“Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem.” Stephen King, Dallas ’63

Nasz wielki dzień jest tuż za rogiem, na plecach czuć już jego ciepły oddech.

I jeśli samemu sobie można czegoś życzyć, to życzę nam domu z opisu Stephena Kinga:

“Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem. Dom jest tam, gdzie tańczysz z innymi, a taniec to życie.”

 

lawenda-na-wesele

Szałwia jest prawie tak piękna jak lawenda, być może to właśnie dlatego akurat ten cytat tak zapadł mi w pamięci :) Choć oczywiście to nie samo kwiatowe piękno jest tutaj najważniejsze, a raczej świadomość, że mamy u swego boku kogoś, kogo możemy do owego okna przywołać. I dzielić z nim te wszystkie normalne chwile. Bo jakby nie było, życie nie polega tylko i wyłącznie na patrzeniu sobie w oczy. Jak to już zresztą powiedział Antoine de Saint-Exupéry:

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.

Życie jest życiem i nigdy nie będzie tak, że dzielić będziemy tylko piękne chwile, te w których jesteśmy na świecie, błyszczymy, a cały świat leży u naszych stóp. Na szczęście nie jest też tak, że nadmiernie dzielić trzeba między sobą smutek, niepowodzenie i rozczarowanie. Życie to takie właśnie zwyczajne chwile. Wschody księżyca nad szałwią, ciepłe skarpety i kakao w zimie, zachody słońca po pracowitym dniu.

lawenda-ślub

Jeśli więc mamy kogoś, za kim wiemy, że przy jego nieobecności, będziemy tęsknić, patrzeć możemy i na zwykłą szklankę wody, a radość będzie ta sama.

lawenda ślub

12473662_904421979665179_1571638343792867303_oPS Jeśli czeka Cię wesele, zaloguj się na JustMarry.plgdzie zupełnie za darmo uzyskasz dostęp do panelu, w którym:

  • będziesz mieć swój indywidualny kalendarz, w którym zapiszesz wszystkie zaplanowane wydarzenia (przymiarki sukienki, wizytę u fryzjera, kosmetyczki itp.)
  • zrobisz listę gości
  • stworzysz plan rozsadzenia ich przy stołach
  • będziesz kontrolować swój budżet
  • uzyskasz dostęp do usługodawców z całej Polski
  • znajdziesz masę inspiracji

Ułatwia życie ;)

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close