Jakiś czas temu naszła mnie pewna refleksja. Mianowicie – daję się Wam poznać już ponad 2 lata. Wiecie co jadam, gdzie bywam, co czytam, o czym myślę i dlaczego od czasu do czasu mam ochotę zepchnąć mężczyzna z balkonu ;) I czasem aż głupio się czuję, że wszystko tu jest „mi”, „mnie”, „moje”, „ja”.

Czemu głupio?

Dlatego, że bloga tworzymy my wszyscy, nie tylko ja. To Wy jesteście źródłem pomysłów, inspiracji,  a Wasze pytania, komentarze, czy wątpliwości rodzą nowe tematy, które się tutaj pojawiają. Dzięki Wam naprawdę baaaardzo rzadko muszę zastanawiać się nad tym, o czym chciałabym napisać.

Poza tym, nie oszukujmy się, blog to nie „ja” tylko Wy. Cała ta wspaniała społeczność, która czyta, ogląda, komentuje i daje o sobie znać.

Fajne jest to, że coraz więcej znajomości zacieśnia się przez newsletter. Niemniej jednak podczas kilku spotkań z Wami, momentami było zabawnie. Bo Wy wiedzieliście na mój temat wiele, teraz nawet jeszcze więcej po skondensowanej wersji 20 faktów o mnie. A ja o Was NIC. Owszem, część z Was kojarzyłam z maili czy komentarzy, ale większość – zupełnie czysta kartka.

Z tej właśnie okazji dziś mocno zachęcam  Was do napisania kilku słów na swój temat w komentarzu. Albo tutaj, albo pod postem zapowiadającym ten wpis na Facebooku.

Nawet jeśli nie macie konta na disqus, bo nigdy nic nie komentujecie – zróbcie wyjątek na ten jeden raz. Założenie konta jest szalenie łatwe – wystarczy podać swojego maila, albo zalogować się przez facebooka (bez paniki, nic się nie publikuje na tablicy) i gotowe. Mam nadzieję, że możecie tyle dla mnie zrobić :)

Z rzeczy nowych – zapraszam Was również do dołączenia do grupy Joga, medytacja, świadome życie, zdrowe odżywianie, która jest zupełnie nowa, więc niech Was nie przeraża, że mało się tam dzieje. Tam będzie miejsce na codzienne rozmowy bardziej prywatne, poszukiwanie pomysłów i motywacji, a także po prostu na poznawanie ludzi o podobnych przekonaniach i zainteresowaniach.

Tam też będziemy uzgadniać terminy i szczegóły warsztatów, jutubów, jogi na żywo oraz innych potrzebności.

Wszystko po to, by przenieść bloga i nas wszystkich na płaszczyznę bardziej ludzką :)


To jak, dasz się poznać? :)
Napisz w komentarzu swoje imię i kilka słów o sobie :)

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

 

No more articles
Close