Warsztaty jogi

 

Najbliższe warsztaty:

 

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem warsztatów jogi lub pojedynczych zajęć, skontaktuj się ze mną - napisz na:

natalia@simplife.pl

 

Zajęcia mogą być prowadzone w języku:

  • polskim
  • angielskim
  • hiszpańskim

 

joga-warsztaty

 

Simplife Joga to poszukiwanie równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.

To budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Na zajęciach łączymy ruch ze świadomym oddechem. Podczas kolejnych asan budujemy w sobie świadomość, że umysł i ciało wspólnie tworzą lekkość, spokój, radość i otwartość.

 

 

Mam na imię Natalia i od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze, skupiam się głównie na praktyce dynamicznej.

Jestem certyfikowanym nauczycielem. Uczestniczyłam w szkoleniach, kursach i warsztatach, które prowadziły m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch.

Przez dwa lata prowadziłam swoją szkołę w Danii, obecnie jestem w Polsce gdzie chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jestem zagorzałą fanką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

 

Zajęcia indywidualne

Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnych warsztatów „szytych na miarę”, przez co pasujących do potrzeb i wymagań klienta.
Pracujemy zarówno w większych grupach jak i w kameralnym gronie.
Wspólnie otwieramy się na nową, zdrową jakość. Szukamy równowagi ze sobą i z otoczeniem.

Warsztaty dla firm

Współczesny pęd i gloryfikacja zajętości oraz pogoni za karierą sprawiają, że często odsuwamy na dalszy plan własne zdrowie, kondycję psychiczną czy relacje międzyludzkie.
Warsztaty skierowane są dla osób chcących zachować wysoką aktywność zawodową, nie zatracając jednocześnie zdrowego balansu.

warsz

Zdjęcia: Monika, Ania, Natalia