Jesienny detoks ciała i umysłu – 5 dni z jogą w listopadzie

7 – 11 listopada

Nasz termin to długi weekend – 11 listopada i tak jest wolny :)

Detoks ciała i umysłu to 5-dniowy program oczyszczający. Skupimy się na pracy z ciałem i umysłem przy akompaniamencie zdrowej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Codziennie czekają nas poranne, energetyzujące sesje jogi. W ciągu dnia pojawią się również sekwencje oczyszczające i przyspieszające metabolizm. Każdy dzień zakończymy relaksacją lub medytacją.

Wszystko to przeplatane długimi spacerami po złotych liściach, kontemplowaniem zachodów słońca i rozmowami z kubkiem gorącej herbaty.

Willa, w której się zatrzymujemy, jest malowniczo położona nad potokiem Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze.

Otaczać nas będą góry, lasy, wielowiekowy park, a w uszach szumieć będzie górski potok.

Wszystko to w połączeniu z jogą i przepyszną ajurwedyjską kuchnią zachęci nas do jesiennego zatrzymania, odpoczynku, zadbania o siebie i podarowania sobie ogromu miłości.

 

Zarezerwuj miejsce >>>

 

Wyjazd połączony jest z dniami milczenia (tylko dla chętnych).

Na miejscu dostępny jest niezbędny sprzęt do zajęć jogi. Nie musisz ze sobą przywozić nic specjalnego.

Zdjęcia i opinie uczestniczek poprzednich warsztatów możesz zobaczyć tutaj >>> a także  tutaj >>>

 

Aby zarezerwować miejsce, wystarczy wpłacić zadatek w wysokości 400 zł. Reszta płatna na miejscu w dniu przyjazdu lub przelewem na konto. Całkowity koszt to 1250 zł.

Dla kogo jest taki wyjazd?

Dla każdego, kto pragnie zrobić coś dla swojego ciała i umysłu. W myśl zasady:

 

“Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

 

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jogą. Za każdym razem część grupy to osoby, które stają na macie po raz pierwszy.

Sesje dostosowane będą do energii grupy. Dzięki odpowiednim modyfikacjom, każda pozycja może być dopasowana do możliwości konkretnego uczestnika. Nawet zupełnie początkującego.

Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

Zarezerwuj miejsce >>>

Noclegi

Zatrzymujemy się w Villi SATTVA w Jagniątkowie, który stanowi jedną z dzielnic Jeleniej Góry.

To dobra baza do wypadów w Karkonosze. Z miejscowości wiedzie dużo szlaków turystycznych np: na Zamek Chojnik, do Czarnego Kotła Jagniątkowskiego a także na Śnieżne Kotły – skąd można kontynuować wycieczkę szczytami Karkonoszy w stronę Karpacza bądź Szklarskiej Poręby.

 

 

Pokoje

Do dyspozycji mamy pokoje 2 i 3 osobowe każdy z własną łazienką. Wszystkie urządzone ze smakiem i dbałością o detale.

Jest możliwość zarezerwowania pokoju 1-osobowego za dodatkową opłatą 300 zł – prosimy o informację przy zamówieniu, że rezerwujesz pokój pojedynczy.

 

Dojazd

Jagniątków stanowi dziś jedną z dzielnic Jeleniej Góry, więc można tu dojechać komunikacją miejską z centrum Jeleniej Góry w cenie biletu miejskiego (linie nr 9 i 15).

Dokładna lokalizacja:

Villa SATTVA

ul. Michałowicka 13, Jagniątków

Zdrowa kuchnia

5 dni z jogą to detoks nie tylko dla ducha i ciała, ale również dla naszych brzuchów. Podczas całego wyjazdu towarzyszyć nam będzie zdrowa kuchnia wegetariańska. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu i z sercem. Gotuje się tutaj zgodnie z zaleceniami ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw.

Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.villa-sattva.pl/

Plan wyjazdu:

Czwartek

Zakwaterowanie

Kolacja

Zajęcia jogi i relaksacja przed snem

Piątek, sobota, niedziela

Poranna joga

Śniadanie

Czas na spacer po lesie i rozmowy o wszystkim

Obiad i czas wolny

Warsztaty Jogi

Kolacja

Wieczorna medytacja i relaksacja

Poniedziałek

Poranna joga

Śniadanie

Czas wolny

Obiad

Podsumowanie i pożegnanie

 

Zarezerwuj miejsce >>>

 

Tematy sesji jogi i warsztatów:

  • Powitania słońca
  • Sekwencja energetyzująca
  • Sekwencja stymulująca trawienie
  • Zdrowe biodra
  • Zdrowy kręgosłup
  • Joga i nauka skutecznych technik relaksacyjnych oraz oddechowych
  • Joga nidra – czyli głęboko odprężający sen jogina
  • Medytacja
  • Pranajama – czyli techniki oddechowe

 

O prowadzącej:

Mam na imię Natalia Knopek, od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określam jako  dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce i Danii.

Jestem również autorką książki “Dlaczego joga?” >>>

W jodze wyznaję zasadę wiecznego studenta – każde prowadzone przeze mnie zajęcia uczą mnie czegoś nowego. Poza tym staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Opinie uczestników poprzednich warsztatów:

(Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

joga warszawa
warsztaty jogi opinie
warsztaty jogi warszawa
Zarezerwuj miejsce >>>
No more articles
Close