Simplife jako blog i wszystko co z nim związane rozwija się i rośnie w siłę. Zwiększa się również zapotrzebowanie na ręce do pracy. Przyszedł więc moment w którym chciałabym znaleźć swoją prawą rękę do pomocy.

Simplife to obecnie nie tylko największy w Polsce blog poruszający tematykę jogi, ale również prężnie rozwijający się sklep internetowy. Na tyle prężnie, że o swoich strategiach będziemy opowiadać na najbliższym Influencer Live Poznań.

Co dzieje się w Simplife?

 • Na blogu regularnie pojawiają się artykuły dotyczące jogi, ajurwedy, medytacji, świadomego życia w zgodzie z naturą i minimalizmu
 • Miesięcznie bloga czyta około 120.000 osób
 • Organizujemy warsztaty jogi i wyjazdy w całej Polsce i nie tylko
 • W simplife.shop tworzymy ręcznie robioną biżuterię z kamieni naturalnych, a także projekty graficzne – planery, kalendarze itd.
 • Prowadzimy grupę na Facebooku dla osób zainteresowanych jogą i pokrewną tematyką Joga, medytacja, świadome życie, zdrowe odżywianie >>> 
 • Planujemy rozwój segmentu ebooków i kursów online

Jeśli:

 • czujesz klimat jaki tworzymy w Simplife i chcesz wnieść coś od siebie,
 • chcesz rozwijać się w content marketingu i social media,
 • interesujesz się digital marketingiem, social mediami i tym co w internetowym świecie piszczy,
 • masz dobre wyczucie estetyki,
 • wiesz jak publikować content w social media;

Mile widziane:

 • zainteresowanie jogą i tematyką pokrewną
 • osobowość “sroki” czyli zamiłowanie do biżuterii

Sprawdź, być może to właśnie Ciebie szukamy.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która czuje to, co tutaj robimy i po prostu lubi Simplife. Kogoś, kto chce się zaangażować w tworzenie tego miejsca i marki tak samo jak my.

W skrócie szukamy:

Osoby zorganizowanej i jednocześnie spontanicznej

Praca zdalna wymaga dobrej organizacji. Sama jesteś sobie sterem, statkiem i okrętem. To Ty decydujesz, jak działasz i tworzysz plany na nadchodzące dni.

Tworzysz plany, ale… musisz liczyć się z tym, że u nas wiele rzeczy powstaje spontanicznie. Pojawia się błysk i stwierdzamy, że OK, to jest właśnie to co chcemy teraz robić! Dlatego jeśli na samą myśl o jakichkolwiek zmianach w harmonogramie jeży Ci się włos na głowie, to nie jest to praca dla Ciebie.

Osoby znającej świat online

Nie szukamy eksperta i starego wyjadacza. Nie potrzebny jest nam Mark Zuckerberg. Niemniej jednak ważne jest, by mieć pojęcie dotyczące tego jak działa świat online, do czego służy Instagram i jak dobrze komunikować się przez fanpage na Facebooku.

Będziemy Cię uczyć na bieżąco tego, co będzie potrzebne, ale musisz mieć do tego jakieś podstawy.

Osoby z lekkim piórem

Praca w dużej mierze polegała będzie na dobrej komunikacji z odbiorcą, dlatego umiejętność ciekawego i lekkiego pisania jest dla nas ważna.

Osoby zaangażowanej

W rozwój Simplife wkładamy całe swoje serce. Zbudowaliśmy wszystko od zera, bez pomocy nikogo z zewnątrz. Chcemy, by osoba, która do nas dołączy, również czuła ten klimat i chciała się zaangażować we wszystkie działania.

Jakie zalety ma praca w Simplife?

Praca zdalna i elastyczność

Szukamy osoby do pracy zdalnej, nie będziemy spotykać się w biurze. Pracujemy w domu i ty również możesz to robić.

Możesz pracować rano, wieczorami, w ciągu dnia – krótko mówiąc: tak jak Ci wygodnie. Daje Ci to możliwość łączenia pracy z wychowaniem dzieci lub kontynuacją studiów.

Możemy wybrać najlepszą dla Ciebie opcję zatrudnienia.

Wolność działania i tworzenia

Nie lubię gdy ktoś patrzy mi na ręce, więc sama również tego nie robię. Oczekuję konkretnych rezultatów, ale nie wnikam w to, jaką ścieżką do tego dojdziesz.

Nie kontroluje tego, w jakich godzinach pracujesz, wszystko dopasowujesz do tego, jak Ci jest najwygodniej. Rozliczamy się za wykonaną pracę nie za siedzenie i obgryzanie ołówka.

Zupełnie nie wtrącam się w Twoje metody pracy i działania.

Rozwój

Simplife jest marką, która szybko się rozwija. Uzyskasz możliwość bycia częścią tego rozwoju i uczenia się w praktyce tego, jak wygląda blogowanie i prowadzenie sklepu online. Zobaczysz jak to wszystko działa od kuchni.

Ciągle się rozwijamy i Ciebie również będziemy do tego zachęcać.

Czego oczekujemy?

Oczekujemy przede wszystkim dobrej komunikacji.

Ważna jest również codzienna ewaluacja procesu i rozwoju poszczególnych planów. Samodzielnie tworzysz sobie harmonogram, szacujesz czas potrzebny na wykonanie zadań i informujesz nas o tym na bieżąco.

Bardzo doceniamy również pomysłowość i innowacyjność. Uwagi i pomysły są mile widziane

 

Co oferujemy?

Wysokie wynagrodzenie

Oferujemy wysokie wynagrodzenie wprost proporcjonalne do włożonej pracy i spodziewanych rezultatów. Przewidujemy system premiowy za dobre wyniki.

Elastyczność i skupienie na rezultatach

Pracujesz w takich godzinach w jakich lubisz, najważniejsze dla nas są efekty.

Uczestnictwo w budowaniu marki

Pracując z nami stajesz się częścią Simplife. Poznajesz dzięki temu wszystkie działania online od podszewki i masz możliwość wprowadzenia swoich pomysłów.

Pracę w zespole damsko-męsko-kocim

Czyli miłą atmosferę i ciekawe towarzystwo do wymiany myśli.

 

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Knopek i prowadzę bloga simplife.pl. Piszę o jodze, ajurwedzie, świadomym życiu w zgodzie z naturą i minimalizmie. Prowadzę również kanał na YouTube, gdzie znajdziesz gotowe lekcje jogi do wykorzystania w domowym zaciszu.

Simplife jako marka rozwija się bardzo dynamicznie, jest największym jogowym blogiem w Polsce.

Poza blogowo – jestem certyfikowaną nauczycielką jogi, organizatorką warsztatów, szkoleń i wyjazdów w całej Polsce.

Od sierpnia prowadzę sklep simplife.shop z biżuterią z naturalnych kamieni i (już niedługo!) artykułami dla joginów.

Jestem autorką artykułów w magazynach fachowych związanych z jogą oraz dwóch bestsellerowych książek – „Miej umiar” i „Dlaczego joga”. Nie lubię nadmiaru, bałaganu i bylejakości. Cenię sobie naturalność, prawdziwość, trwałość, szczerość i prostotę. Zawsze wszystko robi po swojemu, nawet jeśli później tego żałuje.

Swoją działalność prowadzę online, co daje mi możliwość pracy z każdego miejsca na ziemi.

 

Jak wygląda rekrutacja?

Pamiętam, że kiedyś, baaardzo dawno temu, napisałam w poście na blogu, że jeśli kiedyś będę miała okazję szukać pracownika, to na pewno nie zapytam go o CV. I tego się trzymam. Nie interesują mnie również listy motywacyjne ani referencje. Potrzebujemy człowieka z krwi i kości, który będzie idealnym dopełnieniem naszego zespołu.

Rekrutacja dzieli się na 2 etapy. Etap I polega na wypełnieniu ankiety, którą znajdziesz tutaj:

Wypełnij ankietę >>>

Wybrane przez nas osoby przejdą do etapu II. Z tymi osobami spotkamy się osobiście lub na Skype – w zależności od miejsca zamieszkania.

Ankieta jest dość czasochłonna. Niektóre pytania mogą wydawać Ci się zabawne (albo nawet bez sensu), jednak to właśnie one pozwalają nam Cię lepiej poznać :)

Na wypełnione ankiety czekamy do 15. marca. Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 20. marca.

Powodzenia!

No more articles
Close