszystkich poznać!

Miejsc na wyjazd w lutym już dawno nie ma, ale na nowy termin zapraszam Was już w marcu :)

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

A ja rozpoczynam myślenie o kolejnych terminach oraz o warsztatach jednodniowych – w jakich miastach chcielibyście się spotkać? :)

Pracuję nad…

Jak na tę chwilę całą swoją energię poświęcam na dwie rzeczy:

  • Przygotowywanie portalu Joga w domu >>>
  • Dopieszczanie kursu medytacji online – chciałabym, żeby ujrzał światło dzienne już w styczniu. Trzymajcie kciuki!

Cieszę się…

Cieszę się, bo udało mi się stworzyć całą serię kalendarzy na 2020 rok. Grudzień był pracowity pod tym względem.

Część z nich jest darmowa, gotowa do pobrania i wydruku:

Minimalistyczny kalendarz na 2020

Każda strona to inny motywujący i inspirujący cytat.

Pobierz minimalistyczny kalendarz na 2020 >>>

Kalendarz jogowy na 2020

Jestem z niego szalenie dumna. Każdy miesiąc to inna asana oraz inny inspirujący cytat o jodze.

Pobierz jogowy kalendarz na 2020 >>>

Mój jogowy kalendarz na 2020 jest dopasowany graficznie do JOGAnizera. Tworzą więc zgrany duet i wzajemnie się uzupełniają.

Taki zestaw to idealny pomysł na prezent dla każdej joginki lub dla samej siebie :)

Zobacz JOGAnizer >>>

A dla tych, którzy wolą wersje drukowane – mamy do wyboru 3 zupełnie różne plakaty. Każdy utrzymany w innej kolorystyce i stylu.

Czarna klasyka

Zobacz kalendarz >>>

Biały minimalizm

Zobacz kalendarz >>>

Granatowa odrobina szaleństwa

Zobacz kalendarz >>>

Czy wiesz, że…

Energia nowiu i energia pełni to dwie zupełnie inne siły mające szczególny wpływ na to, czego w danym czasie potrzebujesz oraz do czego instynktownie dążysz. Pełnia to czas magazynowania sił, rozwoju, przypływu mocy. Nów to moment oczyszczenia. Nów nawołuje do odpoczynku i zaufania własnej intuicji. Ubywający Księżyc skłania do odpuszczania i oddania się w opiekuńcze ramiona Ziemi.

Księżyc stanowi miłosne dopełnienie słońca. Odpowiada za uczucia, intuicję, charakteryzuje wnikliwość i czujną wrażliwość.

W astrologii i naukach jogicznych jest symbolem kobiety. Ida, czyli odpowiednik energii kobiecej jest bezpośrednio utożsamiany z księżycem właśnie. A także z emocjami, kreatywnością, zmysłowością, tajemnicą, kolorem, dźwiękiem, kreacją.

Plakat będzie wartościowym prezentem dla joginki, dzikiej, spirytualnej kobiety i każdego, kto chce mieć świadomość aktualnej fazy księżyca. Jest również idealnym podarkiem dla tych, którzy pracują z ludźmi i ludzką naturą.

Zobacz Księżycowe Kalendarze >>>

Jestem wdzięczna również za to światełko w remontowym tunelu. To “prawie” nasza sypialnia. Aktualnie najlepsze miejsce do jogi pod słońcem!

Oglądam…

W tym miesiącu mam dla Was 2 super polecajki.

Pierwsza to film ze Scarlett Johanson – Historia małżeńska. Cudowna gra aktorska i piękny scenariusz. Film pokazuje relacje małżeńskie Nicole i Charliego, a konkretnie moment, w którym związek zaczyna się nieco psuć i oboje oddalają się od siebie.

Warto zobaczyć, mówię Wam!

A drugie to Dwóch papieży, czyli historia abdykowania papieża Benedykta i pojawienia się jego następcy. Podobała mi się sytuacja Kościoła ukazana “od środka”. Ciekawa była również relacja między tymi dwoma papieżami, wymiana poglądów, totalny brak zgody i szukanie kompromisu.

Mnie bardzo się podobał, wiec polecam :)

Zwiedzam…

W sekcji “zwiedzam” w tym miesiącu mamy niewiele. Remont skutecznie przytrzymał nas w domu. Na pocieszenie podrzucam piękne zdjęcie deszczowo-świątecznej Piotrkowskiej.

Tapeta z kalendarzem na styczeń do pobrania

Jak zawsze przygotowałam dla Was 2 tapety z kalendarzem na grudzień. Która lepsza?

Jest kosmos:

I śnieżne miasteczko:

Obie są również dostępne w wersji na telefon.

Pobierz tapetę >>>

Tyle ode mnie. Piszcie koniecznie, co dobrego słychać u Was!

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close