Minimalistyczny kalendarz do druku. Dostępne są 2 wersje, jedna z motywującymi cytatami, druga zupełnie gładka. Wybierajcie, drukujcie i używajcie.

Po bezowocnych poszukiwaniach kalendarza idealnego, postanowiłam zrobić sobie swój. Jest tak fajny, że chętnie się nim z Wami dzielę.

Każdy miesiąc ma dodatkowe miejsce na notatki. Możecie sobie zapisywać tam cele na dany miesiąc lub ważne dla Was wydarzenia.

Dostępne 2 różne wersje kalendarza widoczne są poniżej.

Wersja z cytatami.

kalendarz do druku

Wersja bez cytatów.

kalendarz do wydrukowaniaDrukowanie i wybór papieru.

Kalendarz gotowy do wydrukowania jest w formacie pdf. Wystarczy ściągnąć go na dysk i prawie gotowe. Domyślnie kalendarz jest zapisany na formacie A4. Drukujemy każdą stronę na osobnej kartce.

Jeśli potrzebujecie mniejszego (format A5) możecie zmienić sobie ustawienia drukarki i wydrukować 2 strony na 1 kartce. Wtedy trzeba będzie przeciąć każdą na pół.

Jeśli chodzi o papier, można wykorzystać zwyczajny, taki jaki mamy w drukarce. Możemy użyć również papieru kredowego, lub każdego innego papieru o większej gramaturze. Albo po prostu bloku technicznego, o ile oczywiście Wasza drukarka sobie z tym poradzi :)

Gotowy kalendarz można sobie zbindować w dowolnym punkcie ksero, użyć zwyczajnego zszywacza (to tylko 13 kartek) lub po prostu spiąć klamerką.

Można też wykorzystywać pojedyncze strony i przypinać je sobie chociażby do tablicy korkowej nad biurkiem :)

minimalistyczny kalendarz 2016 do wydrukowania

 Kalendarz do ściągnięcia:

fghj

Mam nadzieję, że Wam się spodoba :) Dajcie znać, którą wersję wolicie :)

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close