8 dni z jogą, piękną pogodą i zwiedzaniem egzotycznej wyspy (9-16 marca 2019) – wylot z Warszawy

Ten wyjazd to to 8-dniowy program podróżniczo-jogowy. Skupimy się na pracy z ciałem i umysłem przy akompaniamencie dobrego jedzenia i malowniczych widoków. Będzie aż 2 prowadzących – Natalia i Maciek, dzięki czemu joga będzie miała najróżniejsze smaki :)

Codziennie czekają nas poranne, energetyzujące sesje jogi. Pojawią się również sekwencje oczyszczające i przyspieszające metabolizm. Każdy dzień zakończymy relaksacją lub medytacją. W codziennym harmonogramie jest również zwiedzanie wyspy – do dyspozycji mamy samochody z kierowcą :)

Zdjęcia i opinie uczestniczek poprzednich warsztatów możesz zobaczyć tutaj >>> a także  tutaj >>>

Dla kogo jest taki wyjazd?

Dla każdego, kto pragnie zrobić coś dla swojego ciała i umysłu. W myśl zasady:

“Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jogą. Sesje dostosowane będą do energii grupy. Dzięki odpowiednim modyfikacjom, każda pozycja może być dopasowana do możliwości konkretnego uczestnika. Nawet zupełnie początkującego.

Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

W cenie wyjazdu gwarantujemy:

 • samochód z szoferem,
 • lokalną kuchnię: śniadania i obiadokolacje,
 •  cały dom do dyspozycji, dwuosobowe apartamenty,
 •  codzienne sesje jogi z Natalią i  Maćkiem,
 •  trekking i zwiedzanie wyspy.

 

Koszt wycieczki to 2500 PLN. (zaliczka 800PLN)

Zakup biletu na przelot we własnym zakresie, my lecimy:

 • Warszawa Modlin – Gran Canaria 9.03 wylot o 18:05 Ryanair
 • Gran Canaria – Warszawa Modlin 16.03 wylot o 11:00 Ryanair

Wpłaty można również dokonać osobiście w Stacji Joga.

 

Zarezerwuj miejsce >>>

Dlaczego Gran Canaria?

 • gwarancja słońca,
 • kontynent w miniaturze,
 • 360 km wspaniałych piaszczystych plaż,
 • spadziste klify, kratery wulkaniczne, lasy piniowe i łańcuchy górskie,
 • potężne wydmy Maspalomas, jaskinie Guanczów i słynny ogród kaktusów,
 • Las Palmas: kosmopolityczna stolica całego archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Google jak zawsze służy pomocą i pięknymi zdjęciami KLIK >>>

 

O prowadzących:

Natalia Knopek

Mam na imię Natalia Knopek, od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określam jako  dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce i Danii. Jestem jednym z 52 Ambasadorów Jogi z całego świata – dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej).

Jestem autorką książki “Dlaczego joga?”, w której starałam się zawrzeć wiedzę przydatną zarówno dla początkujących jak i dla tych już doświadczonych joginów. Regularnie piszę również artykuły dla magazynu Yoga & Ayurveda i jestem jednym z nauczycieli Portalu Yogi.

W jodze wyznaję zasadę wiecznego studenta – każde prowadzone przeze mnie zajęcia uczą mnie czegoś nowego. Poza tym staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

 

Maciej Jaraszkiewicz

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Pomysłodawca i twórca Stacji Joga.

Dla niego joga to przede wszystkim wszechstronna aktywność fizyczna, która pozwala na uruchomienie wszystkich, czasem zapomnianych w życiu codziennym partii mięśni. W zajęciach najważniejsze jest dla niego aby uczniowie wyszli zrelaksowani ale też naładowani energią.

 

Organizatorzy:

– Stacja Joga:
www.stacjajoga.pl

– Simplife Natalia Knopek:
www.simplife.pl

 

Zarezerwuj miejsce >>>
(Visited 494 times, 3 visits today)
No more articles
Close