Warsztaty jogi Kraków – 2 godziny


Z uwagi na duże zainteresowanie i szybki brak miejsc – otwieramy II grupę :)


– dodajemy sobie energii i uczymy się trwałej i skutecznej relaksacji

9. grudnia 2017 godz. 17.00 do 19.00

„Prawdą jest, iż praktykując jogę, stopniowo zwiększamy naszą zdolność do koncentracji i bycia niezależnym. Poprawia się nasze zdrowie, tworzone przez nas związki, a także wszystko to, co robimy.” 

T. K. V. Desikachar

Jesień wcale nie oznacza, że czas zapadać w sen zimowy. Z realizacją postanowień także nie trzeba czekać do nowego roku.

Nie ma sensu tego robić ponieważ… możemy działać już teraz :)

Jeśli szukasz sposobu na:

  • znalezienie w sobie nowych pokładów energii
  • umiejętną eliminację stresu dnia codziennego

to mam coś dla Ciebie :)

Nie ważne, czy chcesz pogłębić swoją praktykę, nauczyć się lepiej budować samodzielne sekwencje czy… postawić swoje pierwsze kroki na macie. W każdym wypadku – zapraszam Cię serdecznie na dwugodzinne rozgrzewająco-wyciszające warsztaty jogi.

Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia i medytacji, przejdziemy przez rozgrzewające i energetyzujące sekwencje i zakończymy przedłużoną relaksacją. Taką którą można zabrać ze sobą do domu i wykorzystać w każdej stresującej sytuacji.

Pamiętaj, joga to najlepsza recepta na poprawę życia :)

 

Kup bilet >>>

✔  Plan dwugodzinnych wieczornych warsztatów:

  • Zaczniemy od krótkiego wprowadzenia do tematyki sesji i medytacji
  • Rozgrzejemy ciało i przygotujemy do praktyki
  • Popracujemy nad wzmacnianiem i uelastycznieniem ciała
  • Zadbamy o końcowe i trwałe rozluźnienie
  • Zakończymy medytacją skanowania ciała i przedłużoną relaksacją

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona!

Ubierz się wygodnie. Maty do jogi, koce i poduchy są na miejscu, ale jeśli masz ochotę, możesz zabrać swoje.

✔  Dla kogo?

Dla każdego, kto pragnie zrobić coś dla swojego ciała i umysłu. W myśl zasady:

Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie.”

David Good

Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Sesja dostosowana jest energii grupy. Korzystamy z wszelkiego rodzaju potrzebnych modyfikacji.

Jeśli jesteś początkujący, albo dopiero masz przed sobą swój pierwszy raz na macie to… nie zastanawiaj się. Przyjdź i zobacz co się stanie. Zadowolenie gwarantowane :)

 

Kup bilet >>>

 

✔ Kiedy?

9. grudnia 2017
godzina 17.00 – 19.00

✔ Gdzie?

Joga Centrum
Biskupia 18
Kraków

✔ Cena?

Koszt dwóch godzin warsztatów to:

  • 90 zł

Jeśli masz trudność z płatnością, napisz do mnie na: simplife.pl@gmail.com

Grupa bardzo kameralna, liczba miejsc ograniczona.

Kup bilet >>>

 

✔ Opinie uczestników o poprzednich warsztatach:

Kliknij na zdjęcie, by powiększyć :)

joga warszawa
warsztaty jogi opinie
warsztaty jogi warszawa

 

Kup bilet >>>

O prowadzącej

 

Natalia Knopek

 

Natalia Knopek

Natalia Knopek, od wielu lat bez pamięci zakochana w jodze. Skupia się na praktyce dynamicznej przy jednoczesnym nacisku na świadomość ciała i umysłu w jodze.

Certyfikowany nauczyciel w standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher – 200). Posiada również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Uczestniczka w warsztatów i szkoleń, które prowadziły m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch.

Przez dwa lata prowadziła swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzieli się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

 

Zwolenniczka uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierząca w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Simplife Joga to poszukiwanie równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi, a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.

W praktyce koncentrujemy się na budowaniu połączenia pomiędzy świadomym ciałem a otwartym umysłem. W ruchu i oddechu odnajdujemy sens, pasję i energię.

Kreujemy zmiany w ciele i umyśle. Stawiamy przed sobą cele i dążymy do ich realizacji. Przekraczamy własne granice i zahamowania.

 

Kup bilet >>>

 

 
Close