Tu zacznij

Jako entuzjastka minimalizmu, podejmowania świadomych decyzji i życiowej uważności na blogu skupiam się na rzeczach, które są dobrej jakości i jednocześnie piękne i funkcjonalne. Nie ma tutaj miejsca na jednorazowość, bylejakość i bezmyślność. Wysoka jakość, piękno i dobry smak to wartości wyznaczające kierunek, w którym tutaj podążamy.

Blog istnieje już ponad dwa lata i wiele się na nim pojawiło. Raz opublikowany tekst ma to do siebie, że ginie gdzieś głęboko w blogowych czeluściach i ciężko jest do niego dotrzeć.

Poniżej zbiór najważniejszych tekstów, które zwięźle prezentują o czym jest blog. Podane na tacy, bez konieczności gubienia się w archiwum.

 

moda na minimalizm

joga-warsztatyPraktykuj ze mną!

psychologia i związki
Psychologia, kobiecość i związki

Czyli o tym jak nie być głupią gęsią w kontaktach damsko-męskich, jak odnaleźć i pokochać najlepszą wersję siebie i jak stworzyć związek marzeń.

kosmetyki naturalne

Capsule wardrobe, naturalna pielęgnacja i styl

Trochę o świadomej modzie i poszukiwaniu stylu, czyli budowanie spójnej garderoby, głównie na podstawie Capsule Wardrobe.

co robić w listopadzie

Organizacja czasu i motywacja.

Dobra organizacja to połowa każdego sukcesu. I przede wszystkim więcej wolnego czasu.

minimalistyczny makijaż ślubnyMinimalistyczny ślub

Czyli o tym jak nie dać się nabić w butelkę i nie narazić się na dodatkowe koszty, organizując wesele. Masa inspiracji odnośnie oparta na kwiatach sezonowych, naturalności i projektach DIY do wykonania samodzielnie.

 

 

 

Close