“Na sex-appeal składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą, że ma.” – Sophia Loren

Odnoszę wrażenie, że wpis o kobiecości na podstawie Holly ze Śniadania u Tiffany’ego spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, dlatego postanowiłam kontynuować ten temat. Dzię będzie trochę o tym jak zdobyć zainteresowanie mężczyzny i utrzymać je – nawet pozostając w stałym związku.


Nic tak nie poniża kobiety, jak porównywanie się z inną niewiastą i próba dorównania jej. Takie zachowanie błyskawicznie zdradza, że nie jesteś pewna siebie, nie czujesz się dobrze na swojej pozycji i czujesz się zagrożona w związku.

Są panie, które znajdując się w towarzystwie, próbują rywalizować z innymi kobietami. Prześcigają się w tym, która ma krótszą spódniczkę i większy dekolt. Nie mówiąc już o sytuacji, w której jednym z towarzyszy jest ich własny mężczyzna, który nie daj Zeusie łypnie okiem na tę drugą kobietę. Stają na rzęsach, by przyćmić tamtą drugą. Lub po prostu strzelają przysłowiowego focha.

zainteresowanie meżczyzny

Prosta jak rogalik tajemnica świata brzmi, że jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w niezręcznej sytuacji, pod żadnym pozorem nie próbuj rywalizować z inną kobietą. Najlepiej jest zachować zimną krew i udawać, że tamta kobieta w ogóle nie istnieje. Pewność siebie, elegancja i bycie po prostu sobą, da nam zdecydowanie więcej, niż ściąganie kolejnej warstwy ubrań i rozpuszczanie włosów

Odsłanianie zbyt wiele ciała i jakiekolwiek wysilanie się tylko po to, by zdobyć zainteresowanie seksualne mężczyzny, jest samo w sobie idiotyczne. Prawdziwych mężczyzn pociąga raczej więcej niż mniej. Gdy widzi klasycznie ubraną kobietę uczesaną w koński ogon, jego wyobraźnia zaczyna pracować, bo zastanawia się jako ona wygląda z rozpuszczonymi włosami. Kobieta ubrana w luźną bluzkę, która jedynie zarysowuje znajdujące się pod nią kształty, rozgrzewa wyobraźnię do czerwoności, zmuszając do imaginowania sobie tego, co może być pod spodem. Chęć zdobycia i zobaczenia, jest zdecydowanie większa, niż gdybyś przyszła z biustem na wierzchu.

Owszem, wielu mężczyzn obróci się za skąpo ubraną kokietką, paradującą w szpilkach. Jednak prawie żaden nie zobaczy w niej materiału na kobietę swego życia. Sztuka polega więc na umiejętnym zaprezentowaniu swoich kształtów, jednak bez przesadnego odsłaniania ciała. Stwarza to możliwość “rozpakowania prezentu”, a nie od dziś wiadomo, że to właśnie ten moment budzi największe podniecenie. To właśnie rozpinanie tych kilku dodatkowych guziczków, stymuluje całą magię.

jak wzbudzić zainteresowanie

Pamiętasz Kinder Niespodzianki? Zabawki były w nich zwykle beznadziejne, a już na pewno cena rozmijała się z jakością. Zarówno jeśli chodzi o zabawkę jak i czekoladę. Jednak mimo tego większość dzieci chciała je mieć. Dlaczego? Ano, chodzi właśnie o ten moment niepewności. O to, że możesz zgadywać i domyślać się co jest w środku. O to, że nie wszystko jest takie oczywiste jak pójście do sklepu i wybranie dokładnie tego, co się chce.

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to takie dzieci, tylko trochę większe ;) Idąc dalej tym tropem, przypuszczalnie pamiętasz prezenty urodzinowe czy gwiazdkowe, o które się nie prosiłaś. Owszem ucieszyłaś się, pobawiłaś się kilka minut, po czym odstawiłaś je na półkę i zapomniałaś. Zapewne jednak nie zapomniałaś tak szybko o rzeczach, które sobie wymarzyłaś i które finalnie udało Ci się dostać. Nie mówiąc już o tych które sama zdobyłaś lub kupiłaś za własne oszczędności. Rzeczy które gdzieś wypatrzyłaś i postanowiłaś, że po prostu musisz je mieć. Nawet gdybyś musiała przez całe wakacje pracować w sadzie u sąsiada, żeby zarobić na nie pieniądze.

Dokładnie tak samo wygląda kwestia zdobywania kobiety z męskiej perspektywy. Ta która sama pcha się w ramiona (nie mówiąc już, że do łóżka), wcale nie budzi trwałego zainteresowania.

wzbudzić zainteresowanie mężczyzny

Wzbudzić zainteresowanie mężczyzny wcale nie jest trudno. Sztuką jest umieć je podtrzymać. Demonstrowanie swojej seksualności jest chyba najgorszym sposobem na zdobycie mężczyzny. No, chyba że chcesz zdobyć kogoś na jedną noc, wtedy oczywiście metoda jest skuteczna. Smutna prawda jest jednak taka, że podniecenie mężczyzny nie jest żadnym osiągnięciem. Zdarza się to równie dobrze podczas słuchania hymnu narodowego, snu i robienia “nic”. Sztuką jest sprawienie, że mężczyzna mimo zaspokojenia swojego pragnienia, nadal będzie Cię pożądał i adorował. Będzie zdobywał Cię ciągle od początku.

Zapamiętaj raz na zawsze: mężczyzna zawsze był, jest i będzie łowcą. Chce gonić za zwierzyną, a nie dostawać na porcelanowym talerzu kawał mięsa poddany obróbce termicznej. Nie podawaj więc gotowej siebie, przybranej bitą śmietaną. Pozwól się zdobyć i zadbaj o to, by wcale nie było tak łatwo. O wartości wielu rzeczy świadczy właśnie problem z ich zdobyciem. 

jak wzbudzić zainteresowanie mężczyzny

I przede wszystkim nie słuchaj tego co mówią media i wszelkiego rodzaju portale i gazety pokroju “Cosmo”. Wbrew pozorom kobieta, która umie podtrzymać nieustające zainteresowanie ze strony mężczyzny to nie ta, która paraduje w krótkich spódniczkach z kolczykiem w pępku i dekoltem do pasa. Interesująca kobieta to taka, która zna swoją wartość. A poczucia pewności siebie nie da się zbudować na spódniczkach odsłaniających połowę pośladków. 

Źródło zdjęć: filmweb.pl

jak wzbudzić zainteresowanie meżczyzny

Nieco więcej możecie poczytać tutaj:

Szkoła Jogi online
w Twoim domu

Chcę poczytać więcej >>>

Co otrzymasz?

  • Wysoką jakość domowej praktyki jogi w każdym wymiarze.
  • Dostęp do unikalnych materiałów niedostępnych nigdzie indziej w sieci.
  • Kameralną atmosferę w obliczu wzajemnego wsparcia wyjątkowej społeczności

Dołącz do nas >>>

Jeżeli spodobał Ci się wpis, to znajdź mnie proszę tutaj:

I dołącz do naszej Tajnej Grupy na Facebooku

Albo zapisz się do darmowego newslettera, aby otrzymywać dodatkowe materiały i treści.

 

 

No more articles
Close