Na FB zebrało się nas już ponad 20 tysięcy, co fascynuje i cieszy mnie niezmiernie. Z tej okazji przygotowałam dla Was 20 losowych faktów o mnie. Cóż za narcyzm! :)

Pisane na szybko, więc prosto z serca.

20 faktów o mnie:

1. Mam dwójkę rodzeństwa – brata i siostrę. I to ja jestem najstarsza. Co wcale nie oznacza że mądrzejsza.

2. Zaczęłam szkołę rok wcześniej. Ominęłam zerówkę i poszłam od razu do pierwszej klasy. Dlatego, przystępując do matury, musiałam wyrobić sobie tymczasowy dowód osobisty, bo nie miałam jeszcze 18 lat.

3. Przez pewien krótki czas śpiewałam w kościelnym chórze. Brakowało mi jednak trochę bardziej profesjonalnego podejścia, więc zrezygnowałam.

4. Pozostając z klimacie muzycznym – w liceum śpiewałam również w zespole rockowym. Wszystko rozpadło się, gdy poszliśmy do różnych miast na studia.

5. Zawsze byłam fatalna z wuefu. Być może trochę to zasługa nauczycieli, ale nie potrafiłam się odnaleźć w żadnej dziedzinie.

6. W gimnazjum wygrałam konkurs astronomiczny. Miałam wtedy bzika na punkcie kosmosu, Kopernika, matematyki i fizyki.

7. Często zmieniam mieszkania, miasta i kraje. Lubię zmiany i nie podchodzę do nich z jakimś większym sentymentem.

8. Od kilku lat mam prawo jazdy, ale nie jeżdżę. Przypuszczalnie wiele osób zrobiło więcej kilometrów na karuzeli, niż ja siedząc za kierownicą.

9. Nadal boję się horrorów i filmów, które są choć odrobinę straszne. Myślałam, że z tego się wyrasta, ale jak widać jednak nie.

10. Często zapominam ile mam lat. Gdy ktoś pyta mnie o wiek, muszę się dłużej zastanawiać. Wciąż mam wrażenie, że nadal mam 20.

11. Od zawsze wolałam przyjaźnić się z facetami. Z nimi jakoś lepiej się dogaduję, nie wiem z czego to wynika. Być może kwestia tego, że są bardziej konkretni i bezpośredni.

12. Kocham wodę. Wychowałam się nad jeziorem i spędzałam w nim codziennie długie godziny. Od zawsze. To samo mam z wanną i prysznicem. Poza tym już samo patrzenie na wodę mnie uspokaja, dlatego kocham wakacje nad morzem/oceanem, a będąc w górach zawsze wyszukuję strumyków.

13.  Pierwszego bloga założyłam bodajże w 2007 roku. Byłam mało systematyczna. Tak mało, że po pewnym czasie o nim zapomniałam. Potem długo, długo nic, aż pojawił się simplife.

14. Nienawidzę rozmawiać przez telefon. Źle się czuję, gdy nie widzę swojego rozmówcy i dotyczy to w tym samym stopniu osób zupełnie nieznajomych jak i tych bliskich. Nawet mężczyzna. Preferuję maile lub spotkania na żywo.

15. Remont mogłabym robić co tydzień. W najgorszym wypadku zadowalam się przesuwaniem mebli. Albo chociaż tego, co znajduje się NA meblach. Uwielbiam zmiany.

16. Gdy gotuję coś z przepisu, nie potrafię trzymać się go do końca. Zawsze muszę coś zmienić. Cokolwiek. A często nawet całkiem dużo.

17. Gdy się denerwuję często, zamiast krzyczeć, mówię bardzo cicho. To nie jest fajne.

18. Boję się jeździć na łyżwach, zawsze mam wrażenie, że jak się przewrócę, ktoś przejedzie mi po dłoni i utnie palce.

19. Mam problem z zapamiętywaniem nazwisk, nazw, tytułów, dat… często chcę komuś coś polecić, ale najzwyczajniej w świecie nie pamiętam ani autora, ani tytułu.

20. Boję się wchodzić na drabinę. Nie mam lęku wysokości i bez problemu mogę wdrapywać się na górki, murki, tarasy, balkony czy punkty widokowe. No ale te drabiny… nie wiem co jest nie tak.

 


A jak tam u Was?
Jakieś podobieństwa? :D

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

 

 

No more articles
Close