Dziś wracam do Was z pomysłem, który narodził się w samolocie, a jest nim joga wyzwanie czyli 14 dni z jogą. Nie mam za bardzo drygu marketingowego, wobec czego zwykle słabo mi wychodzi sprzedawanie swoich pomysłów ;) Ale mimo tej drobnej ułomności mam nadzieję, że znajdą się osoby, które będą miały ochotę dołączyć.

Joga wyzwanie  – 14 dni z jogą

Sama nazwa – wyzwanie – trochę nie do końca mi podchodzi, bo brzmi to trochę tak, jakby było to coś trudnego. Tak samo jak nigdy nie podoba mi się “walcz z nadwagą”, “walcz o lepszą siebie”, “walcz z późnym wstawaniem” czy “walcz ze złymi nawykami”. Bo walczyć to można na froncie na przykład, czego nikomu zresztą nie życzę. A tutaj jest zwykłe życie, które chcemy sobie jakoś tam ulepszyć. Z walką ma to niewiele wspólnego.

Niemniej jednak na potrzebę tego wpisu pozostanie “wyzwanie”, choć lepiej brzmiałoby spotkanie, oddanie, czy po prostu robienie czegoś dla siebie. Jednak wtedy po tytule ciężko byłoby się połapać o co chodzi, dlatego całą resztę innych nazw zostawiam sobie na kolejny raz.

O ile rzecz jasna taki będzie, wszystko zależy od Was i Waszego zainteresowania :)

#14dnisimplifejoga

Jak to wygląda w praktyce?

Wyzwanie w praktyce wygląda tak, że od poniedziałku rano przez 14 kolejnych dni będę wrzucać Wam zdjęcie z jedną pozycją jogi

Do tego dokładny opis, wyjaśnienie pochodzenia nazwy oraz tego jak dana pozycja na nas działa. Wszystko wraz z instrukcją – jak ją poprawnie wykonać i jak zmodyfikować. Dlatego nawet zupełnie początkujący śmiało mogą dołączyć.

Zdjęcia pojawiać się będą codziennie rano u mnie na Instagramie i na naszej tajnej grupie. Od czasu do czasu wrzucę również coś na fanpage, być może ktoś spoza grupy również będzie chciał wziąć udział.

Zastanawiam się – jaka godzina będzie najbardziej odpowiednia na publikację zdjęcia? Jeśli macie jakieś sugestie to śmiało :)

Jak dołączyć?

Jeśli chcecie dołączyć do wyzwania, można to zrobić na kilka sposobów:

  • Wrzucając swoje zdjęcia w danej pozycji na Instagram – dodajcie koniecznie #14dnisimplifejoga i @simplife.pl żebym mogła Was znaleźć
  • Dokładnie to samo można zrobić również na Facebooku
  • Dodając zdjęcia na grupie
  • Lub po prostu w domowym zaciszu, zwłaszcza wtedy kiedy nie macie żadnych fejsbuków i instagramów. Śmiało możecie podesłać mi maila z podsumowaniem 14 dni, będzie mi miło.

Mam nadzieję, że uda nam się w ten sposób zachęcić do jogowania jak najwięcej osób. Dlatego dawajcie znać znajomym. Zarówno tym związanym z jogą jak i takim, które chciałyby spróbować.

Pozycje będą łatwe, dobrze wytłumaczone i z wieloma modyfikacjami.

Joga wyzwanie – dlaczego warto dołączyć?

Powodów do dołączenia może być całkiem sporo. Z takich najważniejszych to na pewno – w grupie raźniej. Mając świadomość, że kilka innych osób gdzieś tam na ziemi, tego samego dnia robi to samo co my, w pewien sposób zachęca i motywuje.

Druga sprawa – jedna pozycja dziennie z opisem, to taka idealna porcja wiedzy. Można zapamiętać zarówno nazwę jak i jej działanie i wykonanie.

To jak, z kim spotykam się jutro na wirtualnej macie? :)

joga wyzwanie

 

Nadchodzące warsztaty jogi:

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

No more articles
Close