Warsztaty jogi BIAŁYSTOK

2. grudnia godz. 17:00-19:30

– Jesienny zastrzyk energii –

Grudzień to czas, w którym wciąż jeszcze króluje jesień, powoli ustępując zimie. Dni stają się krótsze, chłodniejsze, a słońca jest zdecydowanie mniej. Do tego dochodzą ciemne wieczory, co jest szczególnie dotkliwe dla osób wrażliwych na pogodę.

Nie ma jednak powodu, aby popadać w melancholię i zaszywać się pod kocem. Zamiast tego – postaramy się stworzyć porcję dodatkowej energii, która przyda nam się tej jesieni.

Skupimy się na tym, co dzieje się w naszych biodrach. To tam gromadzi się dużo napięcia, emocji i kompleksów,
dlatego praca z nimi wymaga od nas wiele cierpliwości, miłości i zrozumienia. Daj sobie czas, weź oddech i naucz się odpuszczać.

Przy pracy z tą częścią ciała to właśnie odpuszczanie przynosi najlepsze rezultaty. Praca nad skrętami ciała, elastycznością i otwieraniem bioder jest wyjątkowo cenna. Wiele elementów naszego ciała ma tendencje do tego, aby sztywnieć po godzinach spędzonych w pozycji siedzącej.

Niestety przy obecnym trybie życia jest to często nieuniknione. Co ważne, elastyczność ma to do siebie, że przychodzi wtedy, gdy po prostu rozluźniamy się i odpuszczamy. Jeśli rozciągasz się na siłę, twoje ciało się napina, wysyłając jednocześnie do mózgu informację, aby bronił się przed tym, co robisz, a to tylko potęguje napięcie.

Kup bilet w promocyjnej cenie >>>

Spróbujemy swoich sił w Syrenie, czyli pozycji ze zdjęcia poniżej :)

„Prawdą jest, iż praktykując jogę, stopniowo zwiększamy naszą zdolność do koncentracji i bycia niezależnym. Poprawia się nasze zdrowie, tworzone przez nas związki, a także wszystko to, co robimy.” 

T. K. V. Desikachar

Plan dwugodzinnych warsztatów:

  • Rozmowa i wprowadzenie
  • Delikatne przygotowanie i stopniowe rozgrzanie ciała
  • Spokojna praca nad obszarem bioder, rozciąganiem, odpuszczaniem i uwalnianiem napięcia w ciele
  • Relaksacyjna sesja jogi nidry

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona!

 

Kup bilet w promocyjnej cenie >>>

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Sesja dostosowana jest energii grupy. Korzystamy z wszelkiego rodzaju potrzebnych modyfikacji.

Jeśli jesteś początkujący, albo dopiero masz przed sobą swój pierwszy raz na macie to… nie zastanawiaj się. Przyjdź i zobacz co się stanie.

W myśl zasady:

“Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

Maty, poduchy, kocyki i wszystkie pomoce są na miejscu, nie trzeba przynosić własnych.

O prowadzącej:

Mam na imię Natalia Knopek, od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określam jako  dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

 

Jestem certyfikowanym nauczycielem w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce i Danii.

W jodze wyznaję zasadę wiecznego studenta – każde prowadzone przeze mnie zajęcia uczą mnie czegoś nowego. Poza tym staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

We wrześniu tego roku ukazała się moja książka “Dlaczego joga?” w której starałam się zawrzeć przydatną wiedzę zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy pierwsze jogiczne kroki mają już za sobą.  Jestem jednym z nauczycieli Studia Portalu Yogi, współpracuję z magazynem Yoga & Ayurveda oraz magazynem Vege.

Kiedy?

2. grudnia 2018

godzina 17.00 – 19.30

Gdzie?

Muktijoga
Berlinga 14B,
15-814 Białystok

Cena?

Koszt dwóch godzin warsztatów to:

– 89 zł w przedsprzedaży do 18.11
– 99 zł w normalnej cenie

Jeśli masz trudność z płatnością, napisz do mnie na: simplife.pl@gmail.com

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona.

Maty są na miejscu, nie trzeba przynosić własnej.

 

Kup bilet w promocyjnej cenie >>>
No more articles
Close