Warsztaty jogi Warszawa – 30. września godz. 15:30-17:30

– Otwieramy serce –

 

Bardzo metaforycznie możemy powiedzieć, że każdy z nas ma dwa serca. Jedno odpowiada za pompowanie krwi i produkowanie energii życiowej. Drugie zaś – za uczucia. Joga daje nam możliwości i metody pracy nad oboma tymi aspektami.

Od strony fizycznej, joga pozwala utrzymać serce w dobrej sprawności na długo, dbając o cały system krążenia.

Jeśli zaś chodzi o emocje – joga pomaga nam otwierać się na świat. Pozwala nam uporać się z przeszłością i dać zdecydowany krok naprzód. W życiu przechodzimy przez najróżniejsze stany. Te które uważamy za ciężkie, takie jak rozczarowania, krzywdy, porzucenia czy zranienia, zostawiają swoje odbicie w naszym ciele i samopoczuciu. Wraz z biegiem czasu serca lubią się zamykać, chcąc się tym samym uchronić przed kolejną raną.

Odpowiednio skomponowane sekwencje jogi pomagają nam pracować nad obszarem serca zarówno w sferze fizycznej jak i duchowej. Pojawiające się w niej wygięcia do tyłu i asany skupione na subtelnym otwieraniu klatki piersiowej, pomagają nam się otworzyć i poradzić sobie z różnego rodzaju blokadami. Jeśli chodzi o ciało – przeciwdziałają garbieniu i uczą oddychać pełną piersią.

„Prawdą jest, iż praktykując jogę, stopniowo zwiększamy naszą zdolność do koncentracji i bycia niezależnym. Poprawia się nasze zdrowie, tworzone przez nas związki, a także wszystko to, co robimy.” 

T. K. V. Desikachar
Zarezerwuj miejsce >>>

Plan dwugodzinnych warsztatów:

  • Wprowadzenie do tematyki sesji
  • Delikatne przygotowanie i stopniowe rozgrzanie ciała
  • Część główna czyli praca nad otwieraniem klatki piersiowej i elastycznością kręgosłupa w wygięciach do tyłu zwieńczone próbą wejścia do pełnego mostka
  • Relaksacyjna sesja jogi nidry

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona!

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Sesja dostosowana jest energii grupy. Korzystamy z wszelkiego rodzaju potrzebnych modyfikacji.

Jeśli jesteś początkujący, albo dopiero masz przed sobą swój pierwszy raz na macie to… nie zastanawiaj się. Przyjdź i zobacz co się stanie. Zadowolenie gwarantowane :)

W myśl zasady:

“Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Praktykujemy w zgodzie ze sobą, bez żadnego wyścigu czy rywalizacji.

Maty i wszystkie pomoce są na miejscu, nie trzeba przynosić własnych.

Kiedy?

30. września 2018
godzina 15:30-17:30

Gdzie?

Shakti Szkoła Jogi

ul. Lwowska 17/19,

00-660 Warszawa

Cena?

Koszt dwóch godzin warsztatów to:

– 99 zł

Jeśli masz trudność z płatnością, napisz do mnie na: simplife.pl@gmail.com

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona.

Zarezerwuj miejsce >>>
No more articles
Close